Jump to content
GIGN Forum

Gadskārtējā Gign Ballīte


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bencik nu Tu jau ari iesi izdoamis :) 150km no rigas un taa vieta tok pilniigaa tuplii. Uzreiz saku, ka bus problemas ar transposrtu, jo mes tachu braucam kvasit nevis kaa shoferi kuri nafig iedzer 100g un pec tam es es es nevaru, man rit jabrauc. Ar mazgadigiem situacija loti vnk. Tikko taisa Suudus, ta elementarna mendelejev kling klang pa shnukuru. Kr4 to vietas problemu varetu risinat. Ja kadm irlauki kaut kur ar dikji un plavu vairak tach neko nevajag.

Link to comment
Share on other sites

domaju ka vietas jau lielie sadomajushi...bet ar kko jau bija parunats tas ka piedavaju vietu sava kraja .. vieta lielupes malaa.. vis smuki, ir elektriba bus grills, + noslietnis kkads, lai nav jasezh uz plikas zemes ( proti galdus un kreslus ar kadus varu sabidit) .. bonusss = tas ir mana pateva iipashums ta ka viens edvardinsh vinjam un viss biidas :)

pietam fuuzim ar domaju vieta pietiktu

Link to comment
Share on other sites

peldeshanas vienigais skjerslis ir slikts laiks a taa nekas netraucee...

telsts vietas ir nu kad hektars to4na !!

vot futbolam vieta ka tada ir, bet nu nekads lielais superfuuzis nesanaks ..

nu shodien panjemshu skriinshotus no tas vietas un paradishu..

Link to comment
Share on other sites

telsts vietas ir nu kad hektars to4na !!

vot futbolam vieta ka tada ir, bet nu nekads lielais superfuuzis nesanaks ..

nu shodien panjemshu skriinshotus no tas vietas un paradishu..

Blin es piesakos palidzeet, ja vajag uzblieziisim to futbola laukumu, ja ir hektars zemes, kur problema noplauj iesit stabus un valaaa :)

Link to comment
Share on other sites

nu ja kads kolja mani pakjers mashiina , tad domajams ka bushu , jo ar kaut kadu sabiedrisko kratiities kaut kaa negribeetos.

PS: blje atkal pie diviisha , man tur pasaakumi nekad labi nebeidzaas vienmeer ir megapaalis :) , vismaz labi ka tur tagad nebus vieteejo kas vienmer piedzirda :)

Link to comment
Share on other sites

;)

Beefs

Laikam esmu bijis pie tā noslēpumainā ezera. Lieta tāda, ka peldvietas tur ir maz un ezerā mētājas visādi dzelzs gabali. Vietas teltīm/sportam tur arī neesmu manījis. Tas laikam skaitās Ādažu poligona teritorijā, hz. Krch iesūkā :ermm:

Eem, es ar tā kā gribētu braukt.. Man drīz būs 18, dzeru ar mēru, ir smadzenes un pazīstu dažus no gigna :) kā arī gribu satik dažus cilvēkus no sava hūda, piem. benciku :)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

bļa tik daudz negribēju lasīt, bet ja vēl nav izlemts man ir piedāvājums.

vieta: cēsis

precīzāk pie gaujas. saucās žagara pludmale.

tur mums ir telšu vietas dahuja. 2 ar foršām smiltīm voleijbollaukumi. 1 tādspats smilšu futbollaukums ar maziem vārtiem. blakus vēl ir tāda kā pļava. bet peldēt tur var labi. bieži ar draugiem paķeru aliņus un tur uz kādām 7 h apmetamies.

ā. no cēsu centra ar mašīnu tas atrodas apmēram max 10 min brauciens. no paša centra arī iet autiņš, kas jūs izlaiš kādu 2-3 km attālumā no tās vietas. cenas pa kurām iznu ir tā - 50 sant un tu dabūn biļeti un dari ko vien gribi- peldies, spēlē uz laukuma bumbu. ej pie galdiņa etc...ja nemaldos, tad palikšana pa nakti teltī ir 1 ls no cilvēka.

ā tur vēl tālāk var paiet pa dabas parku, kur ir spoguļklintis, tālāk arī jaunais Ozolkalns, līgavas ala etc..

jām. kr4 man tur patīk :) varu mby uz rītdienu arī sagādāt bildes.

Link to comment
Share on other sites

:D

Diviit ir tada iespeja, kad kads noplauj ar traktoru, vai nee?

karo4e pajautashu kad asumma :) patevam ir plaujamais riiks traktoram :)

nesauc straddnieku fedja, bet gan oljegs :D

+ Viss ir to4na sabidits ka buuus okei un atlauja ardities ir dota

attalums no rigas tarp citu - riiga - bauska -> 65 km - Bauska Pilene - 12km = 80 km kkadi no rigas!

tikko atnacu no darba.. tagad mekleju transportu un laizhu pafochet vietu!

reku no googles attels tai vietai

post-7273-1184261538_thumb.jpg

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

:) patevam ir plaujamais riiks traktoram :)

nesauc straddnieku fedja, bet gan oljegs :D

+ Viss ir to4na sabidits ka buuus okei un atlauja ardities ir dota

attalums no rigas tarp citu - riiga - bauska -> 65 km - Bauska Pilene - 12km = 80 km kkadi no rigas!

tikko atnacu no darba.. tagad mekleju transportu un laizhu pafochet vietu!

reku no googles attels tai vietai

taveim senchiem nebus nekas pret?

Izklausas jau reaali! =)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Futenei tā pļava izskatās pamaza - nez vai pietiks vietas <_<

Bet, kas atiecas uz ierašanos, tad noteikti būšu, tā jau izlaidu vienu gadaballi.

Gaidam bildes un konkrētākas koordinātes uz atrašanās vietu ( kā tur nokļūt)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...