Jump to content
GIGN Forum

Ble


keda2222
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Neliela problēma. Manam draugam ik pec priza izrubas pc. Precizak, tad kad kautko spele piemeram cs vai lfs. Pc va uzreiz ieslegt atpakalj. Nevaru saprast, kur varetu but problema. ja uz pc klausas muzonu vai vandas pa netu pc strada, kad biski uzspele rubas ara. Iespejams uzkarst videokarte, iespejams sakrajusies putekli. Puteklus es nevaru iztirit jo uz korpusa ir plomba.

Ludzu palidziet kk atrisinat so problemu, vai vismaz noskaidot iemeslu un kk risinajumus.

uz garantiju vest negribas, jo nav masinas, ar autnju katities negribas pasi zinat kadi ir latvijas celji :D

Link to comment
Share on other sites

Garantija ir hujņa. Datora deteļas reti, kad ir brāķētas, lai vestu kompi uz garantiju. Plombi var droši raut nost. Protams, ja pats neko nerubī, tad labāk to nedarīt. Man rubījās ārā kompis pie lielākas slodzes, jo CPU bija pārkarsis. Dažreiz varēja uzreiz ierubīt, dažreiz nē. Pie vainas bija sūda P4 Prescott procis, viens no pirmajiem izlaidumiem, kas bija brāķēts un baigi karsa (olas varēja uzcept vēsā mierā). Normālai temperatūrai pie slodzes nevajadzētu būt 75-85 grādi, kā tas bija man. Ja Tev ir kāds grādu pētāmais softs, tad saraksti ciparus, cik Tev ir idle un cik pie slodzes. Palaid kaut kādu herņu windowed režīmā. Kaut vai cs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...