Jump to content
GIGN Forum

Palīdzība Man


macho
 Share

Recommended Posts

Man pēdējā laikā galīgi nav laika browzēt visas jaunākās bildes, lai izvēlētos atsevišķas labākās bildes priekš gigna dienas bildes. Tāpēc man vajag kādu kas to dara manā vietā, respektīvi iedod man linkus uz cmukām biužām, kuras es tad tālāk arī šķiroju. Agrāk man bija vairāki un skaisti resursi no kuriem vākt bildes, bet laika gaitā viņi visi ir sākuši sūkāt un ir palicis vienīgais pēdējais - skins.be. Tur tai forumā ir arī citas sadaļas, tā ka drīkst man piedāvāt arī citas bildes no kaut kādām nepazīstamām čiksām. Tās es reti liku gignā jo man reti bija laiks skatīties.

Tātad, ja tu man gribi palīdzēt, tad uzraksti šeit "es gribu" un ieliec kādu tavuprāt smuku čiksas bildi (kas nav gignā (vai vismaz nav bijusi tik ilgi, ka es to vairs neatceros)). Es zinu ka daudzi grib :) darbiņš jau īstenībā foršs, man patika :) tik vairāk galīgi laika nav.

tātad. go ahead.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu es varētu, tikai kā jau teici, var sanākt tā ka es iedodu linku jau ar bijušām bildēm! :)

Btw man pašam arī ir normāls bilžu klāsts uz pc kuras varu piedāvāt!

Edit: un vai tad noteikti jābūt čiksām??? nevar būt kaut kādi dabas skati or something

Edited by godiE
Link to comment
Share on other sites

haha, dabasskati. Te kaut kāda zaļo savienība? :)

teorētiski, ja ir LABĀ izšķirtspējā tad kādu skatu arī var apskatīt. Bet es šaubos, ka tu esi dabūjis hq dabasskatu.

Tas kas ir uz tava pc es domāju arī netur līdzi maniem kvalitātes standartiem :) Man bilde, kurai ir mazāk par 1 000 000 pikseļiem (resp. 1000x1000) liekas maziņa.

Pie tam, visas vecās bildes man ir - palīdzība man ir vajadzīga, lai dabūtu jaunas. Vienīgais ko spēju iztēloties, kas man nav no vecajām bildēm ir kaut kādu nepazīstamu čiksu bildes. Bet tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

:) Man bilde, kurai ir mazāk par 1 000 000 pikseļiem (resp. 1000x1000) liekas maziņa.

Pie tam, visas vecās bildes man ir - palīdzība man ir vajadzīga, lai dabūtu jaunas. Vienīgais ko spēju iztēloties, kas man nav no vecajām bildēm ir kaut kādu nepazīstamu čiksu bildes. Bet tas arī viss.

Izlasīji šito vispār?

Link to comment
Share on other sites

+es jau nezinu kādas tev ir!

tad jau nebūsi vis lasījis - es tak teicu - visas vecās man ir, man vajag jaunās. Kaut kādu nepopulāru čiksu vecās bildes varbūt man neatradīsies bet tas arī viss. Tā bilde ko te ieliki man ir. Un zini kāpēc man viņa ir? Jo tā ir Elizabete Hērlija, pazīstama čiksa, un tā bilde nav jauna, tāpēc arī viņa man ir. Gan jau ka visu populāro čiksu visas hq vecās bildes man nav, bet paies ilgs laiks kamēr kāda tiks atrasta tāpēc nav jēgas meklēt.

beef - tavas bildes sux.

Link to comment
Share on other sites

kellija bruka un tās baltās apakšveļas īpašnieces silikoni nerlz :)

tā japoška tāda so-so.

Vispār, kā jau es teicu - man nevajag lai kāds te no sava datora tagad bildes vilktu bet regulāri čekotu jaunākās un labākās reportētu man.

Link to comment
Share on other sites

samuray tu esi pustups roflis. nez ko es pirmā postā teicu? Ka man baigi vajag to kas tev uz kompja? Atkal tev, ka tik paspamot.

godie, jauki ka tu centies, ja man tā limas bilde nebūtu (bilde nevis wallpapers), tad to es savāktu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...