Jump to content
GIGN Forum

Vai Var?


lazda2
 Share

Recommended Posts

AVANQUEST.PARTITION.COMMANDER.PROFESSION

kaa ar to riikoties???

EDIT: +no taa smirdiigaa trakera newelk!!! raada 5 seeders bet nevelk!!!

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

tikai partition magic tu njubik (tas ne tev wanna be nothing, bet gan lazdai :D)

Link to comment
Share on other sites

njaaa ja nezini kas ir partiicija taad ir traki.

vieglaakais veids ieliec instalaacijas disku, ieej biosaa pasaki lai buutojas no cd-rom, tad instaleejot vareesi arii sadaliit cieto divaas vai vairaakas daljaas.

Link to comment
Share on other sites

nopeerc aareejo cietni, paarvelc visu tur un tad mieriigi paarinstalee. Aareejais cietnis vienmeer noer, taakaa nebuusi pircis tikai shim variantam, bet arii ieguvis vienreizeeju filmu kraatuvi un veel visaadas forshas fiichas :)

Link to comment
Share on other sites

AVANQUEST.PARTITION.COMMANDER.PROFESSION

karoce es to progu nokacaaju seit un vina straadaaja!! es cipa sadaliiju cieto divaas dalaas be kur lai es tieku pie taas otras dalas !! man vinu my computer neraada!!!

Link to comment
Share on other sites

seit un vina straadaaja!! es cipa sadaliiju cieto divaas dalaas be kur lai es tieku pie taas otras dalas !! man vinu my computer neraada!!!

Tev tagad My Computer > Manage > Disk Management katrai partīcijai ir jāpiesaista kaut kāds burts. Pēc tam varēsi pārvietot visus savus dokumentus uz to disku, kuru nesen izveidoji.

Link to comment
Share on other sites

daunis. aizej uz i-veikalu jebkādu un paskaties cenas pats. Tev viss priekšā jāsaka ?

tā ir, ka rokas no dirsas aug un pats neko izdarīt nevar.

meklē googlee instrukcijas kā ko darīt, nevis taisi stulbus un nevajadzīgus topikus!

zb lasīt mēslus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...