Jump to content
GIGN Forum

Atkal Es Uztraucos Pa Slotu


Recommended Posts

juus visi zinat kas es esmu kaads esmu.

suudus ar admineeshanu nekad neesmu uztaisiiijis un netaisiishu.

vienkaarshi gribas man slotu; xslay; xslap.

lai nu kaa tur buutu bet tik un taa dazhreiz gadaas ka vajag kaadu paslepot lai saakas kustiiba un serverii buutu kaartiiba.

peedeejo reiz man atshuva jo man teica ka man pa maz skill nu bet tagad tas ir juutami ceelies un es neredzu iemeslu lai taas man neiedotu.

LUUDZ ATBILDEET TIKAI GIGN memberiem jo vinjiem ir tiesiibas lemt kas un kaa taka nevajag te replay taisiit jo tas nu nekaadiigi neietekmees gign stingros adminus. paldies par uzklausiijumu.

P.S. shii ir peedeejaa rteize kad es jums kritiishu uz nerviem, prasot shaada veida tiesiibas. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Extra, ja tu speelee uz GIGN, tas nenoziimee, ka tu esi members.

Psihoner, labaak klusee! Savaadaak.... smiliez.de_2469.gif + violent1.gif = smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

eu nu kamoon es tik ilgi esmu bijis gign patriots un aizstaavis un kaa admins nekaadus suudus neesmu taisijis un skilu kaartiigi audzeejis ( eu ara atskanjaam sanaaca ). Es domaaju ka esmu pelnijis tikt serverii bez rindas un atvieglot juusu darbu slap un slay zinjaa.

Link to comment
Share on other sites

nez man pret geku nekas nav un ja vareetu ko jeedzigu paliidzeet tad taa arii dariitu , bet nu jau tas saak izskatiities peec visiem paareejiem pieteikumiem ->

luudzu luudzu - es taads es shaads...man ir lielaaks nekaa tev un man ir liels braalis tralalla, esmu uzticams esmu paziistams mani respekte bla bla bla...

un taa joprojaam...

evilmad.gifmad.gif

Link to comment
Share on other sites

blink.gif blody:

1. Tu neesi no gign klana taakaa tu te vienkaarshi spamo jo man interesee tikai gignieshu domas.

2. Paraadi kur ir luudzu kaads iznjemot pirmo postu?

3. Visi sakaka ka ir labi speeleetaaaji , bet es saku ka esmu patriots un uzticams kas ilgaa laika posmaa ir pieraadiijies un neko taadu citos pieteikumos nevar atrast. blink.gif

4. Un kaads sakars ar lielaaks nekaa tev, man liekas ka es te nesaliidinu sevi ar citiem playeriem blink.gif

confused.gif

Link to comment
Share on other sites

kush. mosh vinjsh aizmirsiis par to kasti un paprasiis mazaak. thumbsup.gif

ok paskatiishos kaa ar finanseem.

P.S. worm padomaa labi ja es tev par to iedoshu kasti tu piedersies un sazin kas notikt var dzeerumaa. iedomaajies ka tu vareetu pieseesties pie stuures un viskas var gadiities dievs nedod vari ieskriet kaadaa stabaa un traumeet sevi . taka padomaa pirms prasi kasti varbuut tomeer labaak kaadi pieci aleeni ?

Edited by !G! >>Orc
Link to comment
Share on other sites

ai worm - labaak pakker Macho un piebiedrojie man sodien (tb piektdien) un maucam uz Alu uzraut biljardu un iesaut alinnu taapat, bez slotiem un slapiem! biggrin.gif

PS - Slots man jau tur ir, bet ja taa padomaa slapi var sanaakt !(bet saubos, bet ja vaig var sarunaat kaadu urlu uzslapot)

Link to comment
Share on other sites

violent1.gifnew_silly.gif gadas Djerix izcelies ar savu aspratibu laikam nepamaniji kur ieliki savu sludinajumu. Manuprat uz visiem citiem tas ar atiecas navajag but tik stulbiem nepamanit ko Mr.Orcs raksta smile.gif Bloody ne tev spriest cik un ka. Blody tas uz tevi ar atiecas. Cmdr acigs gan pamaniji sikumus zel laika nebija tam lai teikumu iebazt : shi sadalja nav "Party Time","Spams" ne "Radoshais Shits" varbut butu verts apsvert un nonjemt slotus kam ir

stipri apshubu ka vissiem tur ir vajadzigi. Orc sorry me nevar spriest dot vai ne vissi ta ju zin kada butu mana atbilde smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

worm+kaste alus= devil.gif or new_silly.gifsmile.gif

PS vis.gif

Link to comment
Share on other sites

daudz ko mees gribam , bet daudzas lietas arii nedabonam, un cereet, tas ir muljka mierinaajums.... bet nonjemot r-slot dazhiem , kas reti, jeb vispaar nespeelee, buutuu iespeeja taadiem kaa Orc (uzticiigiem gign serverim, un taa adminiem) sanjemt slotu

2.Orc tieshaam taa tas nebij domaats

Edited by cmdr
Link to comment
Share on other sites

beidz pisiit mozgas - es tev neesmu kautkaada padsmit gadus veca meitene...

tu saprati ko es domaaju... psc zb jau bled

darbaa dirsina un te veel pisii mozgas ... piesienies pie Rainja "Priedeem" nevis pie maniem textiem - neesu nekaada latvieshu valodas u4ene ....

smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifmad.gif

Link to comment
Share on other sites

taaks uzskaitiishu kaapeec peec manaam domaam esmu pelniiijis shiis tiesiibas un slotu:

1. ES speeleeju jau ILLLLLLGI uz cs.gign.lv

2. ES nekad neesmu paarkaapis admin noteikumus

3. Man ir normaals skils

4. Un laikam arii galva uz pleciem ir blink.gif

Kapeec nedot man slotu:

1. Slinkums

2. Gribas alinju

3. Kaadam ne paaraak es patiiku

Tas vis ko vareeju izdomaat thumbsup.gif

confused.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...