Jump to content
GIGN Forum

Votes


DZU
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Mans niks ir DZU. CS spēlēju apmēram 1 gadu. GIGN serveri rādos bieži un vēlos saņemt vote tiesības. Esmu lasījis abus svarīgos Topikus. Gan "Tiesību lietošana serverī, gan "bljadj izlasi pirms spied NEW TOPIC".

Esmu lasījis sūdzības par kartes mainīšanu kartes sākumā, un citus tāda veida topicus un es piekrītu tam ka nemainīšu karti kartes sākumā, par tiesību nelietošanu, ja serverī ir kāds no GIGN klana memberiem.

Apsveru iespēju, ka vote tiesībās nav tikai tā iespēja ka var likt tikai votes uz karti, bet ir arī iespēja likt votes uz votekick. votekick izmantošu gadījumos, ja kāds sēž spectatoros jau 3~5 raundu, nepilda pienākumu(CT-defuse, T-Plant), un citos gadījumos kad pleyeris pārkāpj servera noteikumus. Spēlējot CS pleyeri arī varētu vērsties pie manis ar jautājumiem.

Ar cieņu - DZU

Link to comment
Share on other sites

ANTIREC

Es veeljoproojaam atceros mad.gif kaa tu sarunaaji, ar kaadu no admieniem, kas speeleeja tanii briidii, lai mani izkiko tikai taapeesc, ka redziet es tev, DZU, patiecu lai tu nejaucies manaa un MMD bazaraa. 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Paredzot ka tu, DZU, man centiisies oponeet es tev uzreiz atgaadinaashu par ko es runaaju.

Tas bija diezgan pasen (bet es taadas lietas neaizmirstu, vareetu teikt tu salauzi manu ticiibu demokraatijai), kad tika speeleeta karte tautaa saukta cs_millitia un saakas ar to, ka es izteicos, ka karte smirdot. Necik ilgi nebija jaagaida citaadi domaajosho viedoklis (runa ir par tevi DZU). Tikai tu man pateici "aizver muti ja negribi norauties" (nu taa apmeeram tas bija, varbuut kaads vaards bija citaadaaks, bet doma taadi pati)taa vietaa lai pateiktu ka tu nekaa nejuuti no kartes smirdeeshanas, tad mees par sho un to drusku padiskuteejaam (tas nebia nekas iipash), bet tev jau nebija meira, kad es ar MMD veelaak par kaut ko diskuteejaam, tad tu atkal iejaucies ar stulbaam replikaam un tad tam sekoja KICK un es biju izmests, bet MMD pajautaaj kaapeec mani izkikoja, tu atbildeeji, ka ja MMD veel runaas tad arii vinju izkokos.

Link to comment
Share on other sites

njaa shitas gadiijums nav veel aizmirsies, bija gan piemirsies bet DZU tu mums tad biji chempions ka paprasiiji Lance lai izmet madball jo tev redziet laikam ir antipaatijas pret cilveekiem ar subjektiivu viedokli. Raadaas ka tev ir tieksmes uz savas ticiibas uzspieshanu [te nav runa par bazniicaam] vai arii tev beerniibaa kaads ir smagi iespaidojis, un tapeec tu tagad gribi kljuut par mentu lai visiem vareetu atriebties... [nu tas taa garaam ejot lielos vilcienos]...

njaa un shitam puikam arii antirec [lai gan worm mums jau teica lai parastie mirstiigie nedod rec vai nerec... bet gan tie kas ir tuvaak Dievam] ...

<c> MMD thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...