Jump to content
GIGN Forum

Go Cry Emo Kid :d


bencik
 Share

Recommended Posts

Un atkal mums ir lieliska iespeja pasmieties par kadu no tauta zinamiem cilveku tipiem smile.gif

Nesakat, kad shitas jau ir noshpikots no Chakija Norisa, joki ir orginali un es norecos normaali biggrin.gif

1. kas notiek ar pieciem emo ja viņus ieslēdz istabā ar četriem stūriem? viens nomirst, jo viņam nav stūris kur raudāt

2. kas ir emo pica? - tā ir pica kas pati sagriež sevi

3. kāpēc tiek visi emo pirms 12 izmesti no bāra? tāpēc, ka sākas happyhour (un kā zināms emo nekad nav laimīgi)

4. kas notiek, ja četriem emo iedod ģitāru, sitamo instrumentu, basu un mikrofonu - iznāk tokyo hotel

5. cik daudz emo vajag, lai nomainītu lampiņu? nevienu ? viņiem labak patīk raudāt tumsā

6. kad blondīne un emo nolec no daudzstāvu mājas, kurš pirmais nomirst? blondīne jo viņa noslīkst emo asarās

7. cik daudz emo vajag lai izskrūvētu lampu? trīs... viens, kas izskrūvē ? viens, kas par to uzraksta dziesmu ? un viens, kas par to raud

8. cik emo vajag lai izlasītu žurnālu? divus - viens, kas žāvē, otrs, kas raud

9. kāda ir atsķirība starp emo un sīpolu? par emo neviens neraud, kad vinš ir sagriezts

10. kas ir emo, ja viņam nav sagrieztas rokas? ? jaunava

11. kas ir ome? emo, kas maskējās

12. ko emo teica, kad atklāja, ka viņa draudzene nav uzticīga? joks! emo nav draudzenes!

13. cik emo vajadzīgi lai nokrāsotu sienu sarkanu? atkarīgs cik stipri viņus met

14. ar ko atšķiras emo no beigta zīdaiņa? beigts zīdainis neraud.

15. kā dabūt emo lejā no koka? pārgriezt auklu

Link to comment
Share on other sites

nekā superrevolucionāra. šitie jociņi pa netu jau kādu... hmmm pus gadu klejo? 36.gif bet arī paši joki man neliekas pārāk jautrie. vnk lielākā daļa cilvēku nemaz nezina, kas ir emo. lielākā daļa pie origo tusētāju nav emo, arī tokio hotel nav emo grupa, bet nu tas tā. kā vēlas, tā cilvēki uztver.

Link to comment
Share on other sites

nekā superrevolucionāra. šitie jociņi pa netu jau kādu... hmmm pus gadu klejo? 36.gif bet arī paši joki man neliekas pārāk jautrie. vnk lielākā daļa cilvēku nemaz nezina, kas ir emo. lielākā daļa pie origo tusētāju nav emo, arī tokio hotel nav emo grupa, bet nu tas tā. kā vēlas, tā cilvēki uztver.

Izklausas, kad tu esi viens no vinjiem biggrin.gif Labs tas taa prikols, vnk pasmejies un viss, es jau nesaku, kad vinji ir stulbi, vai slikti cilveki smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nekā superrevolucionāra. šitie jociņi pa netu jau kādu... hmmm pus gadu klejo? 36.gif bet arī paši joki man neliekas pārāk jautrie. vnk lielākā daļa cilvēku nemaz nezina, kas ir emo. lielākā daļa pie origo tusētāju nav emo, arī tokio hotel nav emo grupa, bet nu tas tā. kā vēlas, tā cilvēki uztver.

Es saozhu emo !

Link to comment
Share on other sites

1. kas notiek ar pieciem emo ja viņus ieslēdz istabā ar četriem stūriem? viens nomirst, jo viņam nav stūris kur raudāt

3. kāpēc tiek visi emo pirms 12 izmesti no bāra? tāpēc, ka sākas happyhour (un kā zināms emo nekad nav laimīgi)

4. kas notiek, ja četriem emo iedod ģitāru, sitamo instrumentu, basu un mikrofonu - iznāk tokyo hotel

hhahahha!labzzzz!pirmo rreeizi ko tad uizlasiju biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...