Jump to content
GIGN Forum

Paintball Tuss 30 Junija !


bencik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mēs jau savedām kaudzēm visu ko. Pārtika bija vienīgais, kas palika pāri, bet ar tiem alēniem un pārējām dzirām nepārtraukti bija problēmas.. Un daži gudrie, kad tikām līdz veikalam atcerējās, ka maciņu aizmirsuši mājās.. nu es jau labs protams..

Link to comment
Share on other sites

Kad sākas tīmu veidošana ? :muahaha:

28. datumā dabūju algu, tākā pat ir pavisam, pavisam reāla iespēja tikt.

btw, pirmais posts tik updeitots arī ? kuri tad tur īsti būs ?

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par savu ilgo aizkaveshanos, nedaudz aizjaanoju... Es planoju pasakumu uz kadaam 3-5 h ilgak nesanaaks. Ta ka ja mees saaksim 15:30 uz kadiem 20:00 buusim atpakal Rigaa :thumbsup:

Tie, kas brauks ar mashinaam - es domaju vajadzees satikties pirms tam kaut kur, un kopaa braukt, to izdomasim biki velaak :)

Aaa un par team veidoshanu domashu pedeeja dienaa, jo cilveeku skaits joprojaam nezinaams ...

p.s. Skatos daudzi atsaka, to jau arii vareja gaidiit, jamaak dzeki naudu sadaliit un ietaupiit, jo ja pasakumam pieteicaaties, tad zinajat, kad buus vajadzigi lieki 15 ls, tomer es domaju tas neko daudz nemainiis jautri buus tapat tur shaubu nav vnk juus pashi palaidisiet iespeju forshaa barinjaa pashaudiities :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

krish GL Tev :thumbsup: cerams, ka sanāks!

a vispār es gribēju visiem kas piedalīsies pateikt GL HF, un vēl - ka 3h neviens nebūs paguris - peints ar to ir īpašs, ka reāli tur nevar tā nogurt - kamēr vien tev ir bumbiņas, tu gribi iet un skriet un šaut :) tā kā taupiet bumbiņas (nopietni, ieteikums tiem, kas pirmo reizi brauc) - šaujiet tikai tad, ja konkrēti redzat pretinieku un nav tālāk par ~20m... nu jā, lai veicas un good hunting :)

Link to comment
Share on other sites

man pagaajshreiz uz 3h ar apm. 200 pietika un veel paari palika, kaut shaudiijos kaa negudrs.

runaajot par braukshanu, pie manis var pieteikties 4 purni, veelams no purvciema, plaviniekiem un tuveejaas apkaartnes.

p.s protams, ka bendzam naudinju ar iekaseeshu

Edited by kerchs
Link to comment
Share on other sites

lietus shmietus, veel no vinja neviens nav nomirsi , atcerietiesk kaa 300 : Termopilju kaujaa visi dzheki normaali lietuu staaveeja :). Cipruss un vinchister buutu baigi labi ja juus atsuutiitu man mob nummurus lai varu ar jums sazinaaties un savaakt kautkur , man veel ir probleema ar mashiinu bet nu es ar visiem speekiem censhos to labot.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...