Jump to content
GIGN Forum

Alins Visiem Seit, Ja


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kas ta pa fignu , tagad itka ir 39,48??

Un ja buus 40 kas tad bus , naudu dabusi ?

p.s. kapec tu beefy , raxti pec katra posta beigas beffs?

jo es esmy beefs! un agrak es rakstiju beefy, bet tagad beef vai beefs, ta noradot uz savu brieduma pakapi un uz to, ka es nesmu dead.

ja, tagad ir 39.48, bet 29 maija ir finansu parskats! turam ikskus! jus tak grbat alinu????

beefS

Link to comment
Share on other sites

jo es esmy beefs! un agrak es rakstiju beefy, bet tagad beef vai beefs, ta noradot uz savu brieduma pakapi un uz to, ka es nesmu dead.

ja, tagad ir 39.48, bet 29 maija ir finansu parskats! turam ikskus! jus tak grbat alinu????

beefS

LOL...

Un ja buus tad tu visiem dosi kautkadu optima liinijas alu ?? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Lai kas tas arī nebūtu, imo nesanāks sad.gif

*ātri uzmetot aci pieauguma procentam

To varēja secināt jau tad, kad viņš solija visiem pa alam, jo ja būtu kaut mazākā iespējamība, ka tas izdosies, viņš neizdarītu tādu muļķību. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kas tas vispariba ir, un cik kliki jasavac ????

Var meginat ielikt tvnet foruma zem diskusijam attiecibas vai cita meroga apmekleta, un pateikt kaut ko citu kas isteniba nava, galvenais lai piemiedz.

Es ta savacu diena 400 klikus un dabuju banneru izvietojumu par brivu cool2.gif

p.s Cik tev to kliku vel vajag

Link to comment
Share on other sites

Bleee beefy man visvairaak patiik, kad te laikam nev nemazakaas nojautas, ko tu te krukjii biggrin.gif

Nu karoche ja tev buus virs 50 dolaariem, tu man blee kartingu iziireesi uz visu dienu smile.gif Es zinu, kad tu to varesi atlauties thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Ne nu puisi.. nevajag sasapnoties! 18.gif)

Nebus ta, ka es 200 purniem skriesu meklet desperado un coronas alus pa visadiem veikaliem! nene! wink.gif Un ari kartinu es 200 purniem nesponsoresu... ta bus tada bisku mazaka grupa lidz 40 cilvekiem!

Man ir bcsi opcijas... at sadu infu paigadam pietiks! smile.gif Ja ta cena bus 50, tad es natura slapinasu biksites! wink.gif Bet 40 ari bus GAUZAM labi!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Ne nu puisi.. nevajag sasapnoties! 18.gif)

Nebus ta, ka es 200 purniem skriesu meklet desperado un coronas alus pa visadiem veikaliem! nene! wink.gif Un ari kartinu es 200 purniem nesponsoresu... ta bus tada bisku mazaka grupa lidz 40 cilvekiem!

Man ir bcsi opcijas... at sadu infu paigadam pietiks! smile.gif Ja ta cena bus 50, tad es natura slapinasu biksites! wink.gif Bet 40 ari bus GAUZAM labi!

Beefs

ATMAZKAS laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja esi gatavs 40 cilvekiem alinu izmaksat tad.

Tad tev kaut kam jabut labak lai atmaksajas tie 40 civleki

NO SHIT !!

labi, ka tev ar loģiku viss ir ok smiliez.de_2524.gif

Bīf, neesmu dzēris Desperados (tas ir mājiens.. dry.gif )

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...