Jump to content
GIGN Forum

[GIGN] ekshns


macho
 Share

Recommended Posts

Taatad... mani ierosinaajumi.

1) Varam vienkaarshi satikties visi lai iepaziitos un aiziet kaut vai uz tiem pashiem diviem lashiem jo tur alus bija labs un nebija daargs (0.60)

2) Varam aizshaut uz kaadu interneta klubu or something lai pashaudiitos lanaa (un vells vinj zin ko veel)

3) Varam iet uz kaukaadaam aktivitaateem. (biljards, boulings hvz kas veel)

4) Savelkam supervaronju kostiimus un ejam uz intiimprechu veikaliem, nopeerkam piepuushamaas vecenes, piepuusham un kaujamies ar vinjaam uz ielas. (sorry fya, tev naaksies palikt aarpusee, kad mees pirksim, bet veceni tu dabuusi) smiliez.de_1538.gif

datumi? Es personiigi varu vislaik.... taapeec juus mosh nosauciet kaut kaadus laikus.

Link to comment
Share on other sites

duhhhhhh

laikus cinchi....

teiksim es zinu ka wormam ir darbs - znachit tiekamies vai nu vakaraa.... bet domaaju ka labaak buutu kaadaa briivdienaa... - teiksim shosestdien (kas ir 12 datums) kaukur dienas viduu (teiksim 13:00)

nju?

es tik nezinu kuru variantu...

Link to comment
Share on other sites

1 atkriit tik reizes jau ir dariits

2 vienkaarshi sax smile.gif

3 Piedaaavaajums iet uz boulingu =) ja nebuutu kaut kas svariigs tai laikaa, arii piebiedrotos

4 sounds like fun ! biggrin.gif macho organizee, vieniigais tas man liekas sanaaktubiki daargi sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Mieriigi, tik shoreiz taa kaa dereetu visiem apmainiities ar saviem mob. tel numuriem pirms pasaakuma unsure.gif

P.S. Labaak biljardu nevis boulingu. keglus var uzspeeleet arii parkaa ar tukshaam aleneem un kokosriekstu pasaakuma nosleegumaa.

Link to comment
Share on other sites

macho, respect, ccepuri nost smile.gif. Par maniim runaajot, variants par sestdienas peec 13.00 nav slikts, bet veel labaaks variants buutu sveetdien. Runaajot par to ko dariit, priekshroku dodu ALUM, bet gribeetos kautkur aaraa... . [GIGN] lan party arii nebuutu slikts. Bet es nevaru garantet neko, jo es nezinu vai man liidz weekendam darbaa pieshkirs kaaadu naudas ziimi :/. karochee 80/20 , ka es esmu ! karoche es piedalos biggrin.gif.

Link to comment
Share on other sites

taatad - vairaaki cilveeki var tikt vakaraa tad nu taa....

tiekamies tie kas var 13:00 un (nu man ir ideja tuseet liidz vakaram un tad veel vakaraa smile.gif ) tad "oficiaalo" satikshanos taisiisim 19:00

taatad 13:00 - tiekamies... hmm... nu ja mees speeleejam biljardu... tad vaidzeetu noskaidrot cik no mums tajos 13:00 tiek...

un kas naak uz 19:00

bet 13:00 vareetu tikties teiksim pie laimas pulkstenja un iet uz NB

Link to comment
Share on other sites

Biljards ... smiliez.de_2136.gif , kautkaa negribaas, bet ja lielaakaa dalja buus par biljardu, tad ok .

Es braucu kopaa ar syr, un visticamaak 13.00, bet precizeeshu sho infu shovakar veelaak, kad buushu rajonaa un sarunaasim visu ! rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

hola

ja viss tas ekshens notiks ka ieplanots (nu vismaz lidz shim bija ieplanots) 13:00 tad es uz to laiku nevareshu tikt. pashi ziniet.. vasara - lauku laiks. anyway sazvanities tak vares. takshto cerams ka jusu pasakumjs nebeigsies viena stunda

peace

Link to comment
Share on other sites

nu radas cita proba. uz laukiem nebraucu. un nebraucu tas problemas delj. karoch man sudigi gaja pie zobarsta shodien. bus jaskatas pec ka es riit no riita izskatishos spoguli. taka.. wish me luck

PS. beidzot uzzinashu ka tas ir kad lieto uztura tikai "shkjidru" partiku

Link to comment
Share on other sites

izveidojusies nepatiikama situaacija: man mucha aizmochiija uz laukiem, un buus atpakalj kautkad sveetdien dry.gif ... . macho pasaki surrounderam mircaa savu num lai tevi var sazvaniit!! Visticamaak es pievienoshos 19.00 (bet tas nav 100%). Karoche biggrin.gif - maybe tikshu 13.00 , a meybe 19.00 (piezvaniishu).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...