Jump to content
GIGN Forum

Vai Var Serveri Uz Vistas?


suka4
 Share

Recommended Posts

Varēt jau var, bet win vista rij vairak resursus neka xp! Un tapat kāda jega tev to serveri turēt tapat tas nebūs stabils.

Kā arī vislabāk ,ja tu turi serveri ir turēt uz linux , bet visvieglāk un win xp!

Edited by JuiCe
Link to comment
Share on other sites

atskaitot nelielu sistēmas bremzēšanu pēdējā laikā (hvz no kā jo sākumā bija OK) uz mana 4 gadus vecā kompja (atjauninātas 3 detaļas) vista gāja ātrāk kā XP... bet vienalga kaut kad iešu atpakaļ, jo ar draiveriem pašvaki un printerim vispār vistas draiveru nav

Link to comment
Share on other sites

VAi ar vinu ir gruti apieties a nevaretu paradit scinu linuxam piemeram destops atshiras man tad vienalga xp vai linux vnk gribeju serveri turet vai uz xp vail linux bet shabos ka mamma sapratis ka ar l;inux lietot ar ipashi macit negribas bet tomer naksies! :)

Link to comment
Share on other sites

linux ir tikai pats sistēmas kodols

skrīnšotus dot nav jēgas, jo grafiskās vides ir dažādas - instalē un lieto kuru gribi

populārākās - gnome, kde, xfce

katru var noskinot, krāsas un stilus mainīt pēc patikas, ir ļoti daudz iespēju un papildmoduļu

kopumā ņemot - nekā sarežģīta

mājas lietotājiem (mammai) pāreja uz to būs samērā nesāpīga

windows progas protams pārsvarā neies, ja nav taisītas priekš linux arī vai nevar palaist caur emulatoru

bet nu ofiss ir (OO), pārlūks ir (firefox vai kāds cits), skype iet, mūziku un video var atskaņot

nu ļoti specializētas progas uz linux var nebūt

bet te atkal jautājums

cik daudziem tādas vajag

un cik daudzi tādas reāli lietotu ja izdupsētu ikvienu, kurš kačā nelegālus softus kurus citādi 100 gadus nelietotu

Link to comment
Share on other sites

pujka lieto linux nenozgelosi, pats uzcelu serveri zem ubunta. bet del iemesla ka man tik daudzas ljoti vaidzigas progas, un pats galvenais spelites ir uz windas, lietoju win :(

ja butu lidzekli nopirktu atseviskju kasti par nieka 150ls un uz tas turetu serverri un bakstitu to ...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...