Jump to content
GIGN Forum

Būt Vai Nebūt ?


bencik
 Share

Vai jūs gribētu piedalīties Gign cup ?  

63 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Manas domas ::::: KUR TU BIJI SENAK biggrin.gif !!!! Es esmu par, bet no macho teikt es padomaju ka ir ierobezhojumi..Piem. sakuma tiks tie kuri ir galvenie un kuri ir ziedojushi serverim kadu naudu+0.32 sent teijais!!!

2. Tie kuri ir aktuali foruma un daudz ko ir rakstijushi un palidzejushu...

3. nenjemt kaut kadus jauninjos ar 1-50(min topikiem)

Manas domas ja kads piekristu tad sakat!!

Dr. Pepper.

Link to comment
Share on other sites

manupraat- buut rolleyes.gif jo gribetaaju kaa VIENMEER buus pieteikosi!!!1!!!1 happy.gif

(tikai jautaajums vai vajag tiesi tagad..meibii vismaz nedeelju vareeja nogaidiit un tad riikot, bet tas ir tikai mans ieteikums)

p.s sitas mans miljaakais smailijs -> 31.gif

laugh.giflaugh.gif

Edited by ba1ba
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

manupraat-  buut  rolleyes.gif  jo gribetaaju kaa VIENMEER buus pieteikosi!!!1!!!1 happy.gif

(tikai jautaajums vai vajag tiesi tagad..meibii vismaz nedeelju vareeja nogaidiit un tad riikot, bet tas ir tikai mans ieteikums)

p.s sitas mans miljaakais smailijs ->  31.gif

laugh.gif  laugh.gif

Baibinj, saulstarinj, kameer te visi sarikos un kameer viss notiksies pienaaks Maija beigas biggrin.gif

Ba1ba wub.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

benar vai droshi ka bus jagaida lidz MAIJA beigam? Tad pienjemu ka tuvako 3nedelju laikaa nekas nespid?

Nu good man hvz, ja es viens visu daru tad dirsaa ir sad.gif

Man te diviits, hollow,naziic pieteicaas palidzzet, no worma es dabuuu 2 serverus (2 kastes alus ) + mx serveris ... Ja kaads palidzeetu pieredzeejis varetu kaut ko saveidot smile.gif

Link to comment
Share on other sites

oo, šitas būs kaut kāds unikālais "gign" kaps. No worma serverus tu diezvai dabūsi, jo tos nav jēgas dot, jo viņi bremzēs dēļ weba + 2 cs serveriem. Tātad "gign" kaps kur ar gignu saistība tikai tāda, ka par viņu forumā paziņos. Makten interesanti. Tad jau gaidāmas drīz visādas citas "gign" lietas.

p.s.

jau tagad ar nepacietību gaidu kaut kādu invisionfree regotu forumu ar nosaukumu GIGN cup smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es to4na busu uzreiz piesakos

ZORGS FTW!

buutu inchiigi, ja nedriiksteetu pieteikties tiimi, bet vienkaarshi speleetaaji piesakaas un tad randomaa samet pa pieciem katraa tiimaa, vot tad buutu inchiigi smile.gif bet atkal probleema buutu ar savaakshanos, jo droshvien daudzi atkal netiktu uz speleem, kaa jau tas parasti gadaas un ja parasts chempis ar tiimu pieteikshanos, tad jau vairs nav interesanti, jo ALA berjot chempik smile.gif

katraa zinjaa bencik tu nezini ko noziimee riikot chempi, tas nemaz nav tik viegli kaa tev liekas, bet nu enivei apsveicami, ka uznemies dariities! nu bet es saku, labaak tad to 15x15 mjasorubku, jo 5x5 nebuus nekaads funs tur buus vienk nopietna spelee un peec tam atkal varees pinjaat, ka pretinieki speleeja nopietni smile.gif

Link to comment
Share on other sites

oo, šitas būs kaut kāds unikālais "gign" kaps. No worma serverus tu diezvai dabūsi, jo tos nav jēgas dot, jo viņi bremzēs dēļ weba + 2 cs serveriem. Tātad "gign" kaps kur ar gignu saistība tikai tāda, ka par viņu forumā paziņos. Makten interesanti. Tad jau gaidāmas drīz visādas citas "gign" lietas.

p.s.

jau tagad ar nepacietību gaidu kaut kādu invisionfree regotu forumu ar nosaukumu GIGN cup smile.gif

jāreģistrē GIGN thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Es gribētu te izteikties, ka tas ir diezgan nožēlojami, ka serveris kuram daudzi ziedojuši nevar nu nekādi tikt izbrīvēts cup vajadzībām. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...