Jump to content
GIGN Forum

Viiruss Paliidziet


Recommended Posts

nu karo4 taa man ir norton firewalls un man kameer man kompis iesleegts tas fw paraada shitaadu un tas ik pa laikam paraadaas tad es uzspiezhu clear un atkal paraadaas bet tas man ilgi iet jau un jautaajums taaads --> vai man tas fw atklaajis ka meegina tas taarps ieliist un blokjeejis vai arii tas man iekshaa jau kompii ir ?

i vot arii screeny

post-17-1086941663.gif

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

njaa tev pipa blink.gif

man ar taadi tipa lien bet uz ugunsienas sadeg un es dabuuju expi un... eee biggrin.gif

Tur setingos laikam vareja uzlikt "Alerting level - low" lai nelec visaadi po-pupi ar pazinojumiem par resnu jenkju hakeru lishanu tavaa kompii utt biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

da sassers tikai PC restartee , un neko vairaak wink.gif Biju sakjeeris... Vienk. start/run ieraksta shutdown -a , kas saakas atskaite , un tad atskaite pazuud liidz restarteesi PC... Un tad mieriigi uzliec patchu jaunaako window`sam un ok wink.gif

Ir jaabaidaas no taadiem Kas dara buutisku bojaajumu... Kjipa , bojaa Hardware , vai formatee cieto. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

da sassers tikai PC restartee , un neko vairaak wink.gif Biju sakjeeris... Vienk. start/run ieraksta shutdown -a , kas saakas atskaite , un tad atskaite pazuud liidz restarteesi PC... Un tad mieriigi uzliec patchu jaunaako window`sam un ok wink.gif

Ir jaabaidaas no taadiem Kas dara buutisku bojaajumu... Kjipa , bojaa Hardware , vai formatee cieto. wink.gif

man bija ,kas labaks...

nez ka vinsh saucas un kas tas bija...

karo4i man no FAT32 sistemas paradijas FAT12 sistema un HDD aizgaja pa kaju..

nacas formatet,jo kompi ieksha tik nevareja,jo viss bija nojucis...

ranting.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

bet man taads bija kad vel fw nebija ka kompis aaaarpraataaa leens palika sleedzaas iekshaa 20min tad mapiites veera valjaa 10minuutes u.t.t. programmas vispaar galiigaa dirsaa un 4 antiviirusus kameer izmociju iekshaa un aaraa visi pazuda uzreiz peec iesleegshanas

iesleedz piespiezh scan vai update vai PO ko un peec 10 sec prosta izrubaas zaban.gif vieniigaa izeja bija format C

Link to comment
Share on other sites

bet man taads bija kad vel fw nebija ka kompis aaaarpraataaa leens palika sleedzaas iekshaa 20min tad mapiites veera valjaa 10minuutes u.t.t. programmas vispaar galiigaa dirsaa un 4 antiviirusus kameer izmociju iekshaa un aaraa visi pazuda uzreiz peec iesleegshanas

iesleedz piespiezh scan vai update vai PO ko un peec 10 sec prosta izrubaas zaban.gif vieniigaa izeja bija format C

aiztaisi ciet visu kreisos portus un novelc windowsa updeitus un aizlaapi caurumus.

Link to comment
Share on other sites

btw - sassers nav tas kursh tikkai restartee PC (nezinu teikt kura versija a, b c d e vai f, bet bija kura visu laiku pingo un cheko IP peec randoma un caur zinaamiem (iespeejamiem) caurumiem sevi iekopee "victima" pc un rezultaataa, nu jau ar vinja resursiem, dara to pashu... taadeejaadi kloneejoties un piedrshot visus iespeejamos caurumainos PC..)

btw.. viena no paziimeem - visu laiku tiek paarslogots i-nets.. (nenormaali liels uploads)

un palaisti procesi - taadi kaa "sms", vairaaki "isass" un veel kautkaadi - nevienai progai nepiesaistiiti resursu rijeeji..

Link to comment
Share on other sites

fuck all those troyanzz!!! smiliez.de_1591.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...