Jump to content
GIGN Forum

Gadskārtējā Gign Ballīte


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Es ar gribētu aizbraukt, pielillāties un fuzi iekapāt. ;) Tātad sekojošie jautājumi - cik no katra $$? Vai tiekamies visi vienuviet un braucam kopā or katrs par sevi? Alc.% un paiku ņemt līdzi vai visu nopirksim, kad būsim klāt?

varbūt ar dažiem izņēmumiem

Nu tad neko!

p.s. tos izņēmumus varētu uzrakstīt, jo nevar zināt, vai esmu gaidīts vai nē, kā arī citi nepilngadīgie. Nepatīk man sevi tā saukt, bet ko nu padarīt.

Edited by raprock
Link to comment
Share on other sites

arī gribu :rolleyes:

ja neiekritīs kautkas foršāks, tad visticamāk braukšu (ja mani kāds ņems(nav vēl 18))

p.s. pēc divdienieka nav īpaši aktīva tā bumbas trenkāšana, bet pluss jau ir tāds, ka ir jautri un visi +/- vienlīdz tizli spēlē :)

Link to comment
Share on other sites

savaakshu chiiteri DuH un ieradiishos, ja nenotiks nekas tragjisks. iisteniibaa vareetu samesties un noiireet businju, gan lai mantas aizvestu, gan cilveekus. Es doomaaju ka uz taadu baru nebuus nekas daargs un ja tuvu riigai notiek tuss, tad arii, ja visi brauktu ar 1 bussu, vairaakos reisos, tad tas laiku ar iipashi daudz neaiznjemtu.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja jauninjie nedzer, tad, manuprat, nav problemas ar to, ka vini brauc!

Es esmu diezgan drosh par to, ka braukshu... unless neliis lietus un bus fucking pretigs laiks.

Kas attiecas uz vietas izveli, tad es, protams, esmu par maksas kempingu. nu ja galigi negribas, tad man bralis skauts stastija par kaut kadu noslepumainu ezeru pie carnikavas, kur esot kristaldzidrs udens un uber kruta.. protams - ara no civilizacijas un neceriet uz futbola vartiem! ;)

Un velreiz atgadinashu - manuprat sikie (15-17), kas nelieto alkaholu, ir loti ok. Vini pat varetu mani vakjit, kad pardzershos!

Un lieki piebilst, ka dzersana neko labu par cilveku neparada un piedzershanas nav kada veida sacensiba, kura uzvar tas, kursh vairak izdzer. Visas kompanijas dzeki respekte viss vairak tos, ka ir tie fucking ipatnji, kas nedzer un sabaz shos futbola.. ;)

Tas gan nenozime, ka planoju nedzert.. :P

Beefs

Link to comment
Share on other sites

bīfij, pēc pagājušo gadu pieredzes es varu teikt, ka dzer visi, arī maszgadīgie. Un viņie parasti jau pēc 3 stundām ir pilni kā zeķes :D

Var jau ticēt, ja cilvēks saka, ka nedzers, uzvedīsies labi u.t.t. bet ja ar viņu nedod dievs kaut kas notiek, tad vainīgi ir pasākuma organizatori.

Tie mazgadīgie kas grib braukt- atrodiet kādu kas personīgi uzņemas par jums atbildību (un lai vacāki arī ir par to informēti) un tad man nav nekādu pretenziju.

Par laimi līdz šim visi ir sveikā tikuši cauri :) un es gribetu lai tā arī paliek.

Par pasākuma vietu. Viss kas mums ir vajadzīgs ir lai tā vieta (vēlams) nebūtu pārāk tālu no Rīgas, lai ir kaut cik taisns laukums futbolam (man liekas, ka vārti nav obligāti) un lai ir blakus ūdens, kur džumīt. Es jau vēl gribetu, lai ir volejbola tīkls...

Man liekas, ka kaut kāds līdzīgs kempings kā pie usmas būtu OK. Bet ja notiks tāds bezprigels kā pagājšgad, tad labāk tālāk no civilizācijas :D

Link to comment
Share on other sites

varbūt ar dažiem izņēmumiem

nav jēgas. Tāpat jau var atbraukt kekss. Un ko tad tu darīsi - dzīsi prom? Nav reāli. Lai brauc visi kas grib un kuriem to ļauj vecāki (kuriem tādu atļauju vispār vajag).

Es teiksim domāju, ka šitas ir foršs moments ietusēt ar cilvēkiem, ko pazīstu. Ja kaut kāds nothing uzskata, ka aizbraukt uz pasākumu, kur nav neviena pazīstama, ir forši, tad tā ir viņa problēma.

Jūs te visi kaut ko diršat, bet neviena reāla vietas piedāvājuma tā arī nav.

Kas attiecas uz miskasti - tad es domāju, ka pirms šitā pasākuma skarbi visiem pieteiksim necūkot un pateiksim, ja kāds to darīs, tad dabūs pa ņurbuli un uz nākamajiem pasākumiem tiks iekļauts "blacklistā". Kaut kādi nedzērāji (jo tādi parasti kāds ir neskaitot pirmo gign pasākumu :) ) varētu pieskatīt kurš tur cūkojas un kurš ne. Noorganizēsim kaut kādus maisus kur likt pudeles un viss būs kārtībā. Pagājušo gad man liekas bija rekordskaits cilvēku, tāpēc arī sanāca tāda šmuce.

p.s.

aizmirsu pateikt, ka Kavacky ierašanās obligāta :) r&r arī.

Link to comment
Share on other sites

Es teiksim domāju, ka šitas ir foršs moments ietusēt ar cilvēkiem, ko pazīstu. Ja kaut kāds nothing uzskata, ka aizbraukt uz pasākumu, kur nav neviena pazīstama, ir forši, tad tā ir viņa problēma.

Jūs te visi kaut ko diršat, bet neviena reāla vietas piedāvājuma tā arī nav.

Kas attiecas uz miskasti - tad es domāju, ka pirms šitā pasākuma skarbi visiem pieteiksim necūkot un pateiksim, ja kāds to darīs, tad dabūs pa ņurbuli un uz nākamajiem pasākumiem tiks iekļauts "blacklistā". Kaut kādi nedzērāji (jo tādi parasti kāds ir neskaitot pirmo gign pasākumu :) ) varētu pieskatīt kurš tur cūkojas un kurš ne. Noorganizēsim kaut kādus maisus kur likt pudeles un viss būs kārtībā. Pagājušo gad man liekas bija rekordskaits cilvēku, tāpēc arī sanāca tāda šmuce.

p.s.

aizmirsu pateikt, ka Kavacky ierašanās obligāta :) r&r arī.

man ir tādas neviltotas aizdomas, ka šoreiz varētu pat savākties vairāk, kas nozīmē lielēku kaudzi ar mēsliem

Link to comment
Share on other sites

Ta ka protams cilveku buuus daudz, un vel vairak gribetaju, janem pec iespejas labaka vieta, kur ir mazak cilveku apkart :) Skatos te pa Latviju kur ko atrast, visur kur kaut kadi kempinu utt. buus baigi daudz cilveku pa tam dienam... Respektivi vairak cilveku vairaak problemu :( Atgadinashu, kad vieta jau ir jaaizsit loti aatri, savadak atkal beigas nezinas neviens ko un kur...

Macho braucam uz Jumurdas ezeru, tjipa man tur lauki ir, tur ir 2 futbola laukumi milziga pirts, volejbola laukums, viena no lielakajaam pirtim Latvija un pats labakais, tur nekad nav parbazsts ar cilvekiem (ja nu vienigi tur kazas svin). IR telshu viets un viesnica un ir 150 km no Rigas(totala dirsa). Bet vieta reali ierulee !

Jumurda

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Tātad, sakarā ar vietu. Domāju, ka atbilst prasībām - no Rīgas galīgi netālu, pāri Daugavai pret Ogri. Ir volejbola laukums, futbola laukums, telšu vietas, mājiņas. Esmu bijis tur divas reizes, un man dikti patika, reāli kruta vieta, kur ir nojumīte, kur visu sabāzt + cena tīri saprātīga! www.sniedzes.viss.lv

p.s. aizmirsu piebilst, ka var noīrēt katamarānu, motoreni + slēpes. Tas viss nav nemaz dārgi, esam uzlikuši saimniekam pāris alus un braucām ar katamarānu visu nakti ;)

Edited by raprock
Link to comment
Share on other sites

par raprock uzņemos atbildību! :)

vieta, pohuj kur, tuvu Rīgai, ir vieta kur nopeldēties, vieta, kur uzspēlēt futbolu vēl k-ko un pats galvenais, nav cilvēku, kas pa to prasa naudu (saprātīgas summas neskaitot), tas ir tēmēts uz pagājušā gada resno dilli.

pats es tādu vietu nezinu, jo mana specialitāte ir Gulbene un tās rajons, vēl neudaudz kaimiņ rajoni, uz kuriem neiviens nebrauks, jo tas ir klucis no Rīgas, nerunājos par tiem, kas dzīvo laukos uz rietumiem. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...