Jump to content
GIGN Forum

Problēmas Ar Serveri (windows)


Recommended Posts

Labs vakars tauta. Man ir paraadijusies liela probleema. Serveris stradaa.. viss ok. Bet ir taads lags ka ik peec 5 sec uzlago, itkaa staavi uz vietas un tad peec briitinja atkal viss normaali, turpini skriet. Un taa ik peec ~ 5 - 15 sec. Es nezinu.. domaaju, ka internets nav vainiigs... izdzeesu visus LOG failus, domaaju, ka no tiem rodas lielie lagi.

Internetaa es nedomaaju ka ir vaina.

Download: 5465 kb/s

Uploud: 1175 kb/s

Pirms vasaras man viss bija ok. Tureeja 20/20 slot serveri. Bet peec vasaras paradijaas shie lagi (pa vasaru 3 meeneshus serveris bija down)

Kur vareetu buut probleema? Kaa to labot?

Link to comment
Share on other sites

Pa vasaru dzelžus mainīji?

Pa vasaru datoru vsp ieslēdzi pa laikam?

Uz otro risinājums būtu iztīrīt kasti, jo ja neesi datoru izmantojis, tad noteikti tur putekļi ka biezs.

Vēl ir iespēja, ka iemaldījies kāds trojans. Tādā gadījumā pārbaudi kompi ar online vīrusskeneriem.

Link to comment
Share on other sites

Pa vasaru datoru vsp ieslēdzi pa laikam?

Uz otro risinājums būtu iztīrīt kasti, jo ja neesi datoru izmantojis, tad noteikti tur putekļi ka biezs.

Vēl ir iespēja, ka iemaldījies kāds trojans. Tādā gadījumā pārbaudi kompi ar online vīrusskeneriem.

pa vasaru dzelzhus nemainiiju. Ir tas pats pc.

Pa vasaru dators praktiski netika iesleegts. Nu ik pa reizesi.. videeji 1reiz nedeeljaa.

Puteklji jau ir iztiriiti. Viss spiid un laistaas.. bet lagi ir.

hmm.. kaadu viiruskeneri tu man iesaki? SpyBot un avira antiviruss neko neatrod.

Link to comment
Share on other sites

izskatas tiirs...

es neko daudz no viirusiem nejeedzu XD bet:

O4 - HKCU\..\Run: [Orb] "C:\Program Files\Winamp Remote\bin\OrbTray.exe" /background

vareetu buut kaut kas... shaubos ka tam ir kaads sakars ar tiem lagiem... bet ko var zinaat ko muusdienas neizdomaa XD

un nedirsiet virsu ka kaut ko esmu sajaucis ar to OrbTray.exe.

Link to comment
Share on other sites

piekrītu shine'am par log faila "tīrumu".

Iespējams, ka vaina iesēdusies kādā dzelzī, piemēram kkur ielijis kāds šķidrums vai kas, bet nu ja datora faili nav īpaši svarīgi, tad iesaku pārinstalēt windowsu ar format c.

edīte: pārskatot log failu atradu dažas iespējas, par kurām gan šaubos:

par sdhelper.dll: It is usually part of Spybot, a good anti-spyware program. Unfortunately a virus recently has begun to infect sdhelper.dll files. It is pretty new and Trend MIcro refers to it as ADW_SDHELP.A or something similar.

Nu jā, bezjēdzīgi.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...