Jump to content
GIGN Forum

Problema(kura Gajda Rizinajumu!)


UnDead
 Share

Recommended Posts

Nu tad ta... saaksim...

Es to ieliku sadala "Problemas un risinajumi" jo gribu zinaat RISINAJUMU nevis sudzeties...

"Hmm.. man ir problema.. uzlikts BaN sad.gif

bet man ir jautajums par ko liek banu? dry.gif

Man to ileka aToss(mirc'a neatbild sad.gif ) par to ka es vinaa 6auju...(1. rejzi kad de)inferno palika 1min lidz nakam mpej un 2. rejzi de_(ajzmirsu) pa6a mapes saakumaa un vajadzetu pec 10sec buut rr...

Un mani izmeta... domaju kas par fi6ku... skatos www.gign.lv labaja puse sarakst AR speletajiem!

huh.gif tad sapratu ka ielika BAN'u sad.gifsad.gifsad.gif

smiliez.de_2538.gif vaj tas BAN's ir izklajdes del? "

Vot taa...

Link to comment
Share on other sites

Reino , tu jau nezinaaji to , ka k00lie stateri taa dar` , jo pa katru noshauto naak klaat frags (statos) , vienalga vai savs , vai pretinieks wink.gif

Mees vienaa servaa pa prikoljiem , gandriiz top15 tikaam , shaujot saveejos 4.gif

Link to comment
Share on other sites

nu aTossa gadijuma tur nevajag ne rizinajumu ne problemu >_> ja bans tev vel ir tas tiks nonjemts.

thx... es jau 2 dienas Bez CS(gign'a) wacko.gif

apollo vispar nokrita... max 10 cilv. vakar bija...

Edited by UnDead
Link to comment
Share on other sites

nu bet pag undead tu esi cs manual lasiijis? liekas ka nee jo ja buutu lasiijis tad zinaatu ka pa saveejiem nedriikst shaut sad.gif taada gadiijumaa tu esi teamkilleris (aa nee teamkilleris ir worms ar 276 TK) saapiigi tev vareetu gadiities ja tu kaadu noshauj pirms uzliekas automatiskais rr un tev tad uzliek slay........... taa es daru atkariibaa kas mani noshava tongue.gif jo citreiz patiesham nereali besii ja tev prieksha kads frags staav atliek vien nospiest peles kreiso pogu un tevi noshauj savejais..

Link to comment
Share on other sites

radler... bet tada fi6ka ka BAN nav AutoBan uz 30min huh.gif

bet jau 2 dienas sad.gif

wh1tejohn Ej dirst citur...

Ja nav ko darit pieej pie sienas un sit pret to GALVu kamer neredzes kaut kadu pluhu... bet tas vel nav viss..

kad bus pluha uz sienas ieej CS'a un paprasi laj tev to izdaritu ari CS'aa...

Tad tu atversi muti.. jo pluhas ir vienadas.. un sanaak ka tev Nava SMADZENES Un tavas acis paliks: shock1.gif (piem tadas)

Link to comment
Share on other sites

to pluginu nevar nonjemt!!! tas tachu ir galiigi debiili smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Radler

visu es sapratu...

es zinu ka nevar 6aut savejos pirmajas 10+9var buut vajrak.. speciai neskajtiju smile.gif )

Lirels

jaa.. kad tu no6auj 3(var buut vajraak)savejos, tad tev autoBan uz 30min..

Bet man to BAN uzlika aToss tongue.gif

Un tas joprojam nav nonemts sad.gif

Edited by UnDead
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...