Jump to content
GIGN Forum

LATVIJA 4EVER !!!


chuvax
 Share

Recommended Posts

masalskis malacis rolleyes.gif labi nospeeleeja un eeeeem nu kaa tur bija tas matainais kas viens pats skreeja aizmirsu kaa sauca tas ar labi

bet ozolinsh maita to4 iegaaza...

zheel sorokinu...pat nenoraidija chehu maitasgabalu---shitaa iepisa ar plecu... aa that`s gona hurt

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

masalskis malacis rolleyes.gif labi nospeeleeja un eeeeem nu kaa tur bija tas matainais kas viens pats skreeja aizmirsu kaa sauca tas ar labi

bet ozolinsh maita to4 iegaaza...

zheel sorokinu...pat nenoraidija chehu maitasgabalu---shitaa iepisa ar plecu... aa that`s gotta hurt

Link to comment
Share on other sites

ozolinsh nuugjis neatbrauca !

Juusu comments par to ?

Droshien piedzeeries nevis trauma

ozolinsh atbrauca gan wink.gif Tikai pec fanu vaardiem-totaalaa hlamaa cool2.gif Un vai tad aviizees taa rakstiis ? Jaaizdomaa ta4 kkas ticamaaks ,lai kedas zinaatu kas ar vinju noticis

Link to comment
Share on other sites

nu re man taa arii likaas... es uzmineeju taa arii bija 3:1 ... bet nu bija kljuudas ... taac neveiklums kaa krishana un nuuju zaudeeshana... bet muusu vaarti bija smuki... zaude gan bija paredzama, jo ko ta mees vareejaaam gaidiit ... chehiem hasheks un jaagrs tad taa pagruutii bet nu muuseejie turas ... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

chat about this game over !

mineejumi par naakamo

latvija - vaacija

2 - 4

Link to comment
Share on other sites

aciimredzot tomeer nesaproti labaak par citiem hokeju wink.gif

es? mjaaa , no ku staastat , paskataties , ko es teicu ar kaadu rezultaatu zaudeesim cehiem - taa arii bija!

un kaa to saprast - hokejists?? KEDa? a? smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Nu klaat ilgi gaidiitaa speele.Latvija : kazahstaana..

Mums vajadzeetu sames kaadus 4 vartus:)

Es domaaju rezultaats buus 4:1 latvija vinees.smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Diemzheel muuseejie grupaa ieguva 2.vietu :/ Kaadeelj diemzheel otro? Taadeelj, ka mums pirmaa speele buus pret Kanaadu ,kas ir miinuss,jo hokejistu fiziskaa kondiicija naakamaas dienas speelee pret Austriju buus sliktaaka...[speele pret Austriju ir svariigaaka]

2MMD- blink.gif kaadeelj bezceriigi ?Austrija un Shveice[btw arii Kanaada tikai augstaakaa liimenii] speelee hokeju ,kas ir liidziigs Vaacijas speeleetajam.Un Latvija nospeeleeja neizskjirti ar Vaaciju...

Link to comment
Share on other sites

Mūsējiem paveicās, jo ir vienā grupā ar Kanādu, Austriju un Šveici. Iedomājies kā jūtas dāņi, kas ir nospēlējuši jau ar zviedriem (1:5) un krieviem (2:6), pretī dabū vēl slovākus, somus un amerikāņus laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Mūsējiem paveicās, jo ir vienā grupā ar Kanādu, Austriju un Šveici. Iedomājies kā jūtas dāņi, kas ir nospēlējuši jau ar zviedriem (1:5) un krieviem (2:6), pretī dabū vēl slovākus, somus un amerikāņus laugh.gif

Kopsh skatos hokeju shii ir pirmaa reize ,kad ir ljoti diivains sadaliijums.Buutiibaa 2 naaves grupas un 2 grupas tikai ar 2 speeciigaam komandaam.Runaajot par daanjiem-lai jau vinjiem tiek cool2.gif ja vinji buutu grupaa kopaa ar mums taapat paliktu peedeejie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...