Jump to content
GIGN Forum

Baigā Huiņa...


blygnis
 Share

Recommended Posts

Nu karoche es kk juulija ieeju ebay.de skatos forsjas preciites un netisjaam nu taa prikolam nospiezju BUY lai redzeetu cik taas huinjas piegade maksaatu uz LAtviju bet ieraugu jau : Apsveicu esi nopircis sjo huinju. NU es uzliku miiksto un tad 18. augustaa man atnaaca uz majaam vestule lai samaskaaju 10dienu laikaa, ES ATKAL uzlieku miiksto un tad 28.aug. ieeju savaa e-pastaa iechekot un tur atkal ebay taka tur uzdrukaats ja [4] dienu laika vinja kontā nebuus ieskaitiits noteikta summa tad man BUUSJOT TIESA un tiri piri.......

Nu es gribu noskaidrot vai vinji taga brauks no jobanas Vacijas un ar mani te tiesaasies....

Please atraak kaads kam ir bijusi saistiibas ar sjo EBAY ATBILD....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Bullshit!

Saki vinam, ka atkapies un ka tev ta prece nav vajadziga. Sliktakaja gadijuma vins var izcakaret tavu ebay accountu, bet pieklajigi butu rikoties samaksat vinam naudu par visu cakaresanos un selgt lietu.

Bet vispar man liekas, ka tu dirs. iedo itema id!

beefs

Link to comment
Share on other sites

karo4 maksa raga, vini tevi tiesa 90% kad nesudzes, bet ja nemaksasi ar labu parmaksasi daudz pari =/

vini prosta ar banku sarunas tur tiri piri, vini pie tevis ar mentiem uz majam par tadu hujnu un runasies, mos sveika cauri tiksi, bet labaka gadijuma vini vnk no konta tev noskaitis kkadus 300ls par to, ja brivpratigi nemaksa, kkur pie noteikumiem tas ir rakstits ;) tape diezvai tavas atrunas lidzes, parto kad netisam ^.^

Edited by neko
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...