Jump to content
GIGN Forum

Paintball In Gign Style !


bencik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:)

Nebūtu nemaz pirmā reizi, kad tur kāds izdomātu spēlēt, jo ik pa laikam apciemojot to vietu var atrast jaunus pleķus uz sienām un bumbiņas. Tak što welcome!

OK karoche babaac uzzini, kas tur kaa ar visaam taam lietaam ;) Ja vari maybe uztaisi akadu bildi kaa tur tagad izskataas.. Uzzinaashu cik maksaa ierochu iire. Beefij cik ilgaa laikaa tas shiping no vacijas ar taam bumbinjaam ?

A mums jau spec teerpus nevajag, tikai maskas ?

Link to comment
Share on other sites

;) Ja vari maybe uztaisi akadu bildi kaa tur tagad izskataas.. Uzzinaashu cik maksaa ierochu iire. Beefij cik ilgaa laikaa tas shiping no vacijas ar taam bumbinjaam ?

A mums jau spec teerpus nevajag, tikai maskas ?

Nu, es mēģināšu šodien/rīt dabūt kameru un kaut ko safočēt.

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

Bumbinjam vajadzetu atnakt 2 neldeju laika max. Bet es saku, ka javar VEL letak dabut. Varbut var aiziet uz to paintballa veikalu vai apzvanit vairakus latvija un atrast kadu, krush piedava normalu cenu. Piem - 25ls par 2000 bumbinam ar norunu, ka tu nem 10 kastes. (protams, ka ja tu nokaule no 50Ls uz 25, samazinot dzekiem pelnu uz kasti no 30ls uz 5ls, tad viniem bus ilgi jadoma, vai ir izdevigi nopelnit 50ls par 10 kastem, vai 60Ls par 2vam, atrodot pakjus, kaes perk.. :D)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:) that place fuckin RULES DUDE!

Nu karoche jaamauc :D Pistoles var izireet uzzinashu cenu, tjipa atradiishu labaako :) Varbuut kadam ir kaadi pazistami, kas shitaatu inventaaru ireee, varbuut kadam ir kaadi pazistami, kas stradaa peintbolaa klubaa kadaa :thumbsup: Mums vajadziigi visi paliglidzekli, lai varetu notikt [GIGN AllStar - Stalker edition

Link to comment
Share on other sites

taatad paintbaljori kam pashiem ir ierochi nosauc modeljus un nelielu aprakstu ludzu un ieteikumus ko labaak pirkt, veelams pm formaa. sakaardinaajaat mani.

p.s ja nebuus darbs tad i'm in.

Edited by kerchs
Link to comment
Share on other sites

:)

Hmmm Mees sarunajaam bez shaizeem :D

Suuds par 6:6, vot es domaju deathmach butu vnk pwned :thumbsup: Karoche es to visu pasakumu planotu labaak darba dienaa mazaak tautas apkaart, ir tads variants ? Savadaak briivdienas mums varetu buut nevajadziigi skatiitaaji :violent:

Link to comment
Share on other sites

domāju jātaisa tomēr brīvdienā, jo pieņemu, ka tagad uz rudeni cilvēki tur nebūs apakārt un mēs jau varam nolikt mašīnas un spēlēt otrā korpusā kurš ir patālu no ceļa . + brīvdienās tiks vairāk cilvēki.

Link to comment
Share on other sites

Paprasi vai vins iziree vismaz kaut ko ko, jo es netaa apskatiijos ebay eiropas kasku var dabuut pa 20 ls elementaari :thumbsup: Viss dargaakais ir pistole un balons, tos buutu izdeviigi ireet... Pistoles loti leetas ir usa 20-50 ls, bet tie pimpiishi nesuuta uz LV, un ja arii suuta ar kaut kaadiem mistiskiem shippingiem :(

Beefij naac paliga tu mums esi ebay dievs, atrodi kaadu pistoli no ebay normlau ar labu shipping ...

Aizsarteerps - kam tas vajadziigs :superlol:

Link to comment
Share on other sites

benčik es domāju, ka numuru vnk tev došu un tu forši varēsi visu tur runāt, jo pašam uz tādam lietām nevelk. ja vel sudi sanaks, tad viņš zin, kur es dzīvoju.

tai strojkai vietai ir viens liels mīnus! balonus nevarēs uzpildīt!!!

Link to comment
Share on other sites

pa vilkšanu nav ne jausmas. bet domāju, ka vaidzīgs, jo šoreiz tā šaudīšanās sanāks lielāka.

Runaajot par to Ceesu variantu man jau tochna nav jeega vinjam zvaniit es domaju tu vinju paziisti utt... Man jau kaut kaadam fruktam no Rigas nav jeega pat zvanit...

Nu taa uzladeshana balonam tada pati kaa riepaas piepumpeshana, tikai pareizos uzgalus vajag... (hvz kaadus balonus vajag )

Link to comment
Share on other sites

Nav, nav taspats, viens ir CO2 otrs ir O2 :)

Izklausās forši, bet pēdējā laikā man uz šaizēm nevelk. Vēl varētu kādā citā pb parkā. Ziemā noteikti maukšu uz BG.

UJn šķiet, ka nākošās brīv.d mēģināšu kko sa-oranizēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...