Jump to content
GIGN Forum

Wall Of The World


flashback
 Share

Recommended Posts

Da nu lol, dr.lv nekad nesavaak 1kk juuzeru, jo tur tusee paarsvaraa letinji. Krievi dod priekshroku one.lv. Kas attiecas uz WoW saitu, tad lielai daljai Latvijas iedziivotaaju nemaz nav neta - vinji vienkaarshi nevarees regjistreeties ar neta starpnieciibu, kur nu veel savaak 2kk juuzerus! Un ja es buutu aarzemnieks, tad diez vai es ziedotu naudu kaut kaadam tur LV projektam. Lai arii tie ir 10 jevriki vai cik tur - kaada vinjiem ir garantija, ka tas projekts vispaar realizeesies?! Zinot to, ka Latvija ir "The land that sings", "zilo govju zeme", "Pedvaales uberkruto gejparku" un paareejiem suudiem - nedomaaju, ka aarzemnieki kaut ko vispaar dariis lietas labaa! Un ja palasa kaartiigaak tekstinju, kas tajaa saitaa, tad jaapiekriit Surram, ka tiem tipinjiem ir reaali labi sagatavota juridiskaa puse! Faktiski tiem kraaniem nekaa nevarees izdariit, ja projekts izgaaziisies, kaa visticamaak arii notiks...

Tad tjipa man sirds saluziis, bushu palicis par 3.50 nabagaaks

Tad jau uzriz vareeji man to naudu paarskaitiit....un pasaki visiem saviem draugiem, lai arii taa izdara!

P.S. bencik, sorry, bet Tev nebuus 2 kapa vietas, jo Tu nedziivosi veel 90 gadus, kad tas projekts(varbuut) vareetu buut gatavs! biggrin.gif

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da nu lol, dr.lv nekad nesavaak 1kk juuzeru, jo tur tusee paarsvaraa letinji. Krievi dod priekshroku one.lv. Kas attiecas uz WoW saitu, tad lielai daljai Latvijas iedziivotaaju nemaz nav neta - vinji vienkaarshi nevarees regjistreeties ar neta starpnieciibu, kur nu veel savaak 2kk juuzerus! Un ja es buutu aarzemnieks, tad diez vai es ziedotu naudu kaut kaadam tur LV projektam. Lai arii tie ir 10 jevriki vai cik tur - kaada vinjiem ir garantija, ka tas projekts vispaar realizeesies?! Zinot to, ka Latvija ir "The land that sings", "zilo govju zeme", "Pedvaales uberkruto gejparku" un paareejiem suudiem - nedomaaju, ka aarzemnieki kaut ko vispaar dariis lietas labaa! Un ja palasa kaartiigaak tekstinju, kas tajaa saitaa, tad jaapiekriit Surram, ka tiem tipinjiem ir reaali labi sagatavota juridiskaa puse! Faktiski tiem kraaniem nekaa nevarees izdariit, ja projekts izgaaziisies, kaa visticamaak arii notiks...

P.S. bencik, sorry, bet Tev nebuus 2 kapa vietas, jo Tu nedziivosi veel 90 gadus, kad tas projekts(varbuut) vareetu buut gatavs! biggrin.gif

Damned biggrin.gif Tad man buus 1 kapa vieta, bet looti liela 4.gif

Cerams, kad viss nenotiks, ta kaa jus te spriedelejat, uzcelsim to fignju un dzivosim visi laimigi labaak 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Biografijas shaubigas, pagaidam tu tikai esi minejis vienu cilveku, sarkana krusta vaditaju, kas tad veel?

Viens no idejas realizētājiem ir (bija) aktīvs LSDSP sponsors.

Link to comment
Share on other sites

ZŅĒMUMS Wall of the World, SIA

Pārbaudīt vienādo nosaukumu (firmu) rindu

Tips: *

Reģistrēts: *

Reģistrs : Komercreģistrs

Nosaukums uz apliecības: "Wall of the World" SIA

Reģistrācijas numurs: *

Adrese: Talsu rajons, Talsi, Kļavu iela 2, LV-3201

Sākumkapitāls 2000Ls(droši vien arī tikai puse iemaksāta biggrin.gif ). Normāla Talsu firmiņa 8. pasaules brīnumu cels. wink.gif

Ziedojiet vien naudiņu!

Link to comment
Share on other sites

Njā tie kas šo projektu nodirš tiešām ir vai nu dauņi vai bomži,

Pirmkārt Nū un ja neuzcels arī viņu vismaz būsi piedalījies kautkur nevis sēdējis pie PC un masējis sev un tik apdirs visus

smiliez.de_2428.gif

Vismaz ideja ir unikāla par to vien var jau 3,5ls iedot viņiem ka ir kāds cilvēks kas var kautko unikālu izdomāt nevis kā jūs loxi sēžat caurām dienām un tikai CS spēlējat.

Apstoties citos forumos nebija tāda nostāja kā šinī , jo pārsvarā šeit apgrozās tikai 12-15gadus veci jaunieši kuriem pašlaik mērķis ir itkā mācīties un datoru ņemt priekšā tāpāt neko jēdzīgu neizdarot uz viņa! Kauns par jums mērgļiem kuri tā dara!

Ja nav ko darīt ejat taisat labāk slazdus un ķerat vārnas būs lielāka jēga no jums!

Tiešām neauzskatu vajadzību nodirst šo projektu es šaubos vai TU lielais nodirsēj varētu kautko tādu iedomāties un izveidot, labi ja māki ieet savos draugos.lv pakačāt statistiku un paspēlēt CS vai wow un tā nosist visu savu dzīvi!

PAdomā pirms dirs 76.gif

Link to comment
Share on other sites

Sākumkapitāls 2000Ls(droši vien arī tikai puse iemaksāta biggrin.gif ). Normāla Talsu firmiņa 8. pasaules brīnumu cels.  wink.gif

Ziedojiet vien naudiņu!

10cms.gif

A tu gadiijumaa pats tur neesi iesaistiijies...neesi kaut kaads liidziipashnieks tai firmelei?! biggrin.gif

PS. paukz7 - izdari pakalpojumu visai cilveecei! Aizej noshaujies! Tev taapat shii topica jeega neaizies, aber vinjaa ir paaraak daudz sveshvaardu, kurus, pagaidaam, tev nav lemts izprast...

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

PAdomā pirms dirs 76.gif

Uzraksti šo teikumu uz sienas.

Link to comment
Share on other sites

Njā tie kas šo projektu nodirš tiešām ir vai nu dauņi vai bomži,

Pirmkārt Nū un ja neuzcels arī viņu vismaz būsi piedalījies kautkur nevis sēdējis pie PC un masējis sev un tik apdirs visus

smiliez.de_2428.gif

Vismaz ideja ir unikāla par to vien var jau 3,5ls iedot viņiem ka ir kāds cilvēks kas var kautko unikālu izdomāt nevis kā jūs loxi sēžat caurām dienām un tikai CS spēlējat.

Apstoties citos forumos nebija tāda nostāja kā šinī , jo pārsvarā šeit apgrozās tikai 12-15gadus veci jaunieši kuriem pašlaik mērķis ir itkā mācīties un datoru ņemt priekšā tāpāt neko jēdzīgu neizdarot uz viņa! Kauns par jums mērgļiem kuri tā dara!

Ja nav ko darīt ejat taisat labāk slazdus un ķerat vārnas būs lielāka jēga no jums!

Tiešām neauzskatu vajadzību nodirst šo projektu es šaubos vai TU lielais nodirsēj varētu kautko tādu iedomāties un izveidot, labi ja māki ieet savos draugos.lv pakačāt statistiku un paspēlēt CS vai wow un tā nosist visu savu dzīvi!

PAdomā pirms dirs 76.gif

Ar uguni otru tādu idiotu kā tevi neatrast. Kādos forumos diez tu tusējies? "Bārbija un citi zvēri", "3.c. klases forums" un "MAN IR LIELA MAŠĪNA YOYOYO"?

Tavs stulbums ir tik visaptverošs, ka, ja tu būtu vēl nedaudz stulbāks, tevi nevarētu redzēt, jo tu būtu BEZGALĪGS savā stulbumā.

Ak tad būsi piedalījies kaut kur? Davai es taisu garāko torni pasaulē, kur galā būs teleskops ar kuru varēs redzēt da bĻEĢ VISU kosmosu. No katra tikai 100 lati. Davai maksā iekšā. Kas i? Nemaksāsi? LOL, davai sēdi tālāk pie PC un masē un apdirs citus. Man te ir unikāla ideja a tu lohs negribi maksāt?

Es arī tev labprāt pastāstītu kāda būtu no tevis lielāka jēga, bet vienīgā jēga kādu es tev redzu ir rudenī nošauties pie kādas ābeles, lai īsāki cilvēki pakāpjoties uz tava līķa tiktu pie āboliem.

Tādi dauņi kā tu izaug lieli un iestājas politikā un piš valsti un tās iedzīvotājus. Varu lūgt tikai kādu noklīdušu lodi, lai tev trāpa starp acīm.

Nedod dievs ar tādu tuvredzīgu debīlismu vēlreiz saskarties.

p.s.

benčik, es tev šito topiku pēc kādiem 2-3 gadiem parādīšu, lai tu atceries ka tāds projekts vispār bija.

Link to comment
Share on other sites

Es arī tev labprāt pastāstītu kāda būtu no tevis lielāka jēga, bet vienīgā jēga kādu es tev redzu ir rudenī nošauties pie kādas ābeles, lai īsāki cilvēki pakāpjoties uz tava līķa tiktu pie āboliem.

OMFG, kur taadus textus var izdomaat?! XD.gif Vot to es saprotu - paukz7, padomaa, cik daudz mazu cilveecinju tiktu pie aaboliem. Vismaz buusi kaut ko labu izdariijis savaa dziivee!

PS. Tukumaa vispirms vajag ievies kaartiibu mentenee un tad var domaat par 8. briinumu. Normaali viens urljiks nokille chali krogaa, bet menti palaizh slepkavu briiviibaa...

Link to comment
Share on other sites

Varu derēt man tulitaas sekos bans tas ir 100%

Pastaipiis savu kraaninju ka redz vari kaadu nobanot, vairaak jau tu neko nemaaki , Spraagushaa zhurka!

Un postu manu izdeeesiis lai neviens neredz ka vinsh par loxu apsaukaats, kauns redz zeeenam paliksies kad kaads vinju taa ir nosaucis, lai arii Cik krutu viņš mētā thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Macho tu idinj neteelo kruto lai arii neesi taads!

Es ar tādu astronomisku debīliķi kā ar tevi nemaz negrasos runāt (un nevienam citam to arī neiesaku darīt), gribēju tikai pateikt, ka "lai" vietā tev vajadzēja rakstīt "bet", citādi tavs teikums lieliski demonstrē tavas cāļsmadzenes disfunkciju.

p.s.

ieliku warnu par 3 postiem pēc kārtas. Atrodi angļu valodas vārdnīcā terminu "edit" un (ne)piekāp pēc 4 dienām wink.gif

Link to comment
Share on other sites

benčik, es tev šito topiku pēc kādiem 2-3 gadiem parādīšu, lai tu atceries ka tāds projekts vispār bija.

Tas buutu iisteniba interesanti, laikam arii tikai laiks var izshirt sho striidu smile.gif

Paukz7 draugs mans atceries, shitadi lamajoties tu tikai veel zemaak nostaadi visu pasakumu un cilvekus, kas tur ir iesaistiijushies, ar pilnigi nevajadziigu brekshanu un lamashanos neko nepanaaksi smile.gif Aaa panaksi gan atvalinajumu gigi.gif

Blin paukz7 tu neesi gadijuma tas pats vecis27 4.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Un tā ceļam augšā šo veco, jauko tēmu un atsākam flame wars? :superlol:

Kā redzams, atsaucība projektam ir milzīga. 158 dienās ir pievienojušies 4'631 cilvēki. Vienīgais, jūtos nonācis informatīva izolācijā, jo walloftheworld organizatori takš solīja vasaras vidū sākt grandiozas reklāmas kampaņas ārvalstīs, lai piesaistītu jau tā populārajam projektam (4631 dalībnieks!!!!) prātam neaptveramus iesaistīties gribētāju pūļus. Nez, laikam kautkā man ir izdevies grandiozās reklāmas kampaņas palaist garām, jo pat google ārpus Latvijas atrod ~4 ārzemju mājas lapas kurās šis projekts ir pieminēts, vienā no tām - geekforum - dīvaina kārtā threada aizsācējs ir no Latvijas...

Nu, jūsu prognozes komentāri? Manuprāt projekta autori ir nomudījušies ar mājaslapu - gan jau ka reģistrēto lietotāju skaitītājs ir vienkāršs integer un visu pasaules iedzīvotāju ārkārtīgās atsaucības rezultātā skaitītājs patiesībā būs uzkāries un iestrēdzis uz 4631 - vai arī jau tūkstošo reizi iet uz riņķi...

Link to comment
Share on other sites

Nevaidzeja tam paukuzam7 likt banu! :) Man liekas, ka vins vienkarsi censas sasniegt hollowa visaptveroso daunisma limeni! ;)

Un runajot par projektu - pie esosas progresijas (izskatas pec dilstosas aritmetiskas), es teiktu, ka tie 3 miljoni bus savakti in no time (nu apmeram pec 1000 gadiem), bet ta ka laika limits jau bus beidzies, tad jus visi loozeri busiet prosta papisusi naudinu.

Butu forsak, ja tur varetu tipa iecekoties ar naudas garantu (ka lai to izdara vienkarsi? kreditkartes numuru ievadot?) un tikai tad, ja savacas tas miljonu skaits, tikai tad naudinja tiek panemta. BET, ka jau teicu - sitas ir baigais meesls un jau sakuma bija domats tikai tam, lai noslauktu naudinu no lohiem!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Dzimis ģēnijs :lol:

Jāiečeko mājās būs logi, es man liekas vienā dienā piefiksēju kaut kādus 3600. Man liekas pēc tam viņi kaut kādu šitu izdarīja un dabūja vēl 1k klāt no hvz kā. Bet tas cipars tad arī ir palicis nemainīgs.

Starp citu es nez kāpēc NEESMU pārsteigts. Jācer, ka PAUKZ kaut ko pateiks.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nav hujņa :rolleyes: . 1. Latvija gūs lielāku popularitāti

2.Samazināsies Inflācija

3.Latvija gūs lielu peļņu no tūristiem :gigi:

Tāpēc es domāju ka šis tāds nopietns pasākums un, lai viņiem <span style='font-size:21pt;line-height:100%'><span style='color:blue'>GOOD LUCK</span></span>

gribēju pacelt šo dievišķi brīnišķīgo poustu. ar tādu augstākā prāta kritiskās loģikas līmeni man ūja, ku sen nebija nācies saskarties. tas ir kaut kas vēl lieliskāks (un argumentētāks) nekā southpark rūķu "1., 2., ... PROFIT!!" shēma.

p.s. šis topiks un pati ideja, protams, arī ir lieliski. jau tagad, tikai pēc pusgada paceļot tēmu, viss appisiens ir tik caurspīdīgs, ka tūlīt uz vietas vajadzētu sabrukt jebkādām ilūzijām. bet benciku es nevainoju, tur vienkārši runā viņa stūrgalvība :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...