Jump to content
GIGN Forum

Team Fortress 2


macho
 Share

Recommended Posts

crap

tagad, pēc format cē, iet ciešami, bet nevaru atrast nevienu non-steam serveri kurā būtu vismaz kaut kāds teamplays

e.g. pamēģināju tf.outlaw.lv esam 8 vs 8 es kā inženieris eju uztaisu sentry gun pie intelligence, un tad uzrodās 3 citi inženieri kuri arī sataisa sentry turpat. un ko lai tie četri atlikušie uzbrūk? lol!

vot ja man šitā spēle ietu nevis ciešami bet labi, tad noirktu steam.

moš citi ar pasaka cik labi jums iet. e.g. man max 65fps un uz laukumiem un actionu nokrīt līdz pat 25fps

un settingi uzlikti uz mazāko, kaut gan rekomendētie (tie kuri menu atzīmēti ar *) ir augstāki.

būtu jau neslikti ja gignam būtu savs tf2 servers :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu lal, a kas tev lika domaat, ka tf2.outlaw.lv bus gudraka publika nekaa trakerii outlaw.lv??

un vispaar tu nu gan esi izlutinaats lolis, ja tev 25fps skaitaas maz. pameegjini paspeeleet uz 10-15.

Link to comment
Share on other sites

Karoche nokachaa non-steam, blin serveri pievadiit man nelauj, suudi ... Lasu un skatos, visi baigaa staraa, laikam buus japanem orange box.

Hmm atklaats jautaajums, kas ko cik un kaa vajag lai gign buutu TF2 Steam serveris???

Juus ar VISA pirkaat ??? Manu karti steam nenem maita...

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Hmm atklaats jautaajums, kas ko cik un kaa vajag lai gign buutu TF2 Steam serveris???

Juus ar VISA pirkaat ??? Manu karti steam nenem maita...

Ar VISA var nopirkt. Arī Steamotajos serveros neesmu savā mūžā redzējis pubu, kurā būtu cilvēki ar smadzenēm. TF2 lielākoties uzvaras taktika ir kempošana pie sentry gun'iem.

Link to comment
Share on other sites

Njā saliekot visus video settingus uz minimālo man tā pat fps ir pie ~20-30. Īpaši jautrs geims nelikās, laikam jau tāpēc, ka man kompis nevelk to spēli. Bet bija arī kruti skati, piemēram, kā es ar vienu citu spēlētāju viens otru nodedzinājām vienlaicīgi ^^

āa'viens jautājums - ko mediīm dara uber charge?

Link to comment
Share on other sites

:)

tikai tas serveris 80% ir tuksh :(

Tiem kuriem ir problemas ar fps( tai skaita neliela mera ari mani)

prieks tf2 der fps cfg no spelem ka CS:S HL2 DOD

es izmantoju savu css cfg, ir stingri labak neka ar defulto, nav redzami grafikas kroplojumi vai kas cits

fps leka no 40 - 150 ( 150 tikai nestandarta kartes ko citi nubi uztaisijusi :) ) bet ta parsvara ir ~50 70

Link to comment
Share on other sites

Sveiki visi tautieši! Ilgi šeit neesmu iegriezies, jo biju tā pārņemts ar TF2 tas ir vnk psc tādu spēli izlaist. Vienkārši nevar atturēties, respektīvi nespēlēt :D.

Par maniem iemīļotākajiem čariem. Tas būtu demomans, bet parasti spēlēju tāpat ar to kas ir vajadzīgsa piemēram ja jāiet uzbrukumā ar mediku palīdzu čaļiem ownot.

Nopirktu arī steamoto, ja būtu normālāks nets. ar kompi vēl var iztikt, nesen vēl paņēmu jaunu video karti.

Spēle ir viena no vislabākajiem šooteriem ko esmu spēlējis. Cs kādu laiku jau nēsmu spēlējis, jo tf2 pagaidām patīk labāk par cs.

Tas laikam viss ko gribēju teikt...

P.S. spēlēju gamerx serveros.

P.S.S. niks Agr0 | BulleT

Ā ja kas esmu par gign TF2 serveri ar normāliem likumiem.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

es, kā jau minēju, vienreiz tur iegāju, ar soldier norullēju drūmi un tas arī viss. Vairāk tur savu kāju nesperšu. Atradu vienu foršu somu un 2us foršus zviedru serverus un spēlēšu tajos.

ja gign taisītu tf2 serveri, tad tikai steamoto. Nebūtu slikti īstenībā.

Link to comment
Share on other sites

:)

Nu un ja ari vins maksaa kaut kaadu summu, es domaju gign vairs nebalstas uz 16 gadiigiem skolniekiem, kam ik nedelas terinj nauda ir 10 ls. Es domaju, mees vareetu ari samesties un nopirkt licenzi :) Jautajums no tehniskaas puses vai worms uzliktu to serveri :D

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...