Jump to content
GIGN Forum

Skype Help @ Gign


Head0ff
 Share

Recommended Posts

nevar kka busters palidzeet ? nu labi skype nebutu labi ka neatlauj jo prosta ielegts vinsh var buut bet team speak vai to ventilo (vai kka ta bija) to lai vinsh ker ka 4itus tik ne per. banu liek un reasonu uzlikt mikrafoning :D

Link to comment
Share on other sites

:D

emm var uzlikt lai neljau palaist skype.. or atstaat palaistu....

par teemu : atbalstu tos kas doma ka tadiem vajag banu jo besi ja kkur iekrisi tad vinsh vienmer nostu4i jeb pa kurieni iesi or smtg...

Edited by Ki6ka
Link to comment
Share on other sites

nu mož tos abus, ja viņi tik ļoti traucē ar savu skypingu, nobanot par wh, kuru busters neuzrāda?! :)

man tā nav tik liela problēma, ka kāds iznešās vai aiz stūra nošauj negaidīti.. nodiršu par krisīšanu un viss. hvz, man tādi netraucē spēlēt.. tad jau labāk bloodlordu nelaist spēlēt. ^_^

Link to comment
Share on other sites

<_<

Nja Man vel negribas no GIGN skjirties,tapec bus k-ko jaizdoma efektivi... piem skyp izdzest,kuru vins nemak ieinstelet... un tam otram pipukam kabel pargriest... :D

Es gribeetu jums patekt to ka man skype nebija.....man tieshaam taa ir vien dien veicas otru nee!piem:vakar ap 0:6 bet shon de_mill 31:10 es domaaju ka par to naw jaasuudzas.........man tiesham naw bijis skype un nevelos sazinaties pa skype jo tas naw interesanti :offtopic::blablabla::fsckinsad:

aa un ja kas tas biju es <<<<<<alnami>>>>>>>......

Link to comment
Share on other sites

Varbūt busters varētu kautkā noteikt ka ir ieslēgti ventrilo vai teamSpeak un izkikot tos kas viņus lieto! Jo viņus parasti slēdz tikai ja vajag spēles laika ar kadu sazinaties , nevis kā skype... Bet tā ir tikai ideja... :blablabla::khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Sorry, bet cik debīlam jābūt, lai nodotu savu komandu? :superlol:

Par tēmu. Dažreiz ar to Haizivs sanāk kaut kādi ņiriaļņiki, protams, parasti cenšos sev ieskaidrot, ka kā gan viņam var nesanākt haļavas, ja spēlē 10 stundas dienā :D Bet nu pats jau arī dažreiz ar pārīti citiem indivīdiem iekapājam ar ventrilo fun`a pēc. ;) Nezinu vai to vajadzētu kaut kā ierobežot, nu izņemot kā bloodlord teica, ka vnk sabiedrotie nešauj viens otru...tos gan vajadzētu banot, uz ilgu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...