Jump to content
GIGN Forum

Truth !?


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

EDD,

pirmkārt jau vēlos pateikt, ka minority (mai..) nerīmējas ar mythology (mit..) happy.gif.

Tālāk. Kurā gan vietā ir acīmredzams, ka es būtu izdomājusi, ka esmu baigā ticīgā? Un kam gan? Es šeit vispār runāju tikai par piramīdām, ka nav nekādu pierādījumu, kā viņas tika uzceltas. Ir tikai dažādas teorijas. Tāpat kā tajā linkā, ko iedevi - tas ir pieņēmums.

Par zinātniekiem. Labi, viņi vairs par to nediskutē, bet entie zinātnieki un pat matemātiķi (kā Īzaks Ņūtons) bija par piramīdām fascinēti un centās uzzināt to noslēpumu.

Runājot par lidojošo spagetti briesmoni, tas nav interesanti, jo tāpat visur ir rakstīts, ka tas ir tikai izdomājums, ka tā ir parodija. Un man ir labākas lietas ko darīt wink.gif.

Kas attiecas uz video, es to 40 minūšu garo video nemaz nenoskatījos, bet paldies par Tavējo, interesanti smile.gif.

Anfisa! Nebrauc man virsu! Tu saki ar to, lai es izskaidroju to, ka cela piramidas! Es to izdariju! Varbut mans skaidrojums nav parak ticams, jo nav atrastas lievibas par to, ka priamidas cela ar celamkraniem nu civilizacija toreiz bija tik attistita, BET tapatas nav atrastas liecibas par to, ka piramidas butu celusi citplanetiesi vai cilveki ar domu speku. Ja naktos izvirzit vienu no sim 3 sauksim tas par teorijam, tad maneja paņem liderpoziciju vienos vartos.

Hey, es Tev nebraucu virsū, nejau es Tevi nosaucu par "bļed stulbo veci" thumbsup.gif. Nu labi, Tu paskaidroji savu versiju, bet tāpat nekad nebūs skaidrs, vai Tev ir taisnība, vai nav. Un es arī neieminējos ne par citplanētiešiem, ne par domu spēku. Tu tici savai versijai, bet Tu taču nezini, tā bija vai nē, jo Tev nav pierādījumu.

Runājot par dzīvi pēc nāves no fizikas puses - ir tāds likums, ka enerģija nespēj izzust, tā var tikai pieņemt citu formu/pārvērsties.

P.S Besides, EDD, man vēl ir Tavs nummuriņš (ja vien viņš nav mainījies) - bet īpaši ieinteresēta tajās grāmatās es tāpat īsti neesmu smile.gif.

P.P.S Apgāziet to, ka piramīdas uzcēla atlanti (nemaz nerunājot par to, vai tādi vispār bija) rolleyes.gif.

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Hey, es Tev nebraucu virsū, nejau es Tevi nosaucu par "bļed stulbo veci" thumbsup.gif. Nu labi, Tu paskaidroji savu versiju, bet tāpat nekad nebūs skaidrs, vai Tev ir taisnība, vai nav. Un es arī neieminējos ne par citplanētiešiem, ne par domu spēku. Tu tici savai versijai, bet Tu taču nezini, tā bija vai nē, jo Tev nav pierādījumu.

.....

Es jau ari saku, ka, manuprat, piramidas uzcela atlanti (kas ir atlanti?). Nez... laiakm par daudz iepringu, kad tu jautaji, ka uzcela piramidas. Man merkis bija tikai pieradit, ka tavs nav neiespejami un nav nemaz tik neiedomajami pirms 2000 gadu.

Protams, ka neviens nekad (unless mums izdosies parsniegt gaismas atrumu) neuzina, kas bijs pagatne. Piemeram - jaut tagad ir divas frontes - tiek, kas tic Latvijas okupacijai un tie, kas to sauc par bullshitu! Sheit striids ir tikai par 50 gadus talu pagatni, bet jau tagad mums nav ne mazakas jausmas par to, kas tiks rakstits nakotnes vestures gramatas attieciba par so temu! Tad pasakie, ka var but kaut 5% ticama teorija par 2000 gadu talu pagatni? wink.gif

beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Tad pasakie, ka var but kaut 5% ticama teorija par 2000 gadu talu pagatni? wink.gif

beefs

rakstība ma old friend. kad biju ēģiptē Valdnieku ielējā, tur pilnīgi viss no vienas vietas aprakstīts bij. ramnesa kapenes vnk rox. super - 90 % rakstu saglabājušies ieskaitot rīsus smile.gif

Link to comment
Share on other sites

rakstība ma old friend. kad biju ēģiptē Valdnieku ielējā, tur pilnīgi viss no vienas vietas aprakstīts bij. ramnesa kapenes vnk rox. super - 90 % rakstu saglabājušies ieskaitot rīsus smile.gif

Dream on. IMO tas viss ir smuki, profesionāli sataisīts feiks smile.gif Ja arī kādi reāli raksti tur būtu tad tie sen būtu aiztransportēti uz kautkādām labratorijām un tur uztaisīti smuki kopēti šitiņi, lai ir ar ko piesiet aci tūristiem un nokāst $$$$ smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Dream on. IMO tas viss ir smuki, profesionāli sataisīts feiks smile.gif Ja arī kādi reāli raksti tur būtu tad tie sen būtu aiztransportēti uz kautkādām labratorijām un tur uztaisīti smuki kopēti šitiņi, lai ir ar ko piesiet aci tūristiem un nokāst $$$$ smile.gif

blink.gif vari neatbildēt - var redzēt ka tu ne īpaši ne bum bum šai lietā smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu, atlanti ir mūsu pirmsgājēji, 4. rase. Ūn, piramīdas tika uzceltas pirms aptuveni 4500 gadiem, nevis 2000.

Un kam jābūt ar citplanētiešiem?

Pilniigi piekriitu Tev!

Skatijos discovery kur tieshi gaja pa piramidu celshanu... Uz blukjiem tika atrastas zagju un urbuma pedeas kuras tajos laikos tie eegjiptieshi nevareja izdariit...

Tas lika protams aizdomaties!

Link to comment
Share on other sites

Gribēju tik piebilst, ka es ticu citplanētiešiem. Tiem, kas noliedz viņu eksistenci, es gribētu likt jums padomāt par to cik maza iespēja ir, ka kādā no milljoniem zvaigžņu sistēmā nav citu tikpat ( vai mazāk, vai vairāk ) attīstītu dzīvu būtņu.

Jautājums EDDam, Beefijam un pārējiem no manis. ( nopietns, jo es nezinu atbildi ).

Vai evolūcija ir apstājusies ? I mean bija visi tie pidari tārpi, dinozauri, pērtiķi n' stuff - tagad cilvēki. Vai tam būs turpinājums ?

Link to comment
Share on other sites

Gribēju tik piebilst, ka es ticu citplanētiešiem. Tiem, kas noliedz viņu eksistenci, es gribētu likt jums padomāt par to cik maza iespēja ir, ka kādā no milljoniem zvaigžņu sistēmā nav citu tikpat ( vai mazāk, vai vairāk ) attīstītu dzīvu būtņu.

Jautājums EDDam, Beefijam un pārējiem no manis. ( nopietns, jo es nezinu atbildi ).

Vai evolūcija ir apstājusies ? I mean bija visi tie pidari tārpi, dinozauri, pērtiķi n' stuff - tagad cilvēki. Vai tam būs turpinājums ?

Manuprat, pasaule attistiisies un tad atkal viss saksies no gala...

Katra evolucija apstajas...

Link to comment
Share on other sites

Vai evolūcija ir apstājusies ? I mean bija visi tie pidari tārpi, dinozauri, pērtiķi n' stuff - tagad cilvēki. Vai tam būs turpinājums ?

Cilvēks ar 3 acīm. Neesmu īsti zinošs, bet varu teikt, ka tas process noteikti notiek tūkstošiem gadu. Lasiju kkad ilustrētajā zinātnē mazo rakstiņu par evolūciju. Tur par piemēru tika ņemta kkāda dziļūdens zivs, kurai evolucija mēģina izveidot 3 aci. Tās vietā viņai ir gaismjūtīgs "sensors" (LOL nespēju atrast vārdu biggrin.gif)

Gribēju padiskutēt par reliģijas tematiku.

Kādēļ dievs radīja tādu radījumu kā cilvēks? Gribēja mazliet paniekoties? Dievs kkad uztaisija restartu pasaulei. Tipa kad Mozus(laikam) uzbūvēja šķirstu un sabāza dzīvniekus pa 2 no katras šķiras. Turpinājums visiem zināms... plūdi utt.

Kādēļ viņš tagad neuztaisa tādu pašu restartu? Visiem ticīgajiem pavēsta, lai būvē šķirstus & pārējie lai mirst. Varbūt dievs jau ir sācis kādu citu projektu? Pasaule v2, kurā

cilvēkam tika atņemta brīvā griba.............

Par tām pēdējajām smadzeņu darbības minūtēm. Es tiešām, mirdams, gribētu lai visi dzīves labie mirkļi ātri paskrien garām. Tad vismaz nāve būtu skaista.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Gribēju padiskutēt par reliģijas tematiku.

Kādēļ dievs radīja tādu radījumu kā cilvēks? Gribēja mazliet paniekoties? Dievs kkad uztaisija restartu pasaulei. Tipa kad Mozus(laikam) uzbūvēja šķirstu un sabāza dzīvniekus pa 2 no katras šķiras. Turpinājums visiem zināms... plūdi utt.

Kādēļ viņš tagad neuztaisa tādu pašu restartu? Visiem ticīgajiem pavēsta, lai būvē šķirstus & pārējie lai mirst. Varbūt dievs jau ir sācis kādu citu projektu? Pasaule v2, kurā

cilvēkam tika atņemta brīvā griba.............

Par religjiju ir pietiekami diskutets un ta teemo tomer jau tada novecojusi viss itka izrunats nu viss noteikti nee smile.gif

Bet vispar varetu...Hmm vai radijis v2 nezinu bet varetu but...

Vispar cilveki lielako ties tic tam ko redz tapat ka ar spokiem vinji netices lidz neredzes!

noskatijos EDD`a iedoto linku interesanti bet man liekas vinsh njema tadus 'ljevos' piemerus...

Link to comment
Share on other sites

Par religjiju ir pietiekami diskutets un ta teemo tomer jau tada novecojusi viss itka izrunats nu viss noteikti nee smile.gif

Bet vispar varetu...Hmm vai radijis v2 nezinu bet varetu but...

Vispar cilveki lielako ties tic tam ko redz tapat ka ar spokiem vinji netices lidz neredzes!

noskatijos EDD`a iedoto linku interesanti bet man liekas vinsh njema tadus 'ljevos' piemerus...

geEk, izskaidro tādam idiotam kā man, ko nozīmē vārds "ļevs", manā izpratnē tas ir no krievu valodas kreisi - kreisais, ko tu saproti ar vārdu ļevs?

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu visiem zinātnes aizstāvjiem, neticu "spokiem", dievam un pārējām herņām. Bet tomēr tas manī atkal iedzen bailes no nāves. Kā gribētos ticēt reinkarnācijai vai tamlīdzīgam bullshitam smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Gribēju padiskutēt par reliģijas tematiku.

Kādēļ dievs radīja tādu radījumu kā cilvēks? Gribēja mazliet paniekoties? Dievs kkad uztaisija restartu pasaulei. Tipa kad Mozus(laikam) uzbūvēja šķirstu un sabāza dzīvniekus pa 2 no katras šķiras. Turpinājums visiem zināms... plūdi utt.

Noasa šķirsts, Mozus ir cits purns

Link to comment
Share on other sites

Gribēju tik piebilst, ka es ticu citplanētiešiem. Tiem, kas noliedz viņu eksistenci, es gribētu likt jums padomāt par to cik maza iespēja ir, ka kādā no milljoniem zvaigžņu sistēmā nav citu tikpat ( vai mazāk, vai vairāk ) attīstītu dzīvu būtņu.

Jautājums EDDam, Beefijam un pārējiem no manis. ( nopietns, jo es nezinu atbildi ).

Vai evolūcija ir apstājusies ? I mean bija visi tie pidari tārpi, dinozauri, pērtiķi n' stuff - tagad cilvēki. Vai tam būs turpinājums ?

jaa... kapec gan ne!

Varbutiba, ka mes nesam vieni kosmosa nudien ir miziga! Ta varbutiba ir TIESHI itk pat MILZIGA cik varbutib, ka tie ir bijusi seit ir MAZA! wink.gif

Runajot par eveoluciju, tad loti svarigi ir atcereteies, ka evolucija galveno lomu spele atlasa nevis mutacijas. Jau tagad var verot, ka cilvece evolue uz garakiem, specigakiem cilvekiem un otru grupu marlokiem, kurus medicina uztur pie dzivibas...

Iespejams, ka nakotne bus kiborgi (bernam dzimstot vina mozga implantes pc-human interface chipu ar zilo zobu)

Ari viirusi evolucione. Rodes super gripas virusi, kas ir izturigi pret zalem, bakterijas, kas ir izturigas pret abtibiotikam.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Ar vardu 'ljevijs' bija domats k-kads suuds etc. ka kursh to saprot!

Ka man viena meitene teica mes esam ka akvarija un kads mus vero nu to saprasts vajadzetu ta ka bez mums vel ir daudzi... piemeram NLO kas mus novero!

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu visiem zinātnes aizstāvjiem, neticu "spokiem", dievam un pārējām herņām. Bet tomēr tas manī atkal iedzen bailes no nāves. Kā gribētos ticēt reinkarnācijai vai tamlīdzīgam bullshitam smile.gif

Ar laiku apradīsi pie domas, ka tev ir dots tavs laiks pasaulē, izmanto viņu pēc iespējas labāk un viss. Žēl nedaudz tos cilvēkus, kas tic visādām reinkarnācijām un pēcnāves dzīvēm utt., jo es teiksim apzinos, ka tad, kad nomiršu man būs game over bez iespējas sākt no jauna. A tie cilvēki nomirs ar domu kaut ko sagaidīt un aplauzīsies.

Enivei, ļoti interesants topiks, izlasīju visu, izņemot vairākus duraku postus tais skaitā rusty - tu, čalīt, tik nenormāli debīli raksti, ka es nezinu kur likties. Iebāz kaut kādu debīlu definīciju vai skaidrojumu, ko esi izvilcis no kaut kādas enciklopēdijas un tad uzraksti kaut ko tik kaitinoši stulbu, ka plēst matus gribās. Pat ja tev tur ir kaut kas sakarīgs, tad tas parasti ir beztēmā un tikpat kaitinoši. Teiksim tas ko tu tur uzrakstīji par rakstību ir vienkārši DEBĪLI, jo tiem rakstiem nav nekāda sakara ar liecībām par piramīdu celtniecību.

2beef - respect tev, bija inčīgi palasīties.

anfisa: tu gan dīvaina - tev laikam baigi iepatikusies ideja "ūūūū, mēs nekad neuzzināsim kā cēla tās piramīdas, ūūūūū!" Ir vairāki varianti un kādu no tiem jau viņi izmantoja. Neatbrauca Htroks un Htraksa no Zeināru galaktikas un nepaņēma pāris cilvēkus eksperimentiem apmaiņā pret ātru piramīdu uzbūvēšanu. To visu izdarīja cilvēki, tikai, kad tev par to stāsta, tev jāsūdzas par pierādījumu trūkumu. Tas, ka kaut kam nav pierādījumu, nenozīmē ka tas nenotika, jo zinies, pierādījumi var arī vienkārši pazust.

varbūt varētu apsveikt minority par pārsteidzoši sakarīgu atbildi uz edda postu, bet es tāpat zinu, ka tu, stulbais pediņ, būtu runājis savā defaultajā pretīgi anālajā angliskas urlas leksikonā, ja nebaidītos, ka EDD tevi nobano. Tā ka tu joprojām esi iedomīgs un uzpūtīgs gailis.

edd - tu varētu mazāk lamāties, neizskatās pārāk... "mature". Tas video, ko tu ieliki ļoti interesants. Tā čiksa beigās kas tur to savu dziesmu pamainīja - much respect viņai smile.gif

es sen nebiju aizdomājies, ko domāju par spokiem. Gribēju jau teikt - kad redzēšu, tad ticēšu, bet tad sapratu - neko es neredzēšu un nekam tādam es neticēšu.

Un kas attiecas uz visādiem ekstrasensiem un zīlniekšitiem tad par zīlniecēm varēja palasīt šo to sestdienā, bet ekstrasensiem ir tas staffs, ka viņi ir iemācījušies nolasīt ļoti daudz ko no cilvēka acīm - bij viens "magician" čalis David kautkādstur un viņš ļoti labi varēja no acīm viskautko nolasīt.

btw Beef: cik sapratu - tu netici hipnozei? Kāpēc gan? Kaut vai tai pašā ilustrētajā zinātnē (maija vai aprīļa - neatceros) bija raksts par to kā veic operācijas izmantojot hipnozi nevis narkozi. Protams, ir cilvēki uz kuriem hipnoze nedarbojas, bet nu nav jau tā, ka tāda lieta neeksistē.

p.s.

ak jā, minoritijs prasīja par evolūciju - protams, ka evolūcija notiek. Bet ņemot kopējo mērogu, kas ir miljonos gadu, cilvēka pēdējie pāris tūkstoši gadi ir nieka sekunde. Un pa sekundi nekas dižs neevolucionējas smile.gif Paies vēl kādi n tūkstoši gadu un tad jau varēs skatīties.

Link to comment
Share on other sites

btw Beef: cik sapratu - tu netici hipnozei? Kāpēc gan? Kaut vai tai pašā ilustrētajā zinātnē (maija vai aprīļa - neatceros) bija raksts par to kā veic operācijas izmantojot hipnozi nevis narkozi. Protams, ir cilvēki uz kuriem hipnoze nedarbojas, bet nu nav jau tā, ka tāda lieta neeksistē.

Ilustreta zinatne ir tads sudains zurnaleris un tie redaktori un zurnalisti tur ari tadi pavaji. Man liekas, ka hipnoze ir tada tuksa dirsana un ka ari uz tam gramatam par hipnozi megina uzvarities, bet hipnoze nemaz nepastav.

Nu - jaa - atdizstu - taja testa es, protams, ka izkritu (bet ne 100%), bet esmu drosh, ka hipnoze uz mani stabili nedarbotos! Un ta procedura ir saubiga...

BEt no otras puses varetu vilkt paraleles starp hipnozi un stavokli, kada nonak budas muki. BEt saubos, ka hipnozi var panakt kaut ko sakot otram cilvekam vai ar ricibu. Ir jabut stiprakam motivam. Ticibai tam, kurs tevi megina nophipnotiet.

Varu deret, ka tu varetu izlasit 100 gramats par hipnozi, bet tapat nevienu nespetu nohipnotizet!!!

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Nu pag, kā tad tu izskaidro faktu, ka ir veiktas cik tur tās operācijas, kur cilvēks hipnozē ir gulējis, ticis operēts un neko nav jutis. Varbūt tev pats termins hipnoze nepatīk, bet kaut kādā mistiskā transa stāvoklī čalis ir bijis un neko nav jutis. Beļģijā esot ārste, kas izmanto hipnozi. Vēl bija bazars par to, kā viens džekiņš esot testējis cilvēkus, cik labi uz viņiem iedarbojas hipnoze. Es jau negrasos nevienu hipnotizēt, tā ka es ar neko nelasīšu.

Link to comment
Share on other sites

manuprāt vispār tāda evolūcija vairs neturpināsies ( ja jūs domājat, ka cilvēki no dabas attīstīsies tālāk...), jo mēs paši sevi sāksim mainīt. pa discovery gāja labs raidijums par to kā cilvēks varētu izdzīvot. pagājušais gadsimts bij atomieroču etc gadsimts a šis būs bioloģijas. tur rādija neskaitāmos veidus kā varētu mainīt DNS un kautkādus modernos kuģus, lai varētu doties uz citām planētām...

macho - pie piramīdām, kapenēm esi tik pārliecināts, ka tajos rakstos par to celtniecību, vai kautko uz to pusi, nekas nav minēts?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...