Jump to content
GIGN Forum

Info Par šo Sadaļu


macho
 Share

Recommended Posts

Neesmu uztaisījis vēl sub-sadaļas tādas kā PROBLĒMAS/ vēlhvzkas/ skrīnšoti/ vēl hvzkas jo neesmu vēl izdomājis kādas un vai vispār tādas vajag. tā ka pagaidām viss iet šiten.

Uzreiz ieteikums visiem - nep*sties ar crackoto versiju un nopirkt steamoto. Mazāk galvassāpju un mazāk problēmu un LABAS vietas kur spēlēt uzreiz parādās (šaubos ka tādas ir krakotojās).

Link to comment
Share on other sites

zini 18 LS nav daudz un tagad nav vecie labie "90s" kuros 18 LS skaitijaas laba naudinja.

Ir siikie kuriem dod pat 5 LS dienaa lielu kabatas naudu.

Sakraat no kabatas naudas vai vienkaarshi paprasiit vecaakiem tos 18 LS nav gruuti :/

nav ko dzert, piipeet un dzert/eest to indi ko parasti mazgadiigie dara tad arii nauda sakraasies.

Link to comment
Share on other sites

Saproti, mersij, tie 18 lati nav daudz, bet vienmer buus cilveeki kuriem negribesies teret naudu uz spelitem. Piemeram es samierinos ar nostiimu, jo lai arii cik naudas man nebuudu, vienmer buus kaut kas labaks ko iegadaties par tiem 18 latiem.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

es arī sākumā domāju, ka ir tak labāks veids, kā iztērēt 18 latus, nevis maksāt par kaut ko, ko tu vari darīt arī par brīvu. bet tad es padomāju, kādēļ gan neiztērēt nieka 18 latus kaut kam, ar ko es visticamākais vēl kādu gadiņu vēl aizraušos (spriežot pēc spēles kvalitātes, tf2 nekur nepazudīs). katrā gadījumā šitā iztērēt naudu ir labāk, nekā vienkārši nodzert :)

Link to comment
Share on other sites

Vispar es taa intreseejos kapec gign.lv uztaisijis sadalu TF2 ? vai doma vel turet tf2 serveri vai kaa ?

Nu es par tam sub sadalam nedomaju ka tatas vajadzigas bet varetu uztaisit ieksh sitem "TF2 SPAMS"

kur varetu visu ko samest iekhsa :D

Link to comment
Share on other sites

nu lol, tad lai viņi nepērk. Man teiksim ir žēl atvēlēt laiku, lai pistos ar krakoto versiju un visiem viņas pačiem. Es vienreiz novelku un miers. Nekādu problēmu. Spēlēt man arī patīk kvalitatīvi nevis beztolkā skraidīt un šaudīties.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...