Jump to content
GIGN Forum

Kas Ar Uncroft


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Visus šitos interneta krutos lauzējus cietumos samest. Kāmēr nesāks sēdināt, i-neta kultūra nebūs līmenī. Tāpat arī varētu sākt štrāfēt šito sīko, forumos mutes brūķētāju, vecākus. Kaut pa piecītim noštrāfētu, sīkais no fātera mājās atrautos pa ausīm un nākamreiz padomātu, vai lamāties forumā.

Link to comment
Share on other sites

Viņam bija tiesa cik dzirdēju nu galigi žēl ta džeka ja viņš sež ķurķī.. confused.gif

nevari k-ko vairak pastastit ka vinju vispar nokjera un ko vinsh izdarija??

par tam draugiem.lv parolem? man canvas bija sadevis dafiga...

Link to comment
Share on other sites

tajā viņu forumā bija dafiga ar kredītkaršu numuriem vai ko tur. Mierīgi varēja i-netā nopirkt kādu spēli vai vēl kaut ko.

Labi vien ir.

nu man viens čoms ari ar to nodarbojas un pirka man stiimus u.t.t smile.gif pat vel stiims tagad ir... hehe

Link to comment
Share on other sites

naughty.gif

Nesaprotu civlekus kas so info izmanto launpratigi ( mana uzskatijuma naudas profila dzesana izmainisana) ir zemiskas lietas.

Uzskatu ka normals hakers ielidis info palasis papriecasies un izies neko nepostot, vismaz sadiem nedraud nekas slikts tad smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ta nu gan kruķiem baigi interese vēl kadas bērnu spēlītes kads suds biggrin.gif ne nu labs

nu ja tu esi taads daunis, ka neapjeedz, ka te nav runa par speeliiteem, bet gan par naudas zagshanu, tad es tev nevaru paliidzeet

p.s. tieshi taa - greek nav labaaks par kaut kaadu pidinju, kas apzog cilveekus trolejbusos

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...