Jump to content
GIGN Forum

Energy


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Vai jums neleikas interesanti, ka visur cenšas iebāzt ENERGY garšu! Mums tagad ir saldējums, alus, košlenes, pat google atradu maizi an energy garshu! AK DIEVS tas tak ir bez pridjels! :)

PEACE ALL!

Link to comment
Share on other sites

no tā saļdika patiešām kkas ir, vismaz man. Un tieši no tām bundžām nekā nav, kaut 1,2,3 sarkanos buļļus izdzeru.

Par to alus enerģijas dzērienu - kāds ir to dzēris? Pēc kā tas garšo? Kkā nešķiet, ka tur kkas labs varētu būt, jo alus+dzēriens, kas parasti pēc kkādām bērnu košļenēm garšo, būtu dīvaina garša.

Link to comment
Share on other sites

Par to alus enerģijas dzērienu - kāds ir to dzēris? Pēc kā tas garšo? Kkā nešķiet, ka tur kkas labs varētu būt, jo alus+dzēriens, kas parasti pēc kkādām bērnu košļenēm garšo, būtu dīvaina garša.

alus garšo pēc energy un no viņa arī kaut kas biku ir.... no saldējuma ga nē.. un bundžas ar suck..(dažas)

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

lol, pussiji. tas d-light alus ir vienkaarshi limonaade meiteneem ar garshu kas nedaudz atgaadina tos energy drinkus, mana chiksa 5 taadas pudeles izdzer un ir pilniigi skaidra.

Link to comment
Share on other sites

maybe kadas 5pudeles iplumpeju gar6as peec :)

pec tam jau gaaja baltaislacis :D

man gan tas meesls nepatiik, garsho peec vienkaarshaakaas teejas un efekts veel nieciigaaks kaa citronu d-light.

Link to comment
Share on other sites

BLE LOL

es nepiemineju ka dzeru del gar6as... jo sapivona bija maz vajadzeeja uz balto .. a uz veikalu bija slinkums braukt!!!

taka...

bet ta pat vins gar6iigs ^_^

tas otrasi man to4 negar6o 6itais ira ok..

pagaidaam esmu redzeejis alu un ko6lajamo... ar energy gar6u vairaak neko :D

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Par to alus enerģijas dzērienu - kāds ir to dzēris? Pēc kā tas garšo? Kkā nešķiet, ka tur kkas labs varētu būt, jo alus+dzēriens, kas parasti pēc kkādām bērnu košļenēm garšo, būtu dīvaina garša.

Abu veidu dlight esmu pagaršojis pa mutei, secinājums - limonāde ar alus piegaršu. Definately not for me. Dodu tomēr priekšroku ja dzert, tad dzert normālu alu nevis to čurūdeni :]

Link to comment
Share on other sites

:D nesen bijaam ekskursijaa un kkur (laikam Koknesee) dabuujaam taadus kjip alkoholiskos dzeerienus MIX - 0.33 L 5% alk. Tie bija visaadaas garshaas, protams, arii ENERGY! Nu un tas MIX energy ir garshiigs, bet bija probleema - izdzerot 3 taas pudeles nebija pat ne tik liela efekta, kaa peec 2 L kolas izdershanas, taa kaa nezinu, kur tie 5% ir, bet nu vispaar garshiigi jau bija! :D Domaaju saakumaa, ka no tiem 3 jau buus neliels reibonis, jo meenesi nebiju vispaar alkoholu lietojis, a nekaa :/

P.S. Ekskursijaa kaadus 15-20 LS atstaaju energjijas dzeerienos. :D Tagad varu citiem ieteikt labaakos garshas zinjaa:

1) Shark

2) Burn

3) Effect

4) Red Bull

5) XTC original

Link to comment
Share on other sites

XTC kādreiz bija riktīgi labs (vismaz garšas ziņā), tad kad vēl bija melnās un sudrabotās(blink blink :D ) bundžās, tagad tie kaut kādi savādi, tapēc labāk battery.

D-light sucks, ja tiešām grib citronu alu tad ņem desperados + tam ir vairāk grādu

bet vispār šitos tik reti kad dzeru, jo īsts alus FTW

P.S. maize ar energy :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Par to alus enerģijas dzērienu - kāds ir to dzēris? Pēc kā tas garšo? Kkā nešķiet, ka tur kkas labs varētu būt, jo alus+dzēriens, kas parasti pēc kkādām bērnu košļenēm garšo, būtu dīvaina garša.

blin atceros izdzeeru 3 red bull vakaraa riktiigi suudiigi palika - nu nejau taa, ka veemu, bet vnk neko apeest nevareeju and so on!

d-light :superlol: arii 2reiz laikam esmu dzeeris! galiigi nepatiik! :)

Link to comment
Share on other sites

vispār nesaprotu, kādēļ visi šitos energy sūdus pļumpē iekšā kā limonādi. dārgi un nevajadzīgi.

vot, atzīstu, ka reiz man tas energy patika. braucu vienās mtb sacensībās, tur parasti pusceļā dala vai nu ūdeņus vai šos energy sūdus. paķēru vienu to energy, izdzēru gandrīz visu un momentāli manās kājās parādījās nebijušas spēka rezerves un varēja mīt un mīt, bet pēc pāris minūtēm palika sūdīgi , nevajadzēja visu to pļumpēt ārā. tādos gadījumos es saprotu, ka dzer. bet es nespēju saprast tos cilvēkus, kuri ikdienā viņus lieto tikai tāpat, lai padzertos. veselībai par labu viņi toč nenāk, itsevišķi, ja izdzer vairāk kā vienu bundžiņu.

Link to comment
Share on other sites

piekriitu r&r , par to taapataas dzershanu, es esmu dzeeris 2 reizes, jo bet vinjiem nevareeju normaali pavilkties.

btw ko es varu teikt pa d-laight , emm man ir taads iespaids ka vinkaarshi te lielaakaa dalja ( es nesaku visi) kautko dirsh pa d-laith, jo vinjam liekas nu kamoon 2,9% to var dzert tikai meitenes un tas nav prieksh manis. Bet mani miiljie statistika ir taada ka d-laigts vienkaarshi izspaarda latvijas tirgu, ceesinieks tagad raujaas melnaas miesaas lai radiitu ko liidziigu, jo aldaris vienkaarshi pat teoreetiski nevar d-laighta pieprasiijumu nosegt. Ok no vinja nevar piedzerties, bet tas nav svariigaakais man garsho vinjsh un kaa shoferim uzskatu tas ir baigi labais alus, jo no vienas pat 3 pudeleem nesasniegsi 0,5 promiles trubinjaa.

p.s. d-laight + energy drink , lai man darba deveeji piedot, bet tas tiesham ir kautkas briesmiigs

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

Kad iznāca , tas d-light ar lemonu , tad viņu atdzēros , tā ka tagad vairs paskatīties īsti negribas, bet to ar enerģiju klāt vienreiz izdzēru, bet negaršoja, tad jau labāk nopērku 0.5 kolu un esmu tikpat laimīgs!

Orc, nezinu , kā tur īsti ir , bet es pats ļoti sen neesmu pircis nevienu aldara alu, vienīgi cēsu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...