Jump to content
GIGN Forum

Eirovizija!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Shodien vakaraa sakas EIROVIZIJAS pusfinals!Un LAtvieshi uzstajas kaa pedeejie!kadas Jusu domas,vai musejie tiks finalaa un kuri no visiem Jums visslabak patik!piemeram SVEICES Dj BOBO reali spikojis no LORDIEM,dziedot atkal par VAMPIRIEM! Nez skjiet ka VACIJA tiri jedziga izskataas!Visus arii vel neesmu redzejis,bet shodien jaiecheko konkurenti un liekas ka MUSEJIE ldiz finalam nemaz netiks! 31.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nezinu, Eirovīziju neskatos, bet vienalga domāju, ka Latvija, aizsūtot bariņu ar zilajiem, izgāzīsies tieši tāpat kā visas pārējās reizes.

Kad Latvija Eirovīzijā ir izgāzusies ?

Link to comment
Share on other sites

Kad Latvija Eirovīzijā ir izgāzusies ?

Arnis Mednis (2001) - 18. vieta no 22 valstīm, FLY (2003) - 24. vieta no 26 valstīm, un pagājušā gada zilo bars - Cosmos ar savu grandiozo 17. vietu no 24 valstīm. Un neaizmirsīsim arī 2004. gadu, kurā Fomins un Kleins ar savu hītu pat finālam nekvalificējās.

Es tomēr nespēju saprast, kā 2005. gadā Valters un Peža dabūja tik augstu vietu, laikam iekaroja visas Eiropas mazo pokemeitenīšu sirdis wub.gif

Kopumā Latvija Eirovīzijā piedalījusies 7 reizes un 4 reizes ir izgāzusies. Ok, Prāta Vētra bija forša, bet tas bija 2000. gads, Marijai bija šovs, bet tas bija 2002. gads. Reāli 1 haļavnā 5. vieta pēdējos 4 gados nav nekāds dižais sasniegums.

P.S. Ali, es nekur neko tādu neesmu teicis.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, Eirovīziju neskatos, bet vienalga domāju, ka Latvija, aizsūtot bariņu ar zilajiem, izgāzīsies tieši tāpat kā visas pārējās reizes.

Tieši tā visi, kas neizskatās kā tu ir pediņi

Link to comment
Share on other sites

patika Prāta Vētra un Marija, visi pārējie Latvijas jevrovīzijas dalībnieki neliekas klausāmi un šovs jamiem arī nekāds (e.g. V&K tikai sēdēja uz krēsliem, bet šitie šogad vispār nekur nav liekami) tapēc vairs nesekoju līdzi šitam pasākumam.

ā ja atmiņa neviļ tad kādreiz drīkstēja tikai angliski dziedāt, bet tagad laikam pox kā, tapēc ar nav forši ka letiņi aizsūta kaut kādus kas mauc itāliski LOL

Link to comment
Share on other sites

agrāk eirovīzijā tiktiešām protot dziedāt varēja augstu tikt, bet pašlaik visu izšķir šovs. noteikti būs tādi kas špikos no Lordiem. flashback, ar tādu attieksmi tālu netiksi. ķip ja džeki dzied kopā viņi uzreiz ir pediņi??? tas izklausās 4 klases līmenī. reāli katru gadu kad neko daudz nesasniedz, bija kaukāda vaina. Mednim -dziesma galīgi stulba un izpildījums tizls bija. FLY - arī apmēram tas pats un tika viņi tālāk jo ir atpazīstami latvijā. Cosmos - dzied pareizi, bet daudzi to nespēj saprast un dziesma varēja būt labāka. Fomins un kleins - dziedot latviski neko nedabuusi. Nevajag aizmirst, ka nejau vienmēr var uzvarēt un labi būtu turēties ap kādu 10 - 13 vietu un dazhreiz augstaak

Link to comment
Share on other sites

tēv atmiņa viļ - agrāk varēja dziedāt tikai dzimtajā valodā un kopš kāda laika, kurā grib.

bet vispār es pat neesmu dzirdējis šīgada eirovīzijas dziesmu un, dzirdot, ka viņa ir itāļu valodā un viņu izpalda mūsu pašmāju zvaigzne Roberto ar savu trupu, man ir pārgājusi vēlēšanās pat mēģināt to darīt.

Link to comment
Share on other sites

flashback, ar tādu attieksmi tālu netiksi. ķip ja džeki dzied kopā viņi uzreiz ir pediņi???

Nē, bet tie kosmosi ar savu kunkstēšanu-ūjināšanu toč pēc zilajiem izskatās/izklausās. Un šitie čaļi, bonaparti, nu kamon laugh.giflaugh.gif Es tikko speciāli mocīju sevi 3 minūtes, lai noklausītos tā kārtīgi to dziesmu. Secinājums - shit.gif Un lai arī neesmu itāļu valodu nekad mācījies, man tā izklausījās, ka Muktupāvels un tas nākamais, kas aiz viņa tur bija, dziedāja ar tādu NEPAMANĀMU akcentu. Es nezinu, ko viņi grib panākt ar dziesmu itāļu valodā, kas vairāk atbilst kaut kādiem operas, ne eirovīzijas standartiem. Ja nu vienīgi piedzīvot kārtējo izgāšanos.

Link to comment
Share on other sites

flasback, teici ka dziesma taka neatbilst eiroviizijas standartiem. a kaadi tad ir tie standarti??? pedeejos gados ir pieradiijies, ka uzvar tas, kam ir kautkas neredzēts (vai arī valsts kam ir labas attiecības ar kaimiņvalstīm un to ir daudz tongue.gif ). visspilgtāk to parādīja lordi. neviens neko tādu nebija mēģinājis un tautai tas patika.

Link to comment
Share on other sites

Prata Vetra dabuja vietu, jo taja laika Baltija Valstis bija DAUDZ saliedetakas, pedinji nebija TIK izplatiti (internets) un prata vetras Renaras Kaupers taisija realus pedinju zestus uz skatuves. Tad nu ari savaca balsis. Dziesma bija tiri ok.

Marija Naumona ir vienkarshi LOTI skaista sieviete.

Bet Bonoparti ir izgasanas. Vini par nav pedinji ka nakas... Man loti zel, bet bonoparti pat pec nosaukuma pretende uz slager grupu. Vispar no eirovizijas var daudz ko macities. Pagajusa gada texas lightning no no never kas tur. Es biju parleicinats, ka ta dziesma bus nr 1, jo bjia topos visos radio, bet ta, man liekas, palika pat ari 10mitnieka stripas.

Tur isti nevar saprast. Loti daudz nospele psihologiskais - tas, kas ir tavi konkuretni, kad vini uzstajas. Bet bonopartiem nav nekadas sanses jo vini vinekarsi nav spilgti! Es esmu gatavs deret 1:10, ka bonoparti bus peec 13 vietas, ja vispar tiks finala!

Vai kads velas pienemt manas deribas??? 1:10!!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Prata Vetra dabuja vietu, jo taja laika Baltija Valstis bija DAUDZ saliedetakas, pedinji nebija TIK izplatiti (internets) un prata vetras Renaras Kaupers taisija realus pedinju zestus uz skatuves. Tad nu ari savaca balsis. Dziesma bija tiri ok.

Marija Naumona ir vienkarshi LOTI skaista sieviete.

Bet Bonoparti ir izgasanas. Vini par nav pedinji ka nakas... Man loti zel, bet bonoparti pat pec nosaukuma pretende uz slager grupu. Vispar no eirovizijas var daudz ko macities. Pagajusa gada texas lightning no no never kas tur. Es biju parleicinats, ka ta dziesma bus nr 1, jo bjia topos visos radio, bet ta, man liekas, palika pat ari 10mitnieka stripas.

Tur isti nevar saprast. Loti daudz nospele psihologiskais - tas, kas ir tavi konkuretni, kad vini uzstajas. Bet bonopartiem nav nekadas sanses jo vini vinekarsi nav spilgti! Es esmu gatavs deret 1:10, ka bonoparti bus peec 13 vietas, ja vispar tiks finala!

Vai kads velas pienemt manas deribas??? 1:10!!

Beefy

Ja es saku, tiks zem 13 vietas, tad tu man liec 10 alinjus? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

flashback, izskataas, ka tev kaads pedinjsh ir nodariijis paari, jo viss, kas it kaa nepiedeinas "iistam vecim" tev shkjiet gejisks. diivains tu esi.

Varu tevi apbēdināt - nav man neviens nodarījis pāri un arī visu, kas nepiedienas "īstam vecim" neuzskatu par gejisku un vispār es to visu par zilajiem biju domājis ar tādu ironisku pieeju, bet nu labi, ja jau visi par to te sākuši satraukties, tad varat turpināt wink.gif

P.S. Eirovīzijas standarti - kaut kāds saldais džeks, saldā dūdiņa (var variēt ar viņu skaitu, var salikt viņus kopā utt.) vai popgrupa aiziet priekšā, nodzied kaut kādu vieglu, popsīgu gabalu, padejo tur uz skatuves un uztaisa kaut kādu šoviņu.

Anyway - nu jā, tie standarti tiek pārkāpti itin bieži, no vienas puses it kā pozitīvi, parādās daudzveidība, bet no otras puses, tad jau tā vairs nav eirovīzija, bet kaut kāds visaptverošs Eiropas dziesmu konkurss.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Eirovīzijas standarti - kaut kāds saldais džeks, saldā dūdiņa (var variēt ar viņu skaitu, var salikt viņus kopā utt.) vai popgrupa aiziet priekšā, nodzied kaut kādu vieglu, popsīgu gabalu, padejo tur uz skatuves un uztaisa kaut kādu šoviņu.

ko tu tur muldi? Ķipa LORDI un brāļi kaut kādi tur OLseni vai kā viņus tur sauca vobšem 60gadīgi džeki - abi baigi saldie ne?

ak jā, igauņu džeks ar čomu ņigru arī nebija salds.

Link to comment
Share on other sites

Nu lordi jau arī nebija standarts.

Nu ok, protams, ka nejau simtprocentīgi visi būs tādi, kā es nosaucu, bet tas ir tas, kas izkristalizējās no eirovīzijas tad, kad es viņu mēdzu skatīties (2000-2004. gads).

Link to comment
Share on other sites

Dead beef, ja nemaldos, Latvija, Igaunija un Lietuva savstarpēji vienmēr ir viena otrai devušas maksimālo punktu skaitu, tā kā nezinu par kāu saliedētību tu runā.

extraordinary, Polija neiekļuva, jo nabadzīgo valstu zemais slānis ar lielu skaitu negrofīlu pārsvarā ievēro ģeopolitisko balsošanas principu.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Nee nu nebus jau tik traki ar tiem musu bonopartiem. Tik tas nosaukums ir tiri interesants, kas man personiski vienigi liek domat tikai par latvijaa raditu bruvejumu. Domaju, ka kungi varetu pat trapit 10iekaa.

Raugos , ka te ir aizskarta pedinju tema. Bet tas jau ir moderni musdienas but pedinjam. Nu tad arii latvieshi pagashgad njemu aizsutija veselu baru ar pederastiem, kas aleejas pa skatuvi ar kaut kadiem tur suda robotiem.Bet eiropa mus nesaprata.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...