Jump to content
GIGN Forum

Paliidziiba


macho
 Share

Recommended Posts

Speeleeju vakar cs.gign.lv un naacaas biezhi dzirdeet personaazha "steins" sarunu ar Leo[Tally]. Cik sapratu tad Tally ir laikam steina klans un shis rekruutoja ciitigi jaunus memberus. Shis Leo deva pamaaciibu:" Speelee labi". No saakuma man tas likaas smiekliigi, bet peec tam aptveeru kas par lietu. Kad Leo[Tally] bija shots apmeeram 5:13, steins teica lai shis rakstot vienkaarshi Leo jo vinjam neejot. Nu re... man sirds sazhnjaudzaas aiz zheeluma sad.gif un tad izdomaaju ka varu taksh vinjiem paliidzeet. wink.gif

Nu re - ja gribat iekljuut statos tad dariet shaadi - nobindojiet uz tastatuuras 2 pogas - teiksim "k" un "L" - k nobindojiet uz name "Niks" un L un name "[Klans] Niks". Speeleejiet protams ar klanu saakumaa un ciitiigi shaudaties. Kad jutat ka ir suudiigi un tuuliit juus apvaaks taa fixi spiezhat K. Iisteniibaa vareetu pat nobindot name "niks" uz peles otraas pogas un tad kad shaudaties bet juutat ka pakaasiisiet tad fiksi mouse2 spiezhat... devil.gif

Nu lai jums veicas un driizumaa ceru juus ieraudziit statu augshgalaa... cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Omg ... laugh.gif Muusiem te maajaa nezheeliigz Tuss notiekas... mekleeju muzonu internetaa iebridu te... jaa humors labs....

Juus bikinj atpaliekat attistiibaa....

bind mwheeldown "name [GIGN] macho"

bind mwheelup "name L|ama tested, mother fucked =) "

Jeb veel var uzbindot alias kas maina niku uz iisto tikai kad nospiezh mouse 1.. bet aatri atlaizhot mainaas atpakalj! kaa juuti ka mirsi taa laid valjaa! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
bled tu lox kaads pieliideejs jobanais spamers visos topikos nesakaaraa spamo ! un pasaki kam es pielienu un ko es censho no taa panaakt? AANUSS

smiliez.de_2477.gif veciit atslaabsti . Iedzer kaadu nomierinoshu teeju un tev nav jaatklaaj viesiem savs vaards ar lieliem burtiem rolleyes.gif !

Link to comment
Share on other sites

zheel ka tu neesi stulbs tu neesi stulbs , nee nemaz kur ta tu stulbs ! 1kaart paskaties uz datumiem kad esi raxtiijis 2 kaart kaada tev tur dalja 3kaart pis nax

hahahahaha

vienmeer cilveeks ir besiijis ar saviem sviestainajiem poustiem un idiotiskiem uzbraucieniem bet shis bija labs... smile.gif

+Varbut vinsh pielien, bet tu esi siks stulbs pedarass !!!

smile.gif peec shitaa jau man vairs nav ko teikt smile.gif

ok - attiistiit dirshanos jau vareetu ja kaadam no jums buutu kaucik izdomas un sapraata lai vareetu pateikt kauko interesantu.... smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...