Jump to content
GIGN Forum

Kas Un Kur Speelee Mu


COLE
 Share

Recommended Posts

Vienk interesanti, cik tautas apvieno CS ar MUonline.

Tb, kas speelee un uz kaadiem serveriem. Un veel, varbuut ir kaada doma, kaa un kam vajadzeetu buu, lai buutu interesantaak speleet.

Doma apmeeram taada, ja wormam ir briiva kaste un "ir" veeleeshanaas, vareetu palaist gaisaa gigMU... varbuut

Link to comment
Share on other sites

kaadus divus meenneeshus biju taa aizraavies ka neuspeleeju ne reizi cs bet beidzot tiku no taas stulbaas slimiibas valjaa un netaisos vairs nekur spelet smile.gif taakaa ja kaads sadomaa saakt mu speleet tad zinat ka juus tas vienkaarshi nereaali aizraus un neiesaku nemaz saakt ... gl smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vienu laiku speeleeju, peec tam taa dabesija... saakuma tur vispaar tev nav faktiski nekaadu iespeeju, ja nu vieniigi iet un klapet to siikos mezhonjus... tas taa liekas diezgan monotomi un peec tam tu saslimsti ar garlaiciibu un tad jau pienaak diena kad tu nospied uninstall zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

MU servs baigi rij resursus >_>

Njaa, bet, mans dators > P4 1.6 512MB SDRAM

palaists MU serveris + es pats speeleeju + vilka veel kaadus padsmit speeleetaajus...

lielaakais truukums, mans maajas nets briizhiem lago, bet visaadi citaadi OK

lielaakie vajadziigie resusrsi ir RAM, jociigi, bet pagefile jamais "uzpuuta" liidz 1.4 GB

Proci serverim nevajag nekaadu superbuper, bet ramu gan vajag taa daudzaak (forumos tika mineeti 2GB). Serveris aiznjem 8-9MB uz cietnja.

Mana pashreizeejaa konfigutaacija drop/exp:

no +5 kunduma kriit peedeejaas brunjas/ierochi (Thunder/Divine/Soul/Phenix...), +1 kundumu var izsit ap 30-50 lvl, drop rate 500% (nauda nektiit), exp depends on (10-999%), no medaljaam kriit tikai akmenji, Sack of Magic un Heart of Love pashlaik ir off.

Ir kaads serveris, kur var dabuut piem. Ex Spirit Sword no kunduma vai monstriem, tb nepeerkot to par real naudu un nehakojot DB?

Link to comment
Share on other sites

Ir kaads serveris, kur var dabuut piem. Ex Spirit Sword no kunduma vai monstriem, tb nepeerkot to par real naudu un nehakojot DB?

ja vien tu nesi uz servera admins tad iespejas mazas unsure.gif

lai nu ka, patreiz vel tads serveris nav atrasts, ja atradishu zinoshu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Njaa, bet, mans dators > P4 1.6 512MB SDRAM

palaists MU serveris + es pats speeleeju + vilka veel kaadus padsmit speeleetaajus...

lielaakais truukums, mans maajas nets briizhiem lago, bet visaadi citaadi OK

lielaakie vajadziigie resusrsi ir RAM, jociigi, bet pagefile jamais "uzpuuta" liidz 1.4 GB

Proci serverim nevajag nekaadu superbuper, bet ramu gan vajag taa daudzaak (forumos tika mineeti 2GB). Serveris aiznjem 8-9MB uz cietnja.

Mana pashreizeejaa konfigutaacija drop/exp:

no +5 kunduma kriit peedeejaas brunjas/ierochi (Thunder/Divine/Soul/Phenix...), +1 kundumu var izsit ap 30-50 lvl, drop rate 500% (nauda nektiit), exp depends on (10-999%), no medaljaam kriit tikai akmenji, Sack of Magic un Heart of Love pashlaik ir off.

Ir kaads serveris, kur var dabuut piem. Ex Spirit Sword no kunduma vai monstriem, tb nepeerkot to par real naudu un nehakojot DB?

heh nice gribeetu pievienoties taada servaa

btw elife ir liidziigs droprate 70% nauda daudz akmenju nu taa mazaak...bet var nopirkt pie davias barmaid tur paardod life,bless,soul life = 5k bless=6k soul =9k

davias paardod black dragon itemus un tos forshos zilos wizard itemus aizmirsu kaa saucaas nu tie ko cursed monks izmanto

itemi paardodas +0+12+luck kondiicijaa visur un noria ir elfu wind guardian taadi lorencia bronzas scale aadas un tas kas ir pirmais wizardiem atkal aizmirsu kaa saucas aa pad un sphinx arii

tad arii war nopirkt visus scrollus liidz twister pie wizard [lorencia] un staffus ieskaitot ressurection staff

visi ierochi ko paardod ir +0+12+luck + skill ja ir ierocim vispaar domaata un davias var nopirkt crystal sword un mace + ari sword of destruction giant sword etc daudz visaadus pizdaatos itemus bet par krutaakiem vinji jaataisa pashiem

hearti un saki kriit paarsvaraa no wormiem un assasiniem bet yeti arii ir ok un no heart/sack kriit itemi +8 +7 nu taa nu prieksh chaos combine

pie elfa noria var nopirkt chaos blue feather un ds invaitus kaa arii zirgu dino engeli saatanu bet davias var to kloaaku lai uz bc ietu

baa tik garsh posts zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

besii araa serveri kur par katru taarpu dod kalniem exp..

pats speleeju newhope un vismaz normaali ka4aajies...nav taa ka servs pilns ar gekiem kuriem full exc dragon un kaads 6-9 resets... man pa6am tikai 70lvl bet uz kopeejaa fona nav nemaz tik slikti...

P.S>btw - fun serveri smird[no offense][only my opinion]

Link to comment
Share on other sites

sore COLE, bet blody ir taisniiba. zoljikaa (mu empire) veel joprojaam staigaa apkaart magick gladiators entajos liimenjos. no 3 servera atnaak uz 1 un tad tu skaties un briinies. shie pat meegjinaaja drop rate labot, bet nu ko tur. un taa nu ir mu vaina, ka galvenais shajaa speelee ir akmeniishi un par geimpleju aatri aizmirstaas.

btw, mosh pameegjinaat nwn? var liidz pat 64 players + tas nav "nospied un zhaavaajies" mu variants, bet gan kaartiigs rpg. zinu, zinu, kaads atkal teiks, ka ir tachu uo, bet ne jau visiem ir vienaadas gaumes. (bez tam nwn ir pietiekami mazprasiigs pret client, vieniigais serverim jaatur lielas slodzes)

nedomaaju, ka vajag mu. kaapeec nevareetu, piemeeram, SOF2 serveri? vai q3 (ja kaads zin kur lv var paspeeleet q3, iemetiet linku pls)?

Link to comment
Share on other sites

Guest Pinky

Leens xp ir laami. piem. BlackMu ir reaali liels xp, bet papildus tam ir 1000lvl(18.gif un tad rezet. ir jauni skini daziem ierociem. Driiz buus jaunaa versija kur buus 3 jaunas pilseetas, jauni monstri un citi reaali prikoli. Vieniigaa nelaime ir taa ka serveris jau kaadu laku ir down. BlackMu homepage BlackMu

Vajadzeetu Mu serveri, bet taadu videeju ar normaalu xp, droprate utt. Kad pienaax laiks vareetu wow! Bet tas peec ilgaaka laika. new_silly.gif

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

blody es speeleeju reality [tad kad speeleeju] man viedoklis bija taads pats ka nav vairs tas funs tur kachaaties un visu uzreiz dabuut bet noriebaas ! noriebaas 100lvl dabuuju reality un noriebaas ne tur jeweli krita ne kas !

a shitajaa elife tur arii ir jaakauj tie monstrelji lai dabuutu naudu ierochus etc visu paareejo un tur vairaak par 2 resetiem cilveekiem nav taka nav kaa tu domaa ka visi ar paaraakiem setiem vazaajas taapat tur gruuti iet bet vieglaak kaa reality un tapeec kaujos pa turieni wink.gif

[edits]

tas black servs arii izskataas interesants paspeeleet

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

Es tagad tikai pa retam iemetu aci ja nu galiigi nau ko dariit. Bet ja es tur esmu tad esmu : maya : server 4 : Bet piekriitu vienam kas tur teica ka : pienaaks taa diena kad tu nospiediisi uninstall ! taisos jau to dariit !! galiigi smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Doma apmeeram taada, ja wormam ir briiva kaste un "ir" veeleeshanaas, vareetu palaist gaisaa gigMU... varbuut

tas buutu reaali tongue.gif

es speeleeju newhope. jaasaka ka diezgan normaali nesuudzos

labi navko daudz runaat jaaiet speeleet MU wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es pats esmu speeleejis uz:

Maya (DK lvl100+);

Zion (DK lvl300+, MG lvl200+);

Dinotopija (DW lvl200+, MG lvl200+);

(konkreetus lvl neatceros)

Sapratu vienu lietu, intreresnti ir tad, kad tu vari liidz 100lvl pacelt savas mantas kaut uz +7-9 (tos pashus ex Leather, deff kaa +7-9 Brass), aatra exp nav interesanti, aatri apniik, bet akmenjiem ir jaabuut pietiekami, lai var paexperimenteet ar mantaam, nav interesanti, kad staigaa liidz ~200 lvl kaa bomzis +3/4 mantaas un tad par n-tajiem Blessiem peerc labu mantu (piem labu Dragon), kuru nav ar ko blessot.

P.S. Pmeigjinaat speeleet gan laikam nesanaaks, jo, ar palaistu serveri es neko daudz uz datora padariit nevaru. Bet kaadu laiku atpakalj kaadus 15-20 speeleetaajus vilka + es pats no taa pasha datora veel speeleeju un tikai nedaudz bremzeeja tongue.gif man shauraakaa vieta bija net`s, tb mani ne, bet dazhus DC ik pa laikam paraava.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...