Jump to content
GIGN Forum

Kādu Mašinu Pirksi Kad Izaugsi? Vai Kada Tev Ir...bla,bla


alzitis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A, tipa nē ? Visi p0k3moni grib Evo pirkt, jo tā taču ūber tačka, kura pat TF.TF. bija. :shock:

Man senči uz tad, kad paliks rudens nopirks LAMBORDŽIIINIII .

Tēmēts manā virzienā ?

Link to comment
Share on other sites

pats neizjūtu akūtu vajadzību pēc mašīnas un zinu, ka pirmo mašīnu nepirkšu pats. kad vajadzēs k-kur aizbraukt aizņemšos senča autiņu. drīz pietiekami daudziem draugiem būs mašīnas, so varēšu viņiem uzsēties uz kakla :) ja nu mistiskā kārtā man uzradīsies mazliet skanošā un vēlme pēc mašīnas, tad ņemšu padsmit gadu vecu siviku vai akordu. pirmajam autiņam tieši laikā.

man jautājums wannabe bumersitiem: kur jūs brauksiet ar savu 3. bumeru? uz skolu? uz veikalu aiz stūra pēc piena?

katram ģimenē autiņš ir galīgi bezjēdzīgi ~_~

p.s. reāls sapņu autiņš - Honda Accord Sedan 2004+

EDIT: divi minorotāte: es teicu, ka neizjūtu vajadzību pēc mašīnas. ja nopirktu, tad viņa visdrīzāk stāvētu & pūtu stāvvietā pie mājas. piešķiltu es viņu, lai kādu brīvdienu aizbrauktu pie dabas vai arī uz salsas trenniņu, kurš beidzas ap 23.00

btw jautājums bija tēmēts uz alzitis etc. pusi

double EDIT: zwei minOrity: tāpēc, ka BMW nes sev līdzi stereotipus - jauns gurķis pie sava pirmā autiņa (BMW) stūres, kurš viņam nemaz nav vajadzīgs, vienīgi tāpēc, lai varētu mētāt kruto un taisīt avārijas situācijas citiem

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Tur pat, kur tu ar savu akordu !

edit: skaitlis cash^ - Tad kādā sakarā jājauc iekšā BMW ?

edit vienpadsmit: tas ir vnk stulbi cash^.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

:) ja nu mistiskā kārtā man uzradīsies mazliet skanošā un vēlme pēc mašīnas, tad ņemšu padsmit gadu vecu siviku vai akordu. pirmajam autiņam tieši laikā.

man jautājums wannabe bumersitiem: kur jūs brauksiet ar savu 3. bumeru? uz skolu? uz veikalu aiz stūra pēc piena?

katram ģimenē autiņš ir galīgi bezjēdzīgi ~_~

p.s. reāls sapņu autiņš - Honda Accord Sedan 2004+

EDIT: divi minorotāte: es teicu, ka neizjūtu vajadzību pēc mašīnas. ja nopirktu, tad viņa visdrīzāk stāvētu & pūtu stāvvietā pie mājas. piešķiltu es viņu, lai kādu brīvdienu aizbrauktu pie dabas vai arī uz salsas trenniņu, kurš beidzas ap 23.00

btw jautājums bija tēmēts uz alzitis etc. pusi

double EDIT: zwei minOrity: tāpēc, ka BMW nes sev līdzi stereotipus - jauns gurķis pie sava pirmā autiņa (BMW) stūres, kurš viņam nemaz nav vajadzīgs, vienīgi tāpēc, lai varētu mētāt kruto un taisīt avārijas situācijas citiem

Mašina man ljoti noderes varešu braugt kur un kad gribu! Tagat dzvoju riga,bet man daudz radi dzivo Talsos-braugšu uz tiem pašiem Talsiem tuset! uz veici un skolu ar laidiishu :P

Un uz senča autinju es varu neceret :D

Braugšu ar BMW meičās :khehehe:

Varetu nosaukt vel paris iemeslus,kapec man ir nepieciešama mašina,bet man jau apnika drukat! :)

Link to comment
Share on other sites

Varu derēt, ka viens no tiem nav pamatīgāka latviešu valodas apgūšana

Pašam vēl nevajag mašīnu ikdienā, kad vajag paņemu mammas mašīnu. Un tagad muļķīgi spriest, kādu mašīnu pirks pēc laika, jo nevar zināt, kādas būs vajadzības.

Link to comment
Share on other sites

Pec tam talaka nakotnee (gadi 4-5) ir doma njemt kaut kaadu Nissanu 350z vai arii Mazdu RX8.

biju braucis ar 350z un arii seedeejis iek6aa kad drifta gaajaa.. nu ma6iina ira super.. taka ieasaku ja buus iespeeja tev to nopirkt :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Nu vecais :) Tad laikam neesi braucis ar viņu bez senča un ieminis bik grīdā. Protams nav nfs mašīna kur ar otro var aizvilkt līdz 120, bet uz priekšu nissaniņs velk tīri smuki, belīf mī. Labākajam draugam ir 97. gada almera un uzgriežot biki vairāk par ekonomiskajiem 2k apgriezieniem velkas uz priekšu smuki :)

Link to comment
Share on other sites

Skatos viena dalja jauno miljonaru ir gignaa :) Nu vismaz toposho :)

Isti tik nesaprotu prieksh kaa Jums lautinji tos autinjus mezonigos vajag. Gribat kadu nobraukt vai pashi sevi novakt vai tipa drugos piedalities (protams nelegalajos :ph34r: ). Apdomajaties prieksh kaa autinsh ir vajadzigs prieksh brauskshanas vai prieks gonkoshanas. Nekas viena dalja te velak sapratis, ka dream car paliks tikai vienigi dream car. Zel, bet fakts. Vajag taa kaa ordijs noperk civicu katru gadu iegulda pa 300ls remonataa un viss notiek, ekonomisks, mazinsh un galigi nav vietas citiem draugiem , kaa vienigi brutem :suukaa:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...