Jump to content
GIGN Forum

Interneta Pieslegumi


worm
 Share

Recommended Posts

Pirms kāda laiciņa manā rajonā (iļģuciemā) parādījās jauni interneta provaideri - VISIT, TSR, MPE, IZZI, tekalats, Maksinets, u.c.. Mani gan tas īpaši neraustīja, jo biju pilnīgi apmierināts ar ZB.lv internetu, jo no rītiem varēja mierīgi sasniegt 9MB/sec, bet vakaros gāda ap 2MB/sec...

Laiks iet - arī provaideri mainās...

Pēdējā laikā ZB.lv iļģuciemā iet diezgan briesmīgi. Laikam sakarā ar lielo klientu skaitu viņi ir ieviesuši kaut kādus mistiskus ierobežojumus - no rītiem vairs ātrāk pa 2mb/sec neiet, bet vakaros vidēji ir ap 1mb/sec. Ak jā, nerunāsim nemaz par upload ātrumu, kas nereizi vien ir mazāks par 100kb/sec. Nu jā, un lieliskais packet loss, kas vakaros vidēji ir 20%. Rezultātā esmu diezgan neapmierināts un sāku skatīties citā virzienā.

Acīs iekrita MPE internets - par 14.70Ls/mēnesī viņi piedāvā 100/100mbit internetu. Izklausās ļoti vilinoši, bet tomēr gribētu dzirdēt atsauksmes no kāda, kas lieto tieši šo pieslēgumu un tieši šo pieslēguma paketi. Vai tiešām ir solītie 100mbit down un 100mbit up? Kā vakaros iet? Kā ar packet loss? Vai ir kādas problēmas bijušas? Kā ar servisu? Vislabāk jau protams būtu, ja atbildētu kāds, kas dzīvo iļģuciemā, bet derēs arī jebkurš cits MPE lietotājs...

Varbūt kāds var arī pastāstīt par pārējiem pieslēgumiem, ko uzskaitīju topika sākuma?

kk

bb

p.s.

mani neinteresee nekaadi citi pieslegumi, ka piemeram MITS, Pronets, SVNets... varat nemaz nerakstiit neko par tiem, ludzu tikai tos provaiderus, ko esmu uzskaitiijis, vai arii ja esmu kaadu aizmirsis, kas ir ilguciemaa

Link to comment
Share on other sites

lattelekoms mani neinteresee...

kaa arii mani neinteresee nekaadi citi pieslegumi, ka piemeram MITS, Pronets, SVNets... varat nemaz nerakstiit neko par tiem, ludzu tikai tos provaiderus, ko esmu uzskaitiijis, vai arii ja esmu kaadu aizmirsis, kas ir ilguciemaa

Link to comment
Share on other sites

Izskatās ka šeit normālu atbildi nesagaidīt. Paprasi iekš boot forumiem. ;)

EDIT: Ak jā, manas mājas saimniekam ir IZZI labākā pakete. Pēdējais sūds.

Par cik pašam interesē neti, paskatijos par to MPE, atsauksmes ir diezgan labas, ātrums arī.

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

Nu jaa, centrs ir taada forshinja vietinja... starpcitu, iespejams ka tu vari meginat Versiju dabuut, iesaku pazvaniit un pajautaat, vinji tur paaris kvartalus uz priekshu bija. Aatrums ljoti labs un cena pienjemama...

ak jaa, kas attiecas uz provaideru teemu - VISIT un TSR mani arii neinteresee... ar tiem jau pietiekami nochakareejos un vairs neko kopeeju negribu

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir TSR i-nets... sūdzību nav... dažreiz (ļoti reti, 1reiz mēnesi) pazūd i-nets. Pieslēgums 10m-bit/10ls, kas ir ļoti lēti. Sanāca tā, ka vēlējos 100m-bit i-netu un uzrakstiju TSR`am iesniegumu, lai atslēdz.... taču tas veljpr. nav izdarīts un turpinu dzīvot ar bezmaksas i-netu.... SpeedTest rezultāti bija līdz 11000kbps download un līdz 2000kbps upload, kas ir arī dizgan normāli. Kopumā - man patīk!

Link to comment
Share on other sites

IZZI ir totala kaka,man pasham ir,jo centra neka labaka nav,tas ir pzc,ko es varu teikt par parejim,MPe ir loti labs :)

EDIT: ak mana vecā galva,pareiz Maksinets ar nav svešs,viniem nets zud 2 reizes diena,nezinu kā tgd,bet pusgadu atpakaļ tā bija,serviss strādā lēnu,lai noverstu tāda veida problemas. NEKĀDĀ gadījumā neslēdz viņu,ļoti apšaubu,ka kaut kas ir mainijies.

Edited by Dzii
Link to comment
Share on other sites

šobrīd pats arī lietoju izzi, vnk ūberiks nets, naw ko teikt..

varbūt kāds varētu ieteikt, ko varētu pieslēgt, vēlams normālu netu, ar kuru varu gan pisties pa lapām, vilkt kkādas huiņas, un protams normāli turēt serveri ar mājaslapu + klāt winamp radio ar kādiem 20 klientiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...