Jump to content
GIGN Forum

Paintball In Gign Style !


bencik
 Share

Recommended Posts

Tatad, kaa jau soliits septembrii bija planots aizmaukt paintball uzspeleet :)

Vieta taa pati, kas pagajushaa reizee Latvijas peintbola klubs

Datums kuraa tas viss notiksies ir 29. septembris

Laiks plkst. !4:00 jabuut jau tur, un labaka jau tur buut kados 13:40 lai laiku nezaudejam. Es domaju, kad dala tapat brauks kopaa buus ok :)

Runajot par finanseem man aizgaja 20 ls pagajushajaa reizee uz 2 h, protams jjus varat buut beefijs un tereeet 40 ls(granatas, smoke utt ) :D

Bet ar 20 ls vajadzeetu pietikt, pirmo iemaksu es veikshu, no jums buus vajadziiga tikai nauda uz vietas, un ja esat braucejs tad zinojiet vienalga kaa man, lai zinu cik cilvekiem aptuveni rezerveet :thumbsup:

Pagajushaajaa reizee daudzi netika, shoreiz ir lieliska iespeja tikt, un es domaju nenozhelosiet, jo neviens neapmierinaats neaizbrauca :rolleyes:

Te buus iepriekshejaas reizes dalibnieki - gignpaintballtm0.jpg

p.s. Krish tev jabuut ar savu progun :khehehe:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

gribu beidzot uzspēlēt peintbolu pirmo reizi mūžā. Paldies benčikam, ka uzorganizē šito :) Grūti iedomāties, kas man varētu neļaut braukt, tā ka 99%, ka būšu

p.s.

tas nav kriša progun, tas ir testa proguns :)

p.p.s

30 septembri gan nevajag, tā ir svētdiena

Link to comment
Share on other sites

Count me in! :)

Un jasaka, ka nudien bisku parterejos ieprieksejaja reize... no 3 granatam tikai 1nu fragu dabuju. Vienu granatu nometu sev pie kajam (lol) un otrai ari izgaja liidziigi! :)

Bet nu ar 25Ls domaju, ka tocan jarekinas, jo tas bumbinas terejas vienkarsi zibenigi! :P

Tur bija ~15Ls sakumpaka (tipa forshaks bisku ierocis, ka parejajiem) un tad stabili vel 10Ls bumbinas, kas ja nemaldos, ir nieka 300 bumbinas.. :/

Biifs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...