Jump to content
GIGN Forum

Darbs Vasara ?!


rigaslauvas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kur var sabeigt muguru? Somijā vai celtniecībā? :) Ja celtniecībā, tad pilnīgs bullshits! :) Tagad arī palīgstrādniekiem normāli maksā! Protams, ja izdara normāli darbu, nevis pusi no darbadienas onanē un tad sāk kko darīt!

Link to comment
Share on other sites

:) Ja celtniecībā, tad pilnīgs bullshits! :) Tagad arī palīgstrādniekiem normāli maksā! Protams, ja izdara normāli darbu, nevis pusi no darbadienas onanē un tad sāk kko darīt!

da onannet var majas :), tu nevari dabut caur kadu pazistamu vai tmlz darbu kada celtrnieciba :D es kip caur savu treneri, bet tur no 16

Link to comment
Share on other sites

Ņemos pa Parex banku.

Dārāmā diezgan maz, bet toties besīgi. Man jāiet dienā kādas 5-6 stundas daudziem, daudziem Rīgas veikaliem un jāuzdod pāris jautājumi. NOT funny fact : tas viss uzvalkā, tākā baigi karsti parasti. <_<

Toties normāls ieraksts būs, lai pēc tam kaut kur strādāt vel tiktu. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nu man 16 gadi, es strādāju veikalā, es esmu tas čalis, kas liek plauktos dzeramos un kad atnāk prece tad tur krāmē kautko, vispār aizej uz lielveikaliem painteresējies, jo es RIMIjos arī esmu ļoti daudzus tādus redzējis. Darbs viegls, tikai kājas nedaudz piekūst un maksā arī kautcik normāli.

Link to comment
Share on other sites

Man gan izskatās, ka tu esi slinks pidars, kam visu pie kājām vajag nolikt, bet tas tikai tā starpcitu.

PS - Man piedāvāja strādāt Rimi par to seštaku, kas iznēsā pa plauktiem visādu staffu, bet KAMOON, es nezinu cik zemu jākrīt, lai tādā vietā strādātu, ja kāds draugs mani tādā vietā ieraudzītu, es vairs nevarētu nevienam acīs rādīties.

no offence.

ps - post tēmēts uz EDZHA

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

PS - Man piedāvāja strādāt Rimi par to seštaku, kas iznēsā pa plauktiem visādu staffu, bet KAMOON, es nezinu cik zemu jākrīt, lai tādā vietā strādātu, ja kāds draugs mani tādā vietā ieraudzītu, es vairs nevarētu nevienam acīs rādīties.

no offence.

kurs te ir pidars? manuprat, ka tu ja jau tu baidies radities pec tam draugu prieksa ja jau tevi ir kads redzejis tur tas nozime ka tevno draugiem respect mazs ;) es jau nesaku, ka lai man tagad samekle darbu es izskatu visuspiedavajjumus, pats jau ari mekleju, parsvara visur pilns vai ari tiek tikai caur pazisanos..

Edited by rigaslauvas
Link to comment
Share on other sites

PS - Man piedāvāja strādāt Rimi par to seštaku, kas iznēsā pa plauktiem visādu staffu, bet KAMOON, es nezinu cik zemu jākrīt, lai tādā vietā strādātu, ja kāds draugs mani tādā vietā ieraudzītu, es vairs nevarētu nevienam acīs rādīties.

no offence.

Cik tev gadi? 20? Ja esi padsmitnieks, tad nav jau tik traki. Pats straadaaju benziintankaa visaadus suudus daru, 13Ls dienaa. :)

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

:( + mani neviens par 4ipendelu nenems :(

Čali

0xDEAD BEEF Posted Today, 15:25

Man vaig uzcelt maju - ta ka... wink.gif

Beefs

Rekur stāv piedāvājums!

P.S. Pats arī celšu māju! (ne sev) :secret:

Edited by vintage
Link to comment
Share on other sites

PS - Man piedāvāja strādāt Rimi par to seštaku, kas iznēsā pa plauktiem visādu staffu, bet KAMOON, es nezinu cik zemu jākrīt, lai tādā vietā strādātu, ja kāds draugs mani tādā vietā ieraudzītu, es vairs nevarētu nevienam acīs rādīties.

no offence.

ps - post tēmēts uz EDZHA

Izlutinatais pidinsh...

p.s. man ari jacelj maju kur pasham jadzivo ^^

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...