Jump to content
GIGN Forum

Ovālais Counter-strike


robbins
 Share

Recommended Posts

Ieeju CS'aa un man rādās viss tāds gareniski izstiepts.

Senāk arī bij tāda problēma, bet pārstartējot datoru viss bija kārtībā. Tagad ar jauno monitoru un videokarti vairs vecā metode nestrādā. Kur varētu būt tam vaina?

Radars, awp mērķis dēļ tā rādās arī ovāli un sensitivity izmainās.

post-569-1182846233_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Senāk arī bij tāda problēma, bet pārstartējot datoru viss bija kārtībā. Tagad ar jauno monitoru un videokarti vairs vecā metode nestrādā. Kur varētu būt tam vaina?

Radars, awp mērķis dēļ tā rādās arī ovāli un sensitivity izmainās.

pameģini rezolūcijas pamainīt iekš CS, tas nelīdz tad pārinstalē video draiverus, labāk būtu ja uzliktu jaunākos draiverus,jo iespējams ka videokartes draiveros kautkāds gļuks, kā arī vari monitoram apgridot draiverus, to parasti var izdarīt pie windows updeitiem kur piedāvā hardware update! tad kad šo izdarīsi tad skatīsimies tālāk ko vari darīt lietas labā!

Link to comment
Share on other sites

vincister, uzliekot widescreen ir pieejamas tikai 2 izšķirtspējas (1280x700 un 1280x800), arī uzliekot tās ekerāns ir un paliek gareni izstiepts ...

Judge, rezolūciju mainīšana nelīdz. Ar videokartes draiveriem viss kārtībā, ar monitora tāpat.

n00ke, ar monitora optioniem arī viss kārtībā...

Edited by robbins
Link to comment
Share on other sites

kaa es saku - noteikti vaina ir monitora optionos, piemeram, man spelejot ar -freq 100 viss smuki, -freq 120 ari viss kljust ovaals, bet pamainot monitora optionus var dabut visu kartiba.

+ ja tu saregulee prieksh CS izmerus, tad desktopaa vienalga paliks iepriekshejie izmeri, tas atieksies vienigi uz CS. Pamegjini!

EDIT: P.S. Mainot -freq mainaas ari sensitivity. Taa varetu but visa problema.

Edited by n00ke
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...