Jump to content
GIGN Forum

Ka Uzlikt Lielaku Fps Serverim


Recommended Posts

interneta aatrums noteikti nav pie vainas, jo man ir 2 24/7 abi ar 32 slotiem + trakeris staav + torrenti iesleegti un es veel varu yotube video apskatiities ar visu shito. no cpu un servera konfiguraacijas ir atkariigs kaads ir servera refresh rate, kas ir savstarpeeji saistiits ar speeleetaaju pingiem :P

Edited by juris22
Link to comment
Share on other sites

1. pingboost 3

2. sys_ticrate regulācija ( atkarīga no kerneļa)

3. sv settingu piereguleshana

4. protams normāls hardware & i-nets ....

5. Inet linijas optimizācija (pieejama tikai provider-serveriem reāli)

Jūsu diskusija vnk aiziet stulbumā ... Par FPS, ja turās stabils FPS un salīdzinoši normāls, tad gaming apstākļi ir labi, savukārt, lai cik liels ir server FPS, un ja tas lēkā - rodās packet loss līdzīgs efekts - zūd spēles kvalitāte ..... mans skatījums uz FPS

kamikaza2, uzskati šito par end of the story ...

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

Esmu gan pats ņēmis nost prioritātes tiki kādiem processiem, bet manīt viņas gan var ar komandu 'nice'

nice -n -20 ./hlds_i686.....

vajadzētu būt lielākajai iespējamai prioritātei. 'man nice' ja kas :). Tikai liekas ka tev būs jamodificē tas 'hlds_run' skripts nevis, 'nice -n -20 hlds_run..' neko nedos.

Edited by ^V^
Link to comment
Share on other sites

nice -n -20 ./hlds_i686.....

vajadzētu būt lielākajai iespējamai prioritātei. 'man nice' ja kas :). Tikai liekas ka tev būs jamodificē tas 'hlds_run' skripts nevis, 'nice -n -20 hlds_run..' neko nedos.

Dotu gan .... bez modificēšanas - tas ir tas pats, kas laiž piemēram zem screen -A -m -d

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...