Jump to content
GIGN Forum

Diivains Jautaajums!


lazda2
 Share

Recommended Posts

vinjs ir pietiekami mazinjsh :) bet vispaar man tikko radaas ideja taadu iegaadaaties, vismaz paskatoties uz cenu :) domaaju fanu es ar vinju nokjertu +10

P.S. preciiza atbilde - taads ko tu vareetu ielikt mashiinas bagaazhniekaa un vel pietiktu vietas 2-3 kasteem alus

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Laimīgu braukšanu

pocketbike_image.jpg

Link to comment
Share on other sites

pocket_bike.jpg

Paša pieredze un internetā atrodamās fotogrāfijas liecina, ka mazākā izmēra braucamie varētu būt vispopulārākie. Jebkurā gadījumā, tālruņa numurs ir norādīts, tā kā visas iespējas rīt visu nepieciešamo uzzināt (no izcilā, sludinājumā publicētā attēla neko daudz nevar pateikt, tāpat kā no dotajiem parametriem).

Link to comment
Share on other sites

:) bet vispaar man tikko radaas ideja taadu iegaadaaties, vismaz paskatoties uz cenu :) domaaju fanu es ar vinju nokjertu +10

P.S. preciiza atbilde - taads ko tu vareetu ielikt mashiinas bagaazhniekaa un vel pietiktu vietas 2-3 kasteem alus

Nu personīgi domāju, ka tev(spriežu pēc vecuma) varētu būt diezgan neērta braukšana, jo man bija diezgan ideāli....

Link to comment
Share on other sites

nemizat. sitajiem sudiem var nopirkt rezerves daljas atlikulikam. un ebaj de ir pilns ar vinu rezerves daljam!

Bet uzreizu pateiksu, ka tas baiks ir totals suuds. dzekam, kura augums ir virs 160cm butu nopietni japadoma par to, ka vina reputacija mainisies, ja vins uz tada uzkaps. braukat ar tadu ir vel debilak, ka ar trisriteni. njemiet vera, ka sito sudinu patiesais merkis bija lai trenetos kartingu trase pareizi nemt likumus vai ka ta, bet ari sim nostastam es neticu jo reali vinji ir totals sits.

un tie letakie modeli vispar ne sda neiet uz prieksu..

un lai visam pieliktu punktu... es tadu domaju pirkt savai meitinai, kurai tulin bus 3 gadini. padomajat, vai puisiem pec 12 pienaktos speleties ar mantinam, kas ir paredzetas maziem berniem???

Beefy

Link to comment
Share on other sites

beefy man liekas taadus aparaatus neviens nopietni nepeerk, ja nu vieniigi preksh FUN!!!!!

P.S. youtube bija videoklips kur 5 gadiigs dzheks taisa trikus ar taadu.. taa kaa tavai meitninjai lieliska naaktone :)

Link to comment
Share on other sites

es jau neteicu ka taisos pirkt taadu vnk gribeeju uzzinaat!!!

es vieniiigi tur mekleeju kaadu deltu vai ko tamliiidziiigu ar ko pa vasaru vareetu paprikoloties!! :F

P.s pie reizes ieliksu ta kaa sludinaajumu!!

nu takaa karoce gribu nopirkt deltu vai riiigu peec iespeejas tunaak jeekabpils rajonam!! cena liiidz 40 ls !! un lai buuutu normaaalaa staavokliii un vilktu apmeeram uz 40km/h !!!!

p.s.s mans augums 180cm !! :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...