Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ieteiktu taisiit kartes nevis ar worldcraft, bet gan ar Valve Hammer Editor!!! Jo lieta taada. Worldcraft ir teevs Hammer editoram, un jaunais hammer editors ir daudz saprotamaaks tad kad tajaa iebrauc! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tikko pabeidzu (nu gandriiz) jaunu karti ar nosaukumu de_aztec_h_beta. Beta taapeec, ka veel jaapiesliipee, bet es jau varu iedot apskatei sho karti! Protams, ir veel nepilniibas, un proti, truuxt viena bombas vieta, bet man tagad slinkums ir to taisiit! Check the time this post was written! Guleet gribas smile.gif Nu tie kas grib karti apskatiit varat paprasiit man un es aizsuutiishu. aaa un veel, nekriitiet luudzu man virsuu ka kartes nosaukums ir aztec. Tas taapeec ka man pasham nekas orgjinaals veel nav galvaa, bet ar laiku gan jau kautko safantazeeshu! Nedaudz par karti: karte ir ljoti vienkaarsha. Liidziiga aztecam, bet ir daudzas nianses, kaa, piemeeeram, nevar vairaak lecot uudeni aizkrist garaam tam un apdauziities, jo augstums ir reduceets. Nu tas takaa buutu viss pagaidaam! CHEK IT! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Sorry to karti kuru tev DuH un tev freelancer es nosuutiju neiet! sad.gif HZ kas pa kljuudu, bet kad dabuushu pie dziiviibas tad nosuutiishu. Nezinu kas notika, bet es meegjinaaju uz sava kompja palais, bet paraadiijaas kautkaads suface vai kautkas liidziigs tam (error) sad.gif

Stay tuned!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Sveiki! Sveiki!

Redzu, ka šis topic-s ir tīri vecs, bet moshka kāds no Jums wēl te ir! Es arī gribu sākt ar to nodarboties (varbūt ir kāds kas jau to dara). Pashtukosim kopā, parādīsi man, iemācīsi! smile.gif

Ja jums ir kādi pashdarināti brīnumi (kartes), tad varat tās man atsūtīt uz [email protected]

Ļoti gaidīšu!

Šamo topic-u vajag atdzīvināt! Te ir diezgan interesanti, tādēļ sarosās, sarosās...

Edited by THECalitis
Link to comment
Share on other sites

lai ka mocitos man nesanak uzstadit Valve Hammer editor sad.gif laikam man nav lemts! bet visas tas lietinas kuras var lietot Fun mapes! ka mashinam ka braukaties.... jau aizravos rolleyes.gif varbut kads butu tik labs un varetu uzrakstit ka PAREIZI jauztada Valve Hammer editor? dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Jā, es arī vakar šamo progu nokačāju un viegli neiet... (īstenībā vispār neiet, moshka kāds var palīdzēt? Vismaz ar primāro info, o.k.? - Kavacky?!?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...