Jump to content
GIGN Forum

Paintball In Gign Style !


bencik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:) tā ka nākamreiz uzrakstiet! (man jau ta nekas, bet benčiks...)

Njaa es suudos ieliku taa ka nemetaas :D Piedodiet nakamreiz bridinaashu par parvelkamjaam drebeem :) es domaju varetu uz decembra menesi(respektiivi, kad ir sniegs). Kapeec... Es atklaaju tur ir tada fiicha, kad ja ziemaa mees tur braucam ilgaak kaa uz 2 h un vairaak kaa 10 cilveeki, tad mum spirts ar viesu maaju uz 2 h par briivu :)

tatad mees normlai aizbraucam pashaudamies 3 h un peec tam mierigi ieejam pirtinjaa, nomazgajamies un atpuutushies braucam uz majaam :thumbsup: Es domaju kaa buus pirmais iistais sniegs taa uztaiisishu - Gign paitnball action, winter edition :khehehe:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:D Piedodiet nakamreiz bridinaashu par parvelkamjaam drebeem :) es domaju varetu uz decembra menesi(respektiivi, kad ir sniegs). Kapeec... Es atklaaju tur ir tada fiicha, kad ja ziemaa mees tur braucam ilgaak kaa uz 2 h un vairaak kaa 10 cilveeki, tad mum spirts ar viesu maaju uz 2 h par briivu :)

tatad mees normlai aizbraucam pashaudamies 3 h un peec tam mierigi ieejam pirtinjaa, nomazgajamies un atpuutushies braucam uz majaam :thumbsup: Es domaju kaa buus pirmais iistais sniegs taa uztaiisishu - Gign paitnball action, winter edition :khehehe:

bladj varesi ar paintu man olas ieshaut ja nebuushu!

fak jums jautri gajis.. bet nekas .. man autinsh kartiba vismaz :)

Link to comment
Share on other sites

no ali puses naaca ierosinajums uzriikot paintbala tusu pamestajaa sanatorijaa kjemeros :) sound like fun :thumbsup: ... es buutu gatavs jau piedaliities riit :khehehe: spite gan briidina ka tas vareetu buut privaatipashums, bet kuru tas rausta, tapat noshausim visus kas kustaas :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

:) sound like fun :thumbsup: ... es buutu gatavs jau piedaliities riit :khehehe: spite gan briidina ka tas vareetu buut privaatipashums, bet kuru tas rausta, tapat noshausim visus kas kustaas :khehehe:

Man gan liekas vinja nav pamesta vairaak :) Tas taa starp citu, meginaat jau var :D

Link to comment
Share on other sites

Man skiet, benciks butu gatavs nogalinat te dazhus uzmetejus! :)

:thumbsup:

Edit: Blja.. amazone var nopirkt 2000 bumbinas par 19 dolariem... nez gan, kads butu sipings, bet pieljauju, ka tikpat... vienlaga uz pusi letak, ka pirkt latvija (piedevam dolars tagad ir leets :D)

vacija atradu par 34eur 2000 lodites. tas butu daudz krutak sutit no vacijas, jo var dabut baigi labio shipinga cenu! :)

nee tas ir prosta pizdjec.. sitaja pakju zeme viss ir fucking dargs.. jaiet uz paintball veikalu un jasaka dzekie, lai vainu dod normalu cenu, vai ari kratas dirst ar savu biznesu.. jaaklji blejd.. :(

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

iekšā pārsvarā viss ir sauss, biju uzkāpis līdz 10 stāvam ( vai cik tur viņi, trepes ir labi saglabājušās, takā nav jābaidās par to, ka sanāks šaizes. mitrs varētu būt jumta stāvā , bet tā jau huiņa :)

Link to comment
Share on other sites

ir, ir ;)

pagūglējot atradu - http://www.bradajumi.lv/forums/viewtopic.php?id=4

Nekas tur nteik nojautks vai rekonstruēts takā viss čiki :)

EDIT 2 : ups tas bija 2006 gadā , bet pieņemu, ka nekas nav mainījies.

EDIT3 : http://www.eirozinas.lv/?lang=lv&cat=1...mp;prod_sect=12 viņa ir nopirkta, bet pieļauju, ka pāslaik vēl tur nekas nenotiek, takā varētu braukt :)

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu , protams, ka jābūt uzmanīgiem un nevajag tēlot rembo, kalniešus un vēl sazin ko, bet tie, kas taisās spēlēt visi draudzējas ar smadzenēm un sūdus netaisīs :)

EDIT: reku neta atradu , cilvēki pirms dažām dienām tur ir bildējušies takā viss okay un nekas tur netiek pagaidām celts ;)18.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nez, nez, pat, tas, ka visiem ir smadzenes neizslēdz iespēju paklupt u.t.t.

Kā arī - privāt īp. Mierīgi kāds domās, ka tur īstais čīh pih notiek un izsauks mentus.

Tā, protams kāda pamestā spotā būtu kruti, bet tikai tad, ja ir īpašnieka atļauja un tādas černas..

Kā arī tomēr tiesnesi vajag...

Šīs brīvdienas arī gribās maukt, bet nav ar, ko skatīšos, draugus laikam mēģināšu kaut kā savākt, tomēr šķīet, ka nesanāks..

EDIT: Plus vēl kāds tur manu LATBAT forumu pamanīs.. :D

Link to comment
Share on other sites

tur ir ļoti platas ejas un paklupt - nu nezinu, ja ir smadzenes tad sapratīs, ka nav jāskrien gar pašu malu un jātaisa pigori + tur ir 2 korpusi otrais atrodas ļoti tālu no ceļa + blakām mājas nav takā dzirdēt nevarēs.

Link to comment
Share on other sites

+ jareiķinās ar lielākām sāpēm. piem tu ej kāda telpā a tev blakus pie sienas vnk ielaiž lodi. sāpes. ļoti. nez. tad ''extremak'' butu kada baigi aizaugušā mežā ar smuku avotu pa vidu. domaju tas kas patikamaks butu - its a chance...

Link to comment
Share on other sites

ūū... tad jau man ar jāsadabū ierocis, jo es tieši Ķemeros dzīvoju! :)

Nebūtu nemaz pirmā reizi, kad tur kāds izdomātu spēlēt, jo ik pa laikam apciemojot to vietu var atrast jaunus pleķus uz sienām un bumbiņas. Tak što welcome!

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...