Jump to content
GIGN Forum

Skype.


naziic
 Share

Recommended Posts

Nu klausās, Skypā kāds jauns vīrus? nojausma, ka kāds kretīns, kaimiņš lietuvietis izgudrojis kādu sūdu, jo man jav 4'ais cilvēks raksta šādu sūdu

labas
[23:20:24] Jekabs - miilu Vjebrejus says: http://www.papai.ru/foto_galerija/sandra.jpg
[23:20:31] Jekabs - miilu Vjebrejus says: oi netau cia turejo but sory
[23:20:35] Jekabs - miilu Vjebrejus says: pz ane?
[23:20:36] Jekabs - miilu Vjebrejus says: :)
[23:20:41] Jekabs - miilu Vjebrejus says: http://www.papai.ru/foto_galerija/sandra.jpg
[23:20:47] Jekabs - miilu Vjebrejus says: netau cia
[23:20:52] Jekabs - miilu Vjebrejus says: (devil)

tādi bija 3 un viens bija

[23:16:40] kefirpuika says: labas
[23:16:50] kefirpuika says: bet cia nesveikai
[23:16:52] kefirpuika says: http://www.papai.ru/foto_galerija/sandra.jpg
[23:16:55] kefirpuika says: oi netau cia turejo but sory
[23:16:58] kefirpuika says: :)

Ieeju linkā, nu bija nojausma, ka nav nekas labs, bet pēc linka rādīts, ka fails ir jpg, so vēru, bet, kad izleca download logs, ar failu kuram dīvains paplašinājums, vnk noraidīju.. Vabūt kādam ir vairāk info, tulīt iešu googlēt un tad gulēt.

Link to comment
Share on other sites

nu es vislaik biju dzirdējis "ka skypā vīrusi klejojot" nekad neticēju! bet tagad, īstajā brīdī noreaģēju, un neapstiprināju failu 8)

Žēl tos cilvēkus, kuri tos failus velk un instalē, bet vairāk man žēl tos dauņus, kuriem nav, ko darīt, jāuzzin, vairāk par to vīrusu, vai viņš tikai izplatēs, vai arī rij procesu, pingo kko, u.t.t

Link to comment
Share on other sites

Nu lab tagad zinashu bet nu lidz Liepajai nekas tads vel nava atnacis smile.gif

citējot lēnroci no Liepāja- Rīga topika

iesaku izveidot kontrolpunktus - taadeejaadi paatrinaasiet sava i-neta aatrumu, teiksim ik peec 2km postenis, kur jau naakoshais dzekinsh sagaida ieprieksheejo skreejeeju. jau ieprieksh pamaniiju, ka neiipashi aatri speejat atbildeet uz riigas postiem, tapeec iesaku shaadu variantu, lai palielienaatu shiis diskusijas produktivitaati

laikam neņēmāt vērā viņa padomu tāpēc, Liepājā vēl nava šī spama biggrin.gif (no offence, vnk nenoturējos)

Link to comment
Share on other sites

[4/15/2007 10:52:37 PM] `WERE says: labas

[4/15/2007 10:52:43 PM] `WERE says: matei kur sandros foto idejo?

[4/15/2007 10:52:47 PM] `WERE says: bet cia nesveikai

[4/15/2007 10:52:53 PM] `WERE says: http://www.papai.ru/foto_galerija/sandra.jpg

[4/15/2007 10:52:54 PM] `WERE says: http://www.papai.ru/foto_galerija/sandra.jpg

[4/15/2007 10:52:57 PM] `WERE says: oi netau cia turejo but sory

[4/15/2007 10:52:58 PM] `WERE says: uj netau sry

[4/15/2007 10:53:01 PM] `WERE says: biggrin.gif

[4/15/2007 10:53:02 PM] `WERE says: (rofl)

Saņēmu šādu, no nepazīstamas personas, uzreiz sapratu, ka nav tīrs un nemaz necentos iedziļināties tekstā, kas tur rakstīts, kur nu vēl ieiet tajā linkā, kas dots.

Link to comment
Share on other sites

Nu man tipa ari anaca paris tiesi 23:15 , es sakma domaju ka joks , uspiedu to majas lapu , tipa laadeja jau kautko un pardomaju jo negribeju gaidit , un labi ka taa....

Iznak mani skype draugi bija tik stulbi ka vini nokacaja biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu man tipa ari anaca paris tiesi 23:15 , es sakma domaju ka joks , uspiedu to majas lapu , tipa laadeja jau kautko un pardomaju jo negribeju gaidit , un labi ka taa....

Iznak mani skype draugi bija tik stulbi ka vini nokacaja biggrin.gif

Bet tad sanāk, ka tu arī esu duraks, jo arī kačāji, bet vnk nepacietības pēc līdz galam nenokačāji.

Man gan nekāds šitāds šits nav bijis skypaa.

Link to comment
Share on other sites

es pat ja netīšām uzspiestu uz tāda linka neko nenorautu! testēts ar NOD32!

ķipa kačājas tas fails un pat nav viss vēl nokačāts, kad NOD32 parāda skaistu sarkanu logu TERMINATED smile.gif

btw vīrus laugh.gif

vīrusam vajadzētu izplatīties bez šīs cilvēku palīdzības(linku spiešanas) šitas ir tikai uz cilvēku stulbumu. Šitādi ir arī linuxam, makiem, ipodiem etc.

Bet windowsam taisa tādus kuri bez tavas palīdzības tev čakarēs dzīvi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu lab tagad zinashu bet nu lidz Liepajai nekas tads vel nava atnacis smile.gif

liidz liepaajai jau sen atnacis.. biggrin.gif

jaa agraak bija jau kautkas taads es pat nespiedu uz to linku!

tadchu vakar chsita man atkal atnaaca domaaju nu pohh aplureeshu, domaaju ka jpg fails...uzspiedu, skatos kautkaads src fails lab pohh uzspeidu Save As! peec tam atveru valjaa tur vnk pusplika vecene bija....kr4 izdzeesu un tad man peekshnji skype aizveeraas tas chata logs kas bija atveers un talaka neko veelaak gaaju guleet.......shodien atnaaku maajaas no shules ierubiiju kompi skatos baigi leeni straadaa eju netaa tas ar velakas ieeju My Computer tas leeni veraas valjaa! ieeju cs tas lago visu laiku..uz visiem serveriem paari pa 100 pings bija...domaaju mosh restarteeshu lab restarteeju...tad paskatiijos cik man tas CPU (vai kaa tur sauc) rij 100% skatos uz Process kas visvairaak rij skatos kautkaads winblabla.. (kr4 preciizu nosaukumu neatceros) uzspeizhu End process un uzreiz kompis viss normaali rokaa CPU 0% utt. a peec tam izdomaaju oskenet kompi...lab skeneejot atrada viirusu kursh staaveeja vnk C diskaa (laikam biggrin.gif )

njaa nu labaak netveriet sveshus failus biggrin.gif !

P.S. baigo textu samurgoju smile.gif

Edited by *venceso
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...