Jump to content
GIGN Forum

Pocemu Net Raznoobrazija?


horcry
 Share

Recommended Posts

Pocemu na servere ne vkljucajut drugie karti krome de_dust de_aztec de_inferno de_train i t.d estj mnogo ocenj interesnih drugih kart.Kone6no kto to skazet da nu de dust norm i vse ostaljnie ne hocu v novuju igratj, no blin inogda prosto nadoedaet v odni i teze mapi rubatj vse mesta izvedani vse ugli izvedani sad.gif zacem narod truditjsa nad novimi kartami a mi daze vnimanija ne obrosaem, nehoro6o eusa_naughty.gif

P.S prosto dumaju cto pora vnesti v spisok gignovskih kart novuju map kakujunibudj interesnuju! yawn.gif

Edited by horcry
Link to comment
Share on other sites

Par to jau itkaa tiek runaats ljoti ilgi, bet laikam lielaakaa dalja cs speeleetaaji ir paaraak aprobezhoti, lai speeleetu kaadu citu karti arii...

Nu neznaju ja dumaju bolsenstvo igrokov menja poderzit ctobi vkjucili v spisok novie karti wink.gif

Link to comment
Share on other sites

katram dereetu padomaat cik ilgi vinjsh ir speeleejis cs un tik ilgi arii vinjsh arii ir speeleejis de_dust2 un aztec ( de_dust nav nemaz tik biezhi driizaak taa vietaa var inferno likt ) nu CIK VAR SPEELEET VIENU UN TO PASHU. Daudziem ir taa ka ja citaas kartees neiet un ir miinusos viss vinjam taa karte nepatiik un negrib speeleet, a aztec vinjsh seezh savaa kempvietaa un ir laimiigs. Par shito es aizdomaajos kad man sencis teicaa ( vinsh nekad nav speeleejis cs): " Ko tu moci tik ilgi tai speelee to vienu vietu nevari iziet? "

man sanaaca rreeka. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Par to ir spriests jau sen, bet kad uzliek vote, tad par tām kartēm tiek balsots ar nospiedošu vairākumu. Secinājums - cilvēkiem joprojām vēl patīk.

P.S. Es uz visām votēm pēdējā laikā spiežu "no", izsakot savu nepatiku pret votēšanu kā tādu

Link to comment
Share on other sites

si problemi ir aktuala uz daudziem serveriem, ka bija izteicies viens X speletajs uz X servera ka visi tie kas taisa mezonigos scorus vini jau zin kur ir potencialais frags vai iespejams bus vai paradisies, bet jaunas kartes ja tadas paradas tur ir pagrutak, jo nav vel izpeetitas vietas kur kads varetu paslepties kuram sienam var cauri izsaut utt.

luk tadel ari neliek jaunas kartes, tadel ka baidas!

P.S a kada atskiriba tai votej atnak admins un brutali nomaina karti bez vote un ta pie katra atnakosa admina, parasti uzraksta prevmap->dust2->changemap->inferno->nextmap->aztec->changemap->nuke->nextmap->dust2

nja sanaca biki pagari bet nu ta vins ir un tur nu neko nevar padarit var tik eusa_doh.gif un spelet talak! naughty.gif

Edited by DeviouS
Link to comment
Share on other sites

Domaajams ka biezhaak speeleetaas kartes ir labaakaas (4ever) un es personiigi neredzu kartes, kuras reaali vareetu izkonkureet taadas kaa dust2, aztec, prodigy, inferno un veel varbuut kaadu.

Ja man buus izveele speeleet asultu vai mansonu, es labaak izveeleeshos to pashu labo veco dust2.

Otra lieta ir tada, ka veerteeshanai tiek piedaavaatas diezgan dauzas visaadas kartes, protams starp taam ir labas un sliktas, bet kaut kaa neiet at sho karshu ielikshanu servera karshu apritee.

Manas personiigas domas, kaut par to pashu de_delmonte, ir taadas, ka shii karte vareeu "izgriezt" pogas daudzaam "4ever" karteem. Cik esmu pamaniijis tad no peedeejaa laikaa piedaavaatajaam karteem neviena nav ielikta, shai sakara neredzu jeegu par to vispaar domaat, kur nu veel forumaa spamot.

So... plzzzz, change map to de_aztec......

Link to comment
Share on other sites

briizhiem esmu prieciigs ka man ir tiesiibas un varu kaadam "adminam" ar vote tiesiibaam piegriezt voti uz d2 vai aztec... devil.gif

iisteniibaa par sho probleemu diezgan pabiezhi runaa, bet atrisinaajums kaa nav taa nav...

btw, ierosinu salikt kaadas interesantas (jaunas vai ne paraak) kartes, un piegriezt vote tiesiibas... piem agraak bija labas kartes de_village un de_celtic (ceru ka pareizi uzraxtiju), kuras, mainoties versijaam pazuda...

karoch saakam ciinju pret defaultajaam karteem un par jauno karshu ievieshanu... (zinu ka neviens mani nenjems pieree) wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu nē, DuH, es tevi īstenībā atbalstu. forši, ka tu atgādināji par village un celtic, jo tās toč bij labas. man vispār kautkā atmiņā ir daudzas kartes, tikai nosaukumus īpaši neatceros. ne-default kartes rūlzo laugh.gif

p.s. pzl pasakiet kā cancelēt voti un refjuzēt result'u! es gan parasti sekoju mainstreamam un pats bieži lieku votes un aztec vai inferno, bet vispār man nav īpašas pretenzijas pret jebkuru karti (izņemot pool_day).

Link to comment
Share on other sites

EDD >

x_cvote Aptur balsošanu

x_dvote Izrubī balsošanas iespējas par kartšu/kicu/banu uzlikšanu

x_dvote neesmu meigjinaajis, bet x_cvote gan shad tad izmantoju...

Link to comment
Share on other sites

Vot ja tak podumal i resil, ja dumaju kogda naprimer mi igraem mapu de_aztec i stavjat vote na de_dust2 ljudi stavjat yes toko potomucto aztec zb u nih net vibora sad.gif SAMIJ LUCSIJ VARIANT:stavit v vote bolse kart naprimer viberatj iz 6 kart a ne iz prodlagaemoj odnoj!Tak budet bolse ponimanija i interesa thumbsup.gif

Edited by horcry
Link to comment
Share on other sites

nja, bij jau labi, tikai es biezhaak gribeetu odigy wink.gif

zheel, ka neaizgaaja votes uz torn, storm un piranesi... es pats gribeetu veel kaadu reizi uzspeeleet cs_thunder. un rotterdam arii ir sameeraa forsha thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

oi, rotterdamaa atceros kaa dazhus gadus atpakalj speeleejot apollo pa terikiem vienmeer CT slaaniiju ar m3 (2-1)... jaukas atminjas... cool2.gif

zheel tieshaam, ka tagad daudzi sliecas speeleet tikai taas kartes, kas ir turniiros. manupraat jeega no taa maza, jo pubaa piemeeram taapat "uzcelt" uz kasteem nevienam nav jeegas prasiit. taapat arii taktikas pubaa nevar treneet.

vot gribeetos man, ka ieliktu mapcyclii piemeram taas pashas de_rotterdam, de_torn, de_storm, de_village, de_celtic, mosh cs_thunder... hmm, diez worms to izdariitu, ja es iedotu linkus uz dloadiem? laikam jau ne.

p.s. par uzcelshanu runaajot - source'aa nevarees lekt uz galvas. which means bye bye spotu sargaashana no augshas...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest TradeMAAK
Pocemu na servere ne vkljucajut drugie karti krome de_dust de_aztec de_inferno de_train i t.d estj mnogo ocenj interesnih drugih kart.Kone6no kto to skazet da nu de dust norm i vse ostaljnie ne hocu v novuju igratj, no blin inogda prosto nadoedaet v odni i teze mapi rubatj vse mesta izvedani vse ugli izvedani sad.gif zacem narod truditjsa nad novimi kartami a mi daze vnimanija ne obrosaem, nehoro6o eusa_naughty.gif

P.S prosto dumaju cto pora vnesti v spisok gignovskih kart novuju map kakujunibudj interesnuju! yawn.gif

Vienkārši šinīs kartēs jau visi zin, cik mm augstumā ir jātur tēmeklītis un pēc cik piko-sekundēm izskries pretinieks, lai viņu būtu vieglāk NOFRAGOT. Smadzeņu nepietiek iemācīties citas kartes, jo visu taču izšķir FRAGI un tikai FRAGI. Tas jau nekas, ka tās kartes visiem aklajā zarnā sēž, galvenais ir bot'iski FRAGOT!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...