Jump to content
GIGN Forum

Lielas Probleemas


***3BEPb***
 Share

Recommended Posts

Vot bljaviens , piedodiet . kas tas par adminiem ??

par to ka es ateju uz 5 min. man ielika banu, nu bljuaaa dazhi vispaar visu laiku ir ff , bet es uz 5 minuutem ateeju , tas NAV godiigi ! ! ! Un veel kapeec r&r var visu laiku apsaukties uz speeleetajiem un dirzt uz to klanus ???? Bljaaa

ka var atljaut adminiem taadu pashgribu ??? mad.gifmad.gifmad.gif

smiliez.de_2538.gif12.gif

Link to comment
Share on other sites

es negribu lieki atkartoties, bet ja tu aizej uz 5 min no datora TAD NOSPIED KOMANDAS IZVELES POGU, IELIEN KOMANDAA BET NEIZVELIES SKINU...

ja tas netiek izpildiits un tu vairak kaa 3 raundus nekusties no vietas, admins ir tiesigs tevi izkikot

Link to comment
Share on other sites

un veel plus tev naak nauda par to ka esi izveeleejies klanu.

neljaunojies uz r&r jo no vinja dievs noveersaas un ljaunaa energjija uzveica vinju vinjsh censhas atrast jaunu dziives speeku lai dziivi uzsaaktu pozitiiivi.

P.S. GL for all ja taada ir dieva griba.

Link to comment
Share on other sites

Dr. pain dievs ir noveersies no tevis, bet vinjsh speej piedot saviem deeliem un tu arii veel vari paariet uz gaisho pusi. katrs cilveeks ir dzimis labs bet tu to labo esi pazaudeejis lai gaisma naak paar tevi un aizved pareizaja celjaa.

P.S. Lai tev ir drosme sekot savai sirdij, jo taa ved uz gaismu.

Link to comment
Share on other sites

Dievs sen ir miris, jo tas nevar pastaaveet bez cilveeku ticiibas. Protams ir veel dazhi idioti kaa, piemeeram, orc (upsii), kas tic kaukam, kas iespeejams ir kaadreiz pastaaveejis, bet ar tiem nepietiek. Tikliidz lielaakaa cilveeces dalja beidza ticeet dievam, vinjsh aigaaja pensijaa un nu jau ir miris. Saatans atshkjiriibaa no dieva barojas no cilveeces negaacijaam un liidz ar to ir ieguvis taadus speekus kaa nekad ieprieksh. Pie tam, ja arii pienjemtu, ka dievinjsh veel eksistee, tad zini, ka dievi ir daudzi (pietam nedraudzeejas savaa starpaa), bet saatans viens un tos dievus smiliez.de_2090.gif aaaai. Taa kaaa iesaku tev pieveersties muusu pusei. Pie tam ljaunums ir muuzhiigs.

p.s.

... un tu meegjinaasi sataustiit savas kaajas, bet apjeegsi, ka to tev nav. Tu skatiisies visapkaart un ieveerosi, ka vilku bars taas jau nes projaam. Tu pieleksi kaajaas, lai dziitos pakalj, bet saapees iekliegsies, jo gruuti ir staigaat uz stumbeniishiem. Tu guleesi tur zemee (bez kaajaam). Un raudaasi kaa maza meiteniite... un leenaam tu noasinjosi. Un kur tad buus tavs dievs?

p.p.s.

tu mirsi

Link to comment
Share on other sites

un veel plus tev naak nauda par to ka esi izveeleejies klanu.

neljaunojies uz r&r jo no vinja dievs noveersaas un ljaunaa energjija uzveica vinju vinjsh censhas atrast jaunu dziives speeku lai dziivi uzsaaktu pozitiiivi.

P.S. GL for all ja taada ir dieva griba.

Tu tak esi debils ne ? blink.gifblink.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Un veel kapeec r&r var visu laiku apsaukties uz speeleetajiem un dirzt uz to klanus ????

eee kuru klanu r&r veel apsaukaa bez tava [darkilera]?

P.S vai juus neesat domaajushi ka peec naaves jums visiem par saviem vaardiem alaaha prieksha buus jaaatbild??? smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

vispaar zveers tu kretinize vairaak nekaa tava suudziiiba - lielaaku TEAM killeru (vai demedzzistu) es neesu redzeejis!

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

a dakters saape nav anatomijas students gadiijumaa?

man viens draugs(driizaak gan pazinja) ir un izskataas ka dakters saape un vinji ir liidziigi...katraa zinjaa runas veids viens un tas pats wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...