Jump to content
GIGN Forum

Gign Tusshits


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

5998635 <-- My namber !

Uf ar to autinju listi tagad veel ir paaraak aatri spriest!

P.S. tas bija pa ventsils busu!

P.s.s. es juus visus gaidiishu auto ostaa, ja kaads kaadaa citaadaakaa veidaa ieradiisies, tad jau vareesim sazvaniities un es juus arii savaakshu ! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Vajag sashtukot meitenes.. cool2.gif Es jau nesaku, ka ar shaadu kompaaniju(new_all_coholic.gif) bez meiteneem arii nebuutu ok..

bet vinjas pieskjir taadu savaadaaku gaisotni.. .. hump.gif

Ir kaadam paziistamas daudz briivas griboshas supermodeles? leb.gif

fuj cik daudz smaidinji sanaaca

peace.gif

Link to comment
Share on other sites

Driiz , driiz naak taa diena .... cool2.gif

MAybe vareetu veel peedeejos jautaajumus [ varebuut ne peedeejos ] bet lai tieshaam [ kaa parasti nav ] shoreiz buutu kruta wink.gif

Man piemeeram ir jautaajums , kas notiek ar muuziku , ja nju tiehaam neviens neuznjemas , tad maybe es vareetu k-ko panjemt ....

Link to comment
Share on other sites

muuziku jau sagrabinaas ! kad naax tuvaaks laiks tad jau arii pazinjoshu !

Link to comment
Share on other sites

Taaks!

Buudinjas abas ir sarunaatas no 9 liidz 11 datumam, ja kaads veeleesies palikt liidz tam !

Es te taa nedaudz padomaaju par transportu un izdomaaju to ka vaidzeetu veel padomaat! huh.gif Bet ar vareeshanu vareeshu sarunaat kaadus kas aizved, protams, nosedzot benziina izdevumus ! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

psc, es arii baigi gribeetu, bet ne es tiktu ne es juus vispaar paziistu unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Liquido all invited ! thumbsup.gif

come on astiit liidz sveetdienai ! naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

sakaraa ar to ka shanceeju tagad riigaa, tad riidziniekus vareetu savaakt kaut kur pie autoostas (mosh as usual pie narvesena, kur tas noaardiitais autoostas stuuris)... varu arii aizvest kaajaam no kuldiigas (vai no riigas, bet buus jaasaak iet bik aatraak) liidz tai tusa vietai (esmu gaajis)...

2 variants no kuldiigas liidz nabeniekam - kas buus ar saviem autinjiem, tie savaac paareejos no autoostas (protams par simbolisku samaxu, piem puse biljetes cenas vai benziina cena)... nez nez... kautkaa nav sirdij tuvs variants vilkties kaajaam ar pilnaam somaam ar aliem uz nabenieku, bet nu ja savaadaak netiek...

gaidam variantus

Link to comment
Share on other sites

Te ir busu saraxts no Riigz uz Cooldiig

Elektriiba buudaas buus ! vismaz jaabuut, bet taas ta4u Latvenergo buudinjas, so jaabuut shtromam ! biggrin.gif

Muzons - hmmm... es iisteniibaa vareetu sarunaat, bet diski, kasetes, koris vai ansamblis jaanjem pasham liidz! netaisos uznjemties atbildiibu par visu muuziku ! tongue.gif

Un tad jau datums vareetu buut no 9 liidz 10-11 ! thumbsup.gif

No Cooldiigz uz Ventinjiem!

Un te nu buutu atpakalj liidz Cooldiigai !

Any more kveshkjons ?

BAAAACCC katad bez manis, me ar gribetu ja njemsiet lidz

C>INTEL^ BIG, BAD, BOY

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...