Jump to content
GIGN Forum

Lineage2


neo007700
 Share

Recommended Posts

Tas beidzot ir iznacis

Ir atveries Lineage2 C6 Latvija (SUpport no latvijas, pats autors dzivo krievija, bet Hosto ari no latvijas, 3 admini ir latviesi)

Serveri balstits uz L2J, bet nesatraucieties, visi bugi ir nonemti, viss ir salabots

Server rates::

EXP: 450x

SP: 450x

Adena: 2000x

Enchant Rates.

Safe 35

Rate 65%

Max 100

GM Shop

Buffer

Seven sings

Sieges 100%

Clan halls 100%

Wedding manager 100%

C5 Weapons

C6 Weapons

Pets

Hero sytem

Noblesse

Events in day

Dinos work

And much more.....

Ludzam visus nakt un spelet, serveris 3 dienas vecs

majas lapu anglu valoda Seit Majas lapa

Latviesu valoda bus pec 1 nedelas, tapec ludzu visi naciet un spelejiet...

Ja ir papildus jautajumi, tad mans skype niks neo007700

Link to comment
Share on other sites

Šim serverim reiti skaitās augsti? Jo vienmēr ir gribējies pamēģināt L2, un eksperimentēšanas nolūkos esmu meklējis serveri ar augstiem reitiem (lai varētu dažnedažādus čarus izmēģināt), kas tiek hostēts Latvijā. Un [te ir jāliek komats?] kur, kādā Latvijas hostā, var novilkt full client?

Link to comment
Share on other sites

uztaisiet normālu serveri, nevis pvp, kuru ir miljoniem, un normāli spēlētāji arī parādīsies.

:superlol: this made me lol 4real. Normāls privātais serveris ir ar 5x rate.

whitesnake es šaubos vai latvijā, kas tāds izdotos. Latvijas L2 komūns ir gaužām mazs + esmu diezgan pārliecināts, ka neviens nopietns L2 spēlētājs nesāks mocīt charu serverī kurš labi ja dienas 'karstajās stundās' pārsniedz 100-150 cilvēkus. :ermm:

editz0r : segalol @ Sieges 100%. Ko tu domā tur Siege'ot ? :muahaha: Ar to online cilvēku skaitu maybe Gludio sanāks. :lol:

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Ka jau teicu, ja kadam reits liekas par augstu, tad pec nedelas bus Low rate serveris, un ja kadam neticas ka sim serverim ir potencials, tad pagaidiet 2 menesus, un jau no saviem draugiem uzinasiet par so serveri :thumbsup:

Un iejiet noradita saita, sadala How to Connect tur l2 var novilkt 1h, man naca pa 2300Kb

Edited by neo007700
Link to comment
Share on other sites

OMFG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111!!1!!!!11!!1

Total online: 2

Guests: 2

Users: 0

Nav rekords?

NEvienā no abiem neatradu. Meklēju pēc Lineage2.

P.S noob neo007700 ieliec filer.lv vai nespēlēšu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by jonass
Link to comment
Share on other sites

OMG!!!!

Mahmeds jau ir izmeginajis serveri, un iskatas ka vinam tas patika.......

Ja kas nepatik, manis pec neko nepievienosu, vei neteiksu, negribat nespelejat!!

Mahmeds ir gudrakais, vnk aizgaja un izmeginaja, nevis te raksta 10 replejus, un ta vai ta nav apmierinats.....

Link to comment
Share on other sites

Danger.lv jāmeklē Lineage 2, nevis Lineage2, tas tā btw.

Un uztaisīt L2J nav nekāds dižais darbs. Es gan nesaprotu, ko tur Mahmed's saskatija, jo imo īpašais fans vienam visā serverī būt nav, bet ok.

Link to comment
Share on other sites

2. filer.lv nevaru likt jo man viens files 3,8 Gb, tur ir pa velti tikai no 1000Mb un tagat 4akars ko maksat, vai darit, taka moz rita, vai ari kacajat no mana saita.......

PLd uz UK ir 500kb/s! :) Rita ap 10 paspelesu tava serveri! ^_^ Cerams ka tur ir FUL BUFFER un NO GRANDE PENELATY!!

Edited by WMP
Link to comment
Share on other sites

Uhhh tiko piecelos,bet tie noteikumi ir BAIGI stingrie! :(

kad meginaju reg

User of UcoZ web services hasn't installed this module. Only owner of account can install it through his Control Panel.

If you have already installed the module but continue to see this page, refresh browser window by CTRL+F5.

]

Tagad viss iet pareizi!

Edited by WMP
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...