Jump to content
GIGN Forum

Paintball In Gign Style !


bencik
 Share

Recommended Posts

Neliela info es uz 2 nedelaam pazudishu, dodos atvalinajuma uz Krimu, tapeec loti iespejams tur nebuus interneta, tapeec luugums adminiem, apdeitot info par dalibniekiem, un man jautajumus neuzdot jo es uz tiem noteikti neatbildeshu nakamas 2 nedelas :thumbsup:

Peace, sun is caling me :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

acis manas rāda, ka šoreiz te pošas daudz neredzētu cilvēku. ja notiks, kā plānots, tad es ar varētu ņemt dalību, BET to es precīzi varēšu pateikt ap 26. datumu.

es savus čomus no neCS pasaules varu ņemt līdz, jo mums pašiem pa vasaru bija doma uzspēlēt paintbolu, bet tas plāns neīstenojās, bet šis variants būtu ideālākais, jo tik daudz mēs toč nesavāktos!?

Link to comment
Share on other sites

Jehuu ir vinien internets un pie tam normaals

Hollow kaa jau Ciprus teica paris cilveki nekad netraucees, bet 16 dtums varetu buut par veelu ja tu gribi veel klaat nemt kadus 5 cilvekus, jo ja buus daudz dalibnieku, pedeja bridii nevarees mainiit tjipa kardinali cilveku skaitu :) lidz 3 cilvekiem probleemu nebuuus :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

un man jautajumus neuzdot jo es uz tiem noteikti neatbildeshu nakamas 2 nedelas

by Bencik!

:lol:

Hollow kaa jau Ciprus teica paris cilveki nekad netraucees, bet 16 dtums varetu buut par veelu ja tu gribi veel klaat nemt kadus 5 cilvekus, jo ja buus daudz dalibnieku, pedeja bridii nevarees mainiit tjipa kardinali cilveku skaitu :) lidz 3 cilvekiem probleemu nebuuus :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

kāds varētu būt pēdējais termiņš atbildes došanai pa 5 cilvēkiem, ļoti iespējams, ka lielākā mani čomi pārmīzīs, ka pateikšu ar ko un pret ko būs jāšaudās :D pro slepkavām :D

nu karoče, ja es pats tikšu, tad mēs būsim visdrīzākais 5 (pilns vāģis), nu tipa tā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...