Jump to content
GIGN Forum

Fucking Admin


pokor
 Share

Recommended Posts

btw iceworlds vairs tochna nav funs ^^ varbut pirmas 2 minutes tas ir interesanti ja preteja komanda tevi ar tam automatiskajam snaiperenem pirmajas 5 raunda sekundes noshauj... bet velak saak besiit.

Link to comment
Share on other sites

manupraat buutu jaaaizliedz iespeeja iepirkties... jo tas pieshkjir paaraak lielu paarsvaru preteejai komandai (njemsim par piemeeru kaut vai teroru 4-6...)

personiigi ja es speeleeshu aisvoorldu es vinju uzreiz nomainiishu. Ok, man patika mirt 35 minuutes, bet ar to arii staasts beidzaas.

Link to comment
Share on other sites

Tas jau aizmirst, bet tomeer...

Patiesiibaa bija taa ka neatceros niku, bet kaads no speelaataajiem bija sashutis par pokor speeles stilu un bljaustijaas lai es vinju kikoju un veel kaads ta piebalsoja, jo redz, vinjhs pirmajaas 3-5 raunda sekundees pusei pretinieka komandai izdaliija pa HSam. Es vinju "miilji" paluudzu taa nedariit, uz ko man tika atbildeets ka vinjsh var (driikst) vaaleet caur sienaam (kaa grib), uz to es atbildeeju ka jaa, vinjsh var vaaleet, bet es varu nobanot (es neteicu nobanot tevi vai tamliidziigi)... btw, es vienk. uzliku votekick un speeleetaaji pashi izveeleejaas kaa buuus buut. Taa kaa mana atbildiiba shajaa lietaa ir tikai par to, ka es devu citiem iespeeju izveeleeties.

P.S. Man ir liels prieks, ka parastais ice ir nomainiits uz kaut ko stipri labaaku, kur speeleet tieshaam ir fun.

P.P.S. Peace...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...