Jump to content
GIGN Forum

Forums


RiSKS
 Share

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

no menika jau biju dzirdējis, ka admini & moderi testējot jau jauno forumu, tik negaidiju, ka mēs tik ātri tiksim pie tā. apjuku, kad iegāju iekšā foruma, un tāpatās ka Dream, štukoju, ka te kāds ir pačakarējies gar PC.
Link to comment
Share on other sites

Baigi forsi, kad pargajam uz so forumu :)

nebus vairak ari man viena gluka, kas jau sen paradijas t.i.pasam vislaik bija jaraksta visi boldi, vai kas, ja kko gribeju izcelt.

Nice!

p.s. forsi, ka var vairakus failus pievienot, ja nekludos.

Link to comment
Share on other sites

man arī pirmā emocija bija, kad ienācu forumā, domāju, kas man ar datoru nojūdzies :)

protama lieta, ka man šis skins arī nepatīk, bet tas jau mainīsies, tā ka gan jau būs okej :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

AA dodiet atpakaļ iepriekšējo stilu w4ck0 šis ir tāds kā ''visur'' nu ne visur, bet daudzos forumos ir šadas stils!

Bet respekt Topicu rakstīšanas vieta kak 1337 B)

P.S !offtopic! Jautri bija tajā dienā, kad pazuda pāris posti man jau likās kak dežavū XD Eju forumā savā ierastajā mīļajā sadaļā, kaut, ko pakomentēt nokomentēju nākamajā rītā skatos abi mani 2 posti nav ''brrļā'' w4ck0 galīgi škramīgi paliek! XD šodien izlasu, kas pa vainu huuu miers un bērziņš nenosapņoju, ka esmu rakstījis, jo nemaz jau tik daudz to aliņu neizrāvu vakarā, bte juška bija laba! XD

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...