Jump to content
GIGN Forum

Palidzat Ar Ebay


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

http://cgi.ebay.com/1-X-Yu-Gi-Oh-YuGiOh-On...1QQcmdZViewItem

Piemeram velos so te mantu nopirkt, maksa itka nedarki 4$, pat ja ari apsmauks nava liela zaudesana.

Jautajums ka es to sanemsu! Un cik atsutisana maksa, savadak es dzirdeju, lai lidz manim noklutu jamaksa vel +25ls O_O

Saja gadijuma par brivu atsutis ??? Vai kaa

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu kā cilvēks, kas ir tik daudz publiski pazemots, spēj vel šeit iegriesties.

Ja esi pilnīgs zābaks, tad cik atceros bja tāda firma, kas nodarbojās kā starpneiks. Tu saki viņiem ko tev vajag, viņi visu nokārto ar pārdeveju un paziņo tev. Protams nekas nenāk pa velti. Domājams ka var uzmeklēt ierakstot ebay un ieklišķinot latvijas lapās @ google

Link to comment
Share on other sites

SuperRembo ieteikums tev - ar shadiem jautajumiem griezies pie draugiem, kuri tev arii uzreiz pateiks kas un kaa, nevis publiskaa vietaa, kur protams par tevi smiesies... Es nebuutu atbalstiijis tos visus nodirsienus par tevi, ja tu neprasiitu tik idiotisku jautajumu sakaraa ar Ebay :( Kaa var pasutiit nezinot, kas ko un kaaa, un kur, veciit shitaa tu vienreiz ieberziisies uz savu jaunu PlayStation 4 sanemot vecot 2 tada pashaa krasaa :rolleyes:

Turpmakam dzives posmam vnk panem un parlasi, visu it sevishki jau ebay, velti pusstundu lai saprastu ko tu pasuuti un uzzini visu par shipping, un ja rodaas specifisks jautajums jautaa sheit, jo sheit cilveki ir gudri un atbildi atradiisi :) Pagaidaam vnk tev sanaak mulkja loma :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...