Jump to content
GIGN Forum

Nāc Un Tusē


overmind
 Share

Recommended Posts

-------------------------------------------------------------------------------------------------

JO JO JO Joe Le Groove!!!! Naac un tusee....

Gribēju jums tikai atgādināt to, ka šo sestdien 12. maijā Balvu rajona Kubulu pagasta klubā viesosies melnādainais Dj no Londonas ? JOE LE GROOVE (Pushca/UK)kā arī lielākā iekštelpu elektroniskās deju mūzikas pasākuma Sensation White, kurš šogad notiks arī Latvijā dīdžejs ELECTRICANO.

Biļetes varēs iegādāties pasākuma dienā pie ieejas par 6Ls.

Nākot ar flayeri (tie tiek izplatīti Sia Bermudi veikalu tīklā Balvos) ? 4,5Ls.

VIP kartes cena ? 10Ls. Tās var iegādāties rakstot uz [email protected]

-------------------------------------------------------------------------------------------------

P.S. ir kāds potenciālais braucējs?

Link to comment
Share on other sites

Balvu rajona Kubulu pagasta klubā viesosies melnādainais Dj no Londonas ? JOE LE GROOVE

Izklausās pēc ciema vietējo kolhoznieku rauta. Domāju, ka viesi no elektrificētās ārpasaules nav nepieciešami. cool2.gif

Starp citu, kādēļ minēta dīdžeja ādas krāsa ?

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, kādēļ minēta dīdžeja ādas krāsa ?

tāpēc ka tas ir EKSKLUZĪVI. Laukos (kā man viena pazīstama čiksa saka) melnīšus neviens nav redzējis smile.gif

edit: ble, es gribēju teikt EKSOTISKI!

Link to comment
Share on other sites

Laukos (kā man viena pazīstama čiksa saka) melnīšus neviens nav redzējis smile.gif

8 somāļi, kuri dzīvo Latvijā, dzīvo laukos - Cēsu rajonā smile.gif

p.s. pastaipīšu krānu - esmu tur bijis cool2.gif biju pārsteigts cik labi viņi runā latviski. daudz labāk par dažu labu krievu, kurš visu savu mūžu ir nodzīvojis Latvijā, un es nerunāju par 13 gadīgajiem Vasīlijiem. par viņu futbola skilu pat nerunāsim..

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

8 somāļi, kuri dzīvo Latvijā, dzīvo laukos - Cēsu rajonā smile.gif

p.s. pastaipīšu krānu - esmu tur bijis cool2.gif biju pārsteigts cik labi viņi runā latviski. daudz labāk par dažu labu krievu, kurš visu savu mūžu ir nodzīvojis Latvijā, un es nerunāju par 13 gadīgajiem Vasīlijiem. par viņu futbola skilu pat nerunāsim..

Tie 8 somālieši tiek plaši izmantoti kā zoodārza eksponenti.Piemēram, nesen Latvijas anti-rasisma sanāksmē (!) pēc 3-4 stundu diskusijas visiem tās dalībniekiem tika dota iespēja nofotogrāfēties ar kādiem 10 nēģeriem, kas, protams, diskusiju laikā sēdēja zālē un nebilda ne vārdu cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Tie 8 somālieši tiek plaši izmantoti kā zoodārza eksponenti.Piemēram, nesen Latvijas anti-rasisma sanāksmē (!)  pēc 3-4 stundu diskusijas visiem tās dalībniekiem tika dota iespēja nofotogrāfēties ar kādiem 10 nēģeriem, kas, protams, diskusiju laikā sēdēja zālē un nebilda ne vārdu  cool2.gif

forshi, ka mums ir pashiem savi somaalieshi thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...