Jump to content
GIGN Forum

Problemas Ar Cz Instalaciju?


worm
 Share

Recommended Posts

lai palaistu serveri no-steam rezhiimaa zem windozes, nepiecieshams swds.dll nokrakots, bet zem linuxa engine_*.so nokrakots...

ideaali krakojas ar sho te riiku tik jaiznjem kjeksis pie Strict Search... un pectam no atrastaa lista japanjem pirmais cipars

visbeidzot serveris japalaizh noradot parametros +sv_lan 1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

worm, jautaajums tev

kaa domaa, novelkot shito cz prieksh dozes un atpakojot niksii zem hlds_l/czero/ un palaizhot steam updeitu, servis pacelsies vai nee?

taada probleema rodas, jo man, te chuhnjaa, par katru aarzemju mb kapeikas jaaskaita..

--

pa briinumu aizgaaja ar..

Edited by drjuumais
Link to comment
Share on other sites

Visu izdariiju kaa aprakstiits ir pie CZ for v14 faila apraksta bet man kad konekteejos cz.gig.lv paraada shaadu uzrakstu. Vai man jel buus lemts paspeeleet CZ? huh.gif

Server is running game czero. Restart in that game to connect.

Link to comment
Share on other sites

Gordon, paski kur tad ir mana kluuda, jo es speeli palaizu no taa paarkonfigureetaa shorcut un kad atveras speeles saakuma logs tad tur ir taads kretiins priekshaa, laikam no half-life, nevis tie divi couter-teroristi. Un kad raksta consolee connnect tad vinjsh to suudu izmet? smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ko, man arii probleemas ar cs:cz. Ar instalaaciju viss ok, uzspeeleeju arii vairaakas reizes netaa, bet tagad vispaar pat atveert normaali nevar: kad uzzpiezu change game - cz, tad jau paraadaas iistais fons ar tiem dzekiem, bet peec tam vins atsleedzaas - paraadaas atkal uz ekraana desktops (ehzz, nemaaku paskaidrot, cerams, ka sapratiisiet), viss taa, it kaa es nemaz nebuutu to kompi aiztikusi. Citreiz tieku taalaak - atrodu serveri, kur speeleet, bet taapataam, pat nepaspeeju piesleegties, kad jau viss atrubaas... sad.gif Why?

Link to comment
Share on other sites

hm. Pirmaart es iisti nesapratu to "change name" Vai tu to nevareetu paskaidrot siikaak?

Parasti shaados neordinaaros gadiijumos liidz tikai paarinstaleeshana. Varbuut meegjini acereeties ko tu taadu vareeji izdariit kas izraisiija kompja diivaino uzvediibu. Ja viss tika izdariits kaa gign.lv pie CZ laadeeshanas lapas bija rakstiits tad probleemaam nevajadzeetu buut.

Un kas tieshi notiek kad "viss atrubaas". Nepiekonektee pie servera vai izmet no speeles vispaar?

nu ozh peec taa ka tev vajag sho to paarinstaleet unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

eueu tumsone man ar ta lieta bija kad biju ienistalejis pats savu cz un kaut akadaa veida iemetis to v14 +v14cz update - iegaja spele un izmeta lauka. bet updeitiem shis iegaja spele konektejoties servam teica ka client dlls atskjiras no servera. tad es kaut ka pamegjinaju visas mapes un veel sazin ko samest taja valve mapite ( no steam ) un tad aizgaaja

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...