Jump to content
GIGN Forum

Ziemas Riepas


myth
 Share

Recommended Posts

Ir tris varanti

a) letas un jaunas maxima. apmeram 30ls par riepu. btw, tu vari likt ari bisku saurakas, nebus tik traki. vai planakas.

B) dargas un jaunas. rekinies ar 150ls par riepu

c) lietotas un labas firmas (piem michelins). apmeram 25ls par riepu. var nopirkt bracot pa to ielu, kur csdd biskui talak uz kekavas pusi.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Visi mani koleegji riepas pasuuta shite:

http://www.reifendirekt.de/

Cenas tur it EUR tas kas shite LS un pat mazaak. Suutiishana esot smiekliigi maza. Reaali ietaupot ~30%.

Pats neesmu tur iepircies jo ziemens nipirku pirms par shito uzzinaaju.Bet koleegjiem uz darbu jau kautkaadi 4i komplekti pienaakushi :) Piegaade ~3 dienas. Tikai riepas, bez diskiem.

Link to comment
Share on other sites

maksimee taas jau nav jaunas, taas ir atjaunotaas huinjas :)

Nu nez beef, es atradu jaunas ap 60ls par riepu ! un btw pa 25ls lietutu normaalu nedabuusi , kur nu veel michelin... Man tagad piedavaja gadu brauktus michelinus pa 45ls gabalaa - daargi, labaak nopirkt jaunas !

+mamma teica, ka nav ko niekoties ar lietotam riepaam, jaanjem jaunas :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.reifendirekt.de/

Cenas tur it EUR tas kas shite LS un pat mazaak. Suutiishana esot smiekliigi maza. Reaali ietaupot ~30%.

Pats neesmu tur iepircies jo ziemens nipirku pirms par shito uzzinaaju.Bet koleegjiem uz darbu jau kautkaadi 4i komplekti pienaakushi :) Piegaade ~3 dienas. Tikai riepas, bez diskiem.

Tieši tā. Man 205/55/16 izmaksāja ~37 Ls gabalā par katru riepu, ieskaitot piegādi no .de

Link to comment
Share on other sites

Dyviit gribu redzeet cik labi tu ar savam 10 latu riepaam pabrauksi riktiigas ziemas apstaakljos!

Kaa saka pieredze naak ar gadiem --- nobrauksi vienu sezonu ar lietotaam kakaam un tad jau sapratiisi ka vajag kaut ko labaaku! Es uzskatu ka vajag pirkt jaunas... Un pa 10 ls riepa ja ir r15 nu galiigi nevar nekas labs buut!, ja nu vieniigi derees kaa vasaras riepa.. Dyviit kuraa kantorii derevnjaa pirki?

Link to comment
Share on other sites

Da nevajag miizt! :) Es pats esmu n-tas ziemas ar vasarenem (lisam un huinjam) valejis un nihuja! :)

Nu.. ja neskaita reizi, kad ar ford probi (tam bija vel lisakas riepas - tipa f1) ievilku gravi, bet tas bijia pilnigs suds un mani pec tam izvika un es aizbraucu un reizi, kad ar subarciku ari ievilku ieksmala, bet toties tad man bija labas ziemas riepas (redz - nav atskiribas un ari neka nebija) un reizi, kad ar masinu bremzeju no 80 un aizslideju ap 300m un ieslideju lidz pusei krustojuma (piecuraju bikses) ! :)

un par to .de saitu... nu ja tu perc tur huqingi riepas, tad kada jega pirkt interneta, ja var nopirkt maxima! :)

a.. un atceraties, ka radzes tulit bus aizliegtas!

Beefs

Kaa saka pieredze naak ar gadiem --- nobrauksi vienu sezonu ar lietotaam kakaam un tad jau sapratiisi ka vajag kaut ko labaaku! Es uzskatu ka vajag pirkt jaunas... Un pa 10 ls riepa ja ir r15 nu galiigi nevar nekas labs buut!, ja nu vieniigi derees kaa vasaras riepa.. Dyviit kuraa kantorii derevnjaa pirki?

Link to comment
Share on other sites

:)

Gudri dirst nav malku cirst. Kā tev liekas no kurienes riepas pasūta lielākā daļa LV kantoru? :whistling:

Maximā ir navarkas. Reifenā lētais gals - noname, bet toties jaunas riepas. Ar to arī viss ir izteikts. Jaunas, nestāvējušas, svaigas, šogad ražotas. Par tādu cenu par kādu LV pat navarkas nevar dabūt, tikai pēc paskata svaigas, bet reāli ~4 gadus vecas lietotas zīmolīgas riepas - ar visām izrietošajām sekām - lietotas, veca, sacietējusi gumija :P

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

Tur ir ne tikai huqinqi riepas. Pameklee ciitiigaak :lol:

:) Es pats esmu n-tas ziemas ar vasarenem (lisam un huinjam) valejis un nihuja! :)

Nu.. ja neskaita reizi, kad ar ford probi (tam bija vel lisakas riepas - tipa f1) ievilku gravi, bet tas bijia pilnigs suds un mani pec tam izvika un es aizbraucu un reizi, kad ar subarciku ari ievilku ieksmala, bet toties tad man bija labas ziemas riepas (redz - nav atskiribas un ari neka nebija) un reizi, kad ar masinu bremzeju no 80 un aizslideju ap 300m un ieslideju lidz pusei krustojuma (piecuraju bikses) ! :)

un par to .de saitu... nu ja tu perc tur huqingi riepas, tad kada jega pirkt interneta, ja var nopirkt maxima! :)

a.. un atceraties, ka radzes tulit bus aizliegtas!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...